Aktuální zprávy

Dvě severočeská derby a Benátky, od čtvrtka předprodej na další domácí zápasy

Napsal 15.10.2014 Klub
C h o m u t o v - Piráti soubojem s Kadaní vstoupí do druhé čtvrtiny základní části první ligy, v níž doma zatím podlehli jen kladenským Rytířům. Dalšími nájezdníky, kteří budou chtít v SD ARÉNĚ ukořistit nějaký ten bodový lup, budou Most, Benátky nad Jizerou a Ústí nad Labem. Předprodej na tyto tři domácí zápasy se rozběhne ve čtvrtek 16. října v 11 hodin dopoledne.

Jako první přijede k jednomu ze severočeských derby ve středu 22. října Most. Úvodní buly bude vhozeno tradičně v 17 hodin a 30 minut stejně jako u ostatních domácích zápasů. Do SD ARÉNY se tak poprvé po letním odchodu může vrátit Vojtěch Kubinčák, který nastupuje za Most a vypomáhá Litvínovu. Fanoušci si jistě dobře pamatují také Jana Alinče, jenž dlouhé roky hájil barvy Ústí nad Labem. Piráti budou chtít Mostu vrátit porážku v nájezdech, kterou utrpěli na ledě soupeře, což slibuje zajímavou podívanou.

O pět dní později v pondělí 27. října se v Chomutově představí Benátky nad Jizerou. Tento duel bude prestižnější pro hráče, kteří působili v Liberci, neboť Středočeši jsou farmou Bílých Tygrů. Na jejich střídačce stojí jako jeden z asistentů Vladimír Čermák, který v minulosti vedl starší dorost Chomutova. Z hráčů si mohou fanoušci pamatovat brankáře Jana Lukáše, jenž na jaře 2013 hájil v baráži o Tipsport extraligu barvy Olomouce, či Jana Plodka, který nastupoval za Liberce v dobách, kdy tým zpod Ještědu bojoval s Chomutovem ještě v první lize. Také Benátečtí ve svém hájemství zvítězili a na rozdíl od Mostu nenechali Pirátům ani bod.

Další domácí trojboj zakončí derby, které mělo v minulosti opravdu velký náboj. V sobotu 1. listopadu přicestuje do Chomutova ústecký Slovan, který během letní přestávky přežil vlastní klinickou smrt. První duel vyhráli Piráti pod Střekovem 3:1 a i napodruhé budou chtít uhlídat produktivního Jaroslava Roubíka, který v minulostí oblékal chomutovský dres podobně jako obránce Kamil Černý.

Kdo si chce zajistit vstupenky na uvedená utkání, může tak učinit v předstihu bez stresu a dlouhého čekání ve frontě před SD ARÉNOU dokonce i z pohodlí domova. Předprodej bude zahájen ve čtvrtek 16. října v 11:00. Vstupenky je možné zakoupit na portálu www.ticketstream.cz a v jeho předprodejní síti. Vstupenky jsou tradičně k dispozici také na předprodejních místech přímo v Chomutově.