Aktuální zprávy

Předprodej na čtvrtfinále se rozběhne v úterý, ceny zůstávají jako na předkolo

Napsal 13.3.2017 Klub
C h o m u t o v - Vidina parádního obratu série předkola Generali play-off rozpoutala velký zájem o vstupenky na rozhodující pátý zápas, který si všichni v SD ARÉNĚ náramně užili. Nyní čeká pirátské bojovníky stejně jako v předešlé sezóně čtvrtfinále, v němž se díky sedmému místu po základní části střetnou s druhými Oceláři z Třince. Smršť otázek ohledně spuštění předprodeje dokazuje, že zájem bude enormní. Tak neváhejte a vše si zařiďte včas, abyste v hledišti nechyběli. Předprodej vypukne v úterý 14. března v 8:00.
OTÁZKY A ODPOVĚDI PŘEDPRODEJE NA PŘEDKOLO

  Jak bude probíhat předprodej na čtvrtfinále?
  Online předprodej poběží od úterý 14. března od 8:00 do začátku jednotlivých utkání. Od čtvrtka do soboty budou otevřeny také pokladny SD ARÉNY číslo 1 a 2. Hned od úterý bude předprodej probíhat také na předprodejních místech v Chomutově.

  Jak budou otevřeny pokladny SD ARÉNY?
  čtvrtek 16. března 14-17
  pátek 17. března 14-17
  sobota 18. března 9-12

  Jsem majitelem permanentní vstupenky. Dokdy mám rezervováno místo?
  Blokace míst majitelů permanentních vstupenek trvá do soboty 18. března a končí v tento den ve 12 hodin.

  Co musím udělat pro prodloužení permanentní vstupenky i na čtvrtfinále?
  Stačí se přihlásit do aplikace sloužící k prodeji vstupenek, zadat číslo pod čárovým kódem vaší permanentní vstupenky a vybrat si vstupenky na oba úvodní domácí zápasy čtvrtfinále nebo pouze na jeden z nich. Prodloužit permanentní vstupenku můžete také na pokladnách SD ARÉNY nebo v předprodejních místech.

  Mohu si jako majitel permanentní vstupenky koupit více vstupenek na čtvrtfinále?
  Můžete, ale musíte počítat s tím, že na místa, na která nemáte permanentní vstupenku, pro vás budou platit ceny jednorázových vstupenek. Na výběr budete mít do soboty 18. března pouze místa, která nebyla před sezónou prodána jako permanentní vstupenka.

  Nemám permanentní vstupenku. Jak dlouho budu čekat, než si budu moct koupit vstupenku na čtvrtfinále?
  Nakupovat budete moci online od začátku předprodeje, který odstartuje v úterý 14. března v 8 hodin. Do soboty 18. března do 12 hodiny budou k dispozici pouze místa, která před sezónou neobsadili majitelé permanentních vstupenek

I pro čtvrtfinále Generali play-off zůstává zachován stejný model jako v předkole. Znamená to, že od začátku předprodeje bude možné zakoupit jednorázové vstupenky na místa neobsazená majiteli permanentních vstupenek a také prodloužit permanentní vstupenku na oba úvodní domácí zápasy čtvrtfinálové série.

Barevně označené číslo budete potřebovat k prodloužení permanentní vstupenky

Prodloužení permanentní vstupenky bude možné stejně jako u předkola z pohodlí domova a to do soboty 18. března do 12 hodin. Po přihlášení do aplikace na internetových stránkách Pirátů postačí zadat číslo pod čárovým kódem a vybrat si, zda budete chtít prodloužit permanentní vstupenku na oba úvodní domácí zápasy čtvrtfinále nebo pouze na jeden. Pokud se majitelé permanentních vstupenek vydají do pokladen SD ARÉNY, musí mít permanentní vstupenku s sebou.

Také volný předprodej vstupenek se rozbíhá od začátku a po celou dobu bude možné vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále nakupovat online z pohodlí domova. Do soboty 18. března do 12 hodin však budou k dispozici pouze místa, která si před sezónou nekoupili majitelé permanentních vstupenek.

Prodlužovat permanentní vstupenky a nakupovat jednorázové bude možné také na pokladnách SD ARÉNY číslo 1 a 2 ze strany od kina Svět. Ty se poprvé otevřou ve čtvrtek 16. března, kdy bude předprodej probíhat od 14 do 17 hodin stejně jako v pátek 17. března. V sobotu 18. března pak budou pokladny otevřeny od 9 do 12 hodin.

Novinkou pro čtvrtfinále je zdražení jednorázových vstupenek v den jednotlivých utkání. O půlnoci ze soboty na neděli, kdy se hraje první duel v SD ARÉNĚ, se zdraží jednorázové vstupenky právě na nedělní střetnutí. O půlnoci z neděle na pondělí dojde ke zdražení vstupenek na pondělní čtvrtý duel.

Bitvy se slezským protivníkem odstartují ve středu 15. března a ve čtvrtek 16. března v Třinci, aby se po dvou volných dnech přesunuly do SD ARÉNY. V Chomutově se půjde na čtvrtfinále v neděli 19. března a v pondělí 20. března. Případné pátý duel by se uskutečnil ve středu 22. března v hájemství Ocelářů, šestý souboj by se hrál v pátek 24. března opět pod vrcholky Krušných hor. K případnému rozhodujícímu duelu by se Piráti vydali do třinecké WERK ARENY v neděli 26. března.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále Generali play-off 2017

PRODLOUŽENÍ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(N, O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
CAPTAIN CARD 170 Kč/utkání 140 Kč/utkání 100 Kč/utkání
LADY, JUNIOR, SENIOR CARD 130 Kč/utkání 100 Kč/utkání 80 Kč/utkání
BABY CARD 50 Kč/utkání 50 Kč/utkání 50 Kč/utkání

JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(N, O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
Dospělí 190 Kč 160 Kč 120 Kč
Děti do 140 cm 50 Kč 50 Kč 50 Kč

JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY V DEN UTKÁNÍ

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(N, O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
Dospělí 220 Kč 190 Kč 140 Kč
Děti do 140 cm 50 Kč 50 Kč 50 Kč

Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.

Předprodejní místa v Chomutově

Invia.cz Chomutov
Palackého 4505
Po - Pá: 9.00 - 17.00

CK ČEDOK
Palackého 3996
Po - Čt: 8.30 - 17.00
Pá: 8.30 - 15.00

Pozn.: Rezervace vstupenek na předprodejních místech není možná.

Schéma SD ARÉNY