Aktuální zprávy

Pomozte fanouškovi Pirátů! Zapojte se do charitativní aukce Vladimíra Růžičky!

Napsal 29.9.2016 Klub
C h o m u t o v - Chcete získat originální zápasový dres Pirátů už nyní a nečekat až po skončení sezóny? Máte jedinečnou příležitost. Vladimír Růžička se před časem rozhodl pro změnu čísla. Aby uctil památku své maminky, nosí nově na dresu číslo 62. Obě varianty dresu s předchozím číslem 89 se tak stávají unikátní relikvií a jsou nyní k mání ve výjimečné charitativní aukci, jejíž výtěžek půjde na pomoc velkému fanouškovi Pirátů Janu Moravcovi, který trpí mukopolysacharidozou a potřebuje se svým stejně postiženým bratrem nové prostorné auto pro dva invalidní vozíky s autojeřábem. V následujících dvou týdnech budete mít možnost přihazovat, tak neváhejte a získejte unikátní pirátský suvenýr.

Útočník Vladimír Růžička momentálně figuruje na desátém místě produktivity Tipsport extraligy a se starým číslem 89 se rozloučil stylově. Dvěma góly pomohl doma k porážce úřadujících mistrů z Liberce. A právě tento světlý dres můžete získat v unikátní charitativní aukci.

CHARITATIVNÍ AUKCE VLADIMÍRA RŮŽIČKY

V tmavé variantě pak sedmadvacetiletý útočník přispěl svým výkonem k vítězství Pirátů ve Vítkovicích a v derby na ledě Litvínova. Takže i tento trikot má zajímavou minulost, byť ho autor tří gólů a čtyř asistencí oblékl jen ve dvou zápasech.

Jan Moravec je opravdu velkým fanouškem Pirátů, nechyběl ani v areálu VTŽ při představování retro dresů k výročnímu utkání

Toužíte mít doma jedinečnou památku na senzační start Pirátů do sezóny 2016/2017? Pak neváhejte a zapojte se do aukce. Ta startuje ve čtvrtek 29. září v 16 hodin a skončí o dva týdny později ve čtvrtek 13. října v 18 hodin.

Pokud se do aukce zapojíte, pomůžete také dobré věci! Výtěžek za oba dresy bude věnován Janu Moravcovi, který je velkým fanouškem Pirátů, trpí mukopolysacharidozou a od třinácti let je upoután na invalidní vozík. Nyní je mu čtyřiadvacet a se stejně postiženým bratrem potřebují nové prostorné auto s autojeřábem, kam by se vešly dva invalidní vozíky, aby mohli oba dojíždět za lékaři.

Není nic hezčího, než hřejivý pocit, že jste získáním cenného suvenýru pomohli dobré věci, kterou pomoc handicapovaným a nemocným spoluobčanům jistě je. Právě obě tyto možnosti se snoubí v charitativní aukci Vladimíra Růžičky. Na nic nečekejte a ukažte, že fanoušci Pirátů mají dobré srdce!