Mladežnický hokej

V dalším přípravném utkání odešli chomutovští dorostenci poraženi

Napsal 23.02.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - Základní skupina krajského přeboru dorostu je už minulostí. Poslední dvě utkání, které zůstaly neodehrány, skončí s největší pravděpodobností kontumací ve prospěch Chomutova. Ten si dnes pozval k dalšímu přípravnému střetnutí hokejisty z Mariánských Lázní, druhý tým přeboru Plzeňského kraje. Domácí měli většinu zápasu převahu, jenže ji nedokázali vyjádřit střelecky. Naopak hosté čekali na chyby a z rychlých brejků skórovali. Ve třetí třetině přišli chomutovští o Bronislava Andrese, který si poranil koleno. Zápas nakonec skončil vítězstvím hostí 2:4.
přípravný zápas - středa 23. 2. 2005, 18:00

Třetiny: 0:1, 0:1, 2:2

Branky a nahrávky: 42. Moucha (Žilík), 52. Kaplan (Šulta, Bureš) - 14. Macula (Dušek), 39. Trojan (Benedikt), 45. Benedikt (Švec), 54. Benedikt. Rozhodčí: Mizera - Kollár, Kordina. Vyloučení: 4:6, navíc Himl minut + do konce utkání, Andrle a Mottl (všichni MAR) oba 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50.

Chomutov: Štěrba - Kotek, Žižka, Kaplan, Krupka, Chromý, Vrána, Vošta, Křivka - Andres, Bureš, Šulta - Žilík, Kůs, Španěl - Szakal, Moucha, Nguyen - Falc, Srbecký