Aktuální zprávy

Přijďte na baráž s účtenkou z Nákupního parku, můžete vyhrát nákup za 5000 korun

21.3.2013 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Líté bitvy o udržení v Tipsport extralize se kvapem blíží, ale boje ve skupině o udržení nemusí pro fanoušky Pirátů Chomutov znamenat jen stres. Klub se spolupráci s Nákupním parkem Chomutov připravil pro příznivce velkou barážovou hru, v níž můžete vyhrát nákup za 5000,- korun. Stačí, když na domácí barážové zápasy přijdete s účtenkou z vybraných obchodů Nákupního parku a na losu najdete logo partnera akce.

Chystáte se vyrazit do Nákupního parku Chomutov a zároveň budete fandit Pirátům v soubojích o udržení v nejvyšší soutěži? Chcete nákupem získat možnost utratit dalších 5000,- korun?

Pak si pečlivě uschovejte účtenku za nákup ve vybraných obchodech Nakupního parku (Kaufland, Charles Vögele, OKAY, JYSK, Sportisimo, dm drogerie, Takko, Deichmann, Kik, Breno, K+B elektro, Nábytek Paul, Auto Kelly, Dráčik ) a přineste si ji na zimní stadion na domácí zápasy baráže.

Po předložení účtenky vám hostesky v rohu za brankou pod kotlem domácích příznivců za každých 200,- korun, které jste utratili, dají jeden los, po jehož setření můžete vyhrát nákup za 5000,- korun. Ve hře budou i fanouškovské dárky od Pirátů Chomutov či nákupní poukázky. Důležité je, aby na účtence nebylo dřívější datum než 17. března. Na jednu účtenku můžete dostat maximálně pět losů. Podrobná pravidla najdete zde.