O body se přijede „rvát“ aktuálně nejlepší tým z Vysočiny

Napsal 13.11.2006 Tomáš Horáček
C h o m u t o v - Mužstvu SK Horácká Slavia Třebíč se letos velmi daří, tým prozatím okupuje šesté místo a ukazuje tak záda svému odvěkému rivalovi z Vysočiny. Na ledech soupeřů sehrál manšaft velmi vyrovnané utkání s Ústeckými Lvy, v Brně i Mladé Boleslavi, naposledy doma porazil Kometu a svou sérii čtyř výher bez porážky by jistě rád prodloužil i po zápase s hokejisty Chomutova. Domácí hráči budou kromě dlouhodobě zraněných postrádat pravděpodobně i svého nejlepšího střelce Bouška s kapitánem Šípem. Dokáží se Severočeši za pomoci svých fanoušků otřepat z porážky a naplno bodovat? Utkání začíná ve středu 15. listopadu od 17:30. Tradičně bude připraven i podrobný ON-LINE přenos.
4.-5(54g) Pořadí obrany 4.-5.(54g)
Milan Kostourek (12+18) Nejproduktivnější hráč Bedřich Ščerban (4+14)
Ladislav Boušek (17g) Nejlepší střelec Tomáš Mertl (10g)
Milan Kostourek (18 as.) Nejvíce asistencí Bedřich Ščerban (14 as.)
Josef Révay (2+5) Nejproduktivnější obránce Bedřich Ščerban (4+14)
Milan Kostourek (+10) Nejlepší hráč v +/- Bedřich Ščerban (+5)
Zdeněk Tauš (-3 Nejhorší hráč v +/- Martin Lučka (-2)
Martin Klaus (-3) Jan Korotvička (-2)
Karel Ševčík (-2)
Jakub Trefný (+9) Nejlepší obránce v +/- Bedřich Ščerban (+5)
Martin Klaus (-3) Nejhorší obránce v +/- Martin Lučka (-2)
Martin Klaus (-3) Karel Ševčík (-2)
Josef Révay (66 TM) Nejtrestanější hráč Denis Rehák (34 TM)
Josef Révay (66 TM) Nejtrestanější obránce Denis Rehák (34 TM)
Luboš Horčička (92,00%) Úspěšnost gólmanů Michal Valent (90,83%)

Poslední vzájemný duel

Hokejisté obou manšaftů zkřížili své hole naposledy v 9. kole na Zimním stadionu města Třebíče. Utkání mělo velmi zajímavý a dramatický průběh. Severočeši vedli ve 38. minutě již 1:4, avšak ve třetí dvacetiminutovce se povedlo domácím hráčům vyrovnat. Poslední slovo měli nakonec Severočeši a to konkrétně Ladislav Boušek, jenž svým gólem pět minut před koncem poslal tři body do Podkrušnohoří - 4:5. Reportáž z utkání…

Novinky z Vysočiny

Příchody

Barvy Horácké Slavie hájí od 3. listopadu odchovanec Vítkovic, dvacetiletý útočník Martin Buček (hostování). Obranné řady pak posílil o rok starší Lukáš Vomela (hostování).