Aktuální zprávy

Informace o předprodeji vstupenek na úterní 6. utkání baráže o extraligu

21.4.2012 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Hokejová sezóna 2011/2012 se v Chomutově bude hrát do posledního možného utkání. V úterý 24. dubna uvidi chomutovští diváci v pořadí šesté utkání baráže o extraligu. Bojovníci ze severu ukazují sílu svého odhodlání a s extraligovou Mladou Boleslaví zatím hrají více než vyrovnanou sérii. Ať už bitva dopadne jakkoliv, pro chomutovskou arénu bude úterní duel posledním utkáním letošní sezóny. Všichni spoléhají na sílu domácího prostředí a na hlasivky vyprodané pirátské arény.

Vstupenky na 6. utkání baráže o extraligu lze zakoupit již od neděle, kdy bude spuštěn předprodej pro majitele permanentních vstupenek. Předkupní právo na svá sedadla musí permanentkáři využít v průběhu nedělních osmi hodin. Pokladny před arénou budou otevřeny od 9.00 do 17.00 hodin. Sedadla permanentkářů, která nebudou v tomto „ochranném” období využita, budou uvolněna do prodeje pro všechny ostatní fanoušky.

Klasický předprodej pro ostatní fanoušky pak bude spuštěn v pondělí 23. dubna. Všechny typy vstupenek zakoupíte v předprodejních místech, kterými stejně jako v prvních dvou utkáních jsou: pokladny před arénou a klientské centrum INVIA Chomutov. Předprodej bude zahájen v 9.00 hodin dopoledne. V případě, že budou k dispozici vstupenky i následující den, bude předprodej probíhat stejně jako v pondělí.

Vstupenky do vybraných sektorů lze pro 6. barážové utkání zakoupit také prostřednictvím internetu, na stránkách www.ticketstream.cz. V internetovém prodeji budou k dispozici vstupenky na stání do sektorů F, G, H a sedadla v sektorech A, E, I, M, N, O.

Ceny vstupenek jsou v rozsahu od 100 do 160 korun, dětské vstupené do všech sektorů 60 korun. Podrobnosti najdete v grafice pod článkem. Nebudou poskytovány žádné slevy, nejsou akceptovány klubové karty (s výjimkou GUEST CARD) Počet vstupenek na jednoho nakupujícího je omezen na 10 ks.

Věříme, že v baráži do třetice vyprodáme chomutovskou arénu a ukážeme, kde je o extraligový hokej opravdu zájem.