Mladežnický hokej

Dorost: Upracovaná remíza s Pracovními zálohami

Napsal 13.08.2007 Martin Pašek
C h o m u t o v - Dalším soupeřem chomutovských dorostenců v přípravě na nadcházející sezónu, byli hokejisté Pracovních záloh Kladno. Loňský extraligista přijel na chomutovský ČEZ stadion sice se změněným a omlazeným kádrem oproti loňské extraligové epizodě, ale kladenští hráči hráli s velkou chutí a jejich jednoduchý a houževnatý hokej nadělal našim klukům hodně a hodně nepříjemných starostí.
přípravné utkání - pondělí 13. 8. 2007 – 14:00
KLH Chomutov - PZ Kladno 2:2 (0:0, 2:1, 0:1)

Branky: 39. Zeman (Hlinka), 40. Heindl (Partl) - 33. Březina (Gebhart), 49. Medřický. Rozhodčí: Pátková, Kordina. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: Dorazil: 14, Květoň: 9.

KLH Chomutov: Dorazil (31. Květoň) - Kilián, Fiala, Partl, Blažek, Knechta, Páv, Andrle, Kolčava - Šaržík, Vavrica, Mazánek - Zeman, Hlinka, Káš - Svoboda, Mála, Heindl - Oplt, Topolančin, D. Kunc

PZ Kladno: Kameš (31. Hastík) - Tomáš, Šimek, Tlustý, Černý, Zázvorka, Šimonovský, Šícha, Kouba - Matěja, Medřický, Záleský - Vondruška, Vrkota, Vlček - Novák, Svatý, Vogel - Gebhart, Sýkora, Březina

Nejprve v 1. třetině dvakrát zazvonila tyč kladenské branky a ještě další velké šance zůstaly nevyužity. Soupeř se postupně osměloval i on začal v našem brankovišti vytvářet nebezpečné situace. Brankářská posila našeho týmu Karel Dorazil však nedovolil kladenským radovat se z úspěchu. V polovině zápasu však už udeřilo a vystřídavší brankář Květoň už lovil kotouč ze sítě. Dva naše slepené góly během 19 vteřin nám dali do 2. přestávky těsné vedení. To však hráči PZ smazali v polovině poslední části a i přes dvě naše přesilové hry v závěru se už nerozhodné skóre nezměnilo. Utkání přineslo mnoho nepřesností a diváci určitě neviděli pohledný hokej, nicméně několik cenných poznatků pro trenéry zápas přinesl...

Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout na STRÁNKÁCH DOROSTU.