Litomyšli se jim zpočátku příliš nedařilo a ve 23. minutě prohrávali už 0:2. Poté ale chomutovští stupňovali svůj nápor a bylo jen otázkou času, kdy dopraví puk do sítě. Zodpovědnost na sebe vzal Ondřej Semivan, který v polovině utkání snížil. Na začátku poslední třetiny se domácí třemi rychlými zásahy ujali vedení 4:2. Ani za tohoto stavu se soupeř nevzdal a v závěru dokázal vyrovnat. O tom, že poslední zápas sezony Chomutov vyhraje, rozhodl 143 sekund před závěrečnou sirénou Srbecký. "> Piráti Chomutov » Vydřené vítězství nad Litomyšlí udělalo tečku za letošní sezonou dorostenců
Mladežnický hokej

Vydřené vítězství nad Litomyšlí udělalo tečku za letošní sezonou dorostenců

Napsal 25.03.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - Po "A" mužstvu a juniorech dnes sehráli své poslední mistrovské utkání v letošní sezoně také dorostenci. Proti Litomyšli se jim zpočátku příliš nedařilo a ve 23. minutě prohrávali už 0:2. Poté ale chomutovští stupňovali svůj nápor a bylo jen otázkou času, kdy dopraví puk do sítě. Zodpovědnost na sebe vzal Ondřej Semivan, který v polovině utkání snížil. Na začátku poslední třetiny se domácí třemi rychlými zásahy ujali vedení 4:2. Ani za tohoto stavu se soupeř nevzdal a v závěru dokázal vyrovnat. O tom, že poslední zápas sezony Chomutov vyhraje, rozhodl 143 sekund před závěrečnou sirénou Srbecký.