Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-27" |  vypnout filtr

Další diskuse:

Albert57 | Chomutov
27.10.2017, 23:52

Reakce na hoty: Alberte to je tvoje prognóza : V Jihlavě...
Víš hoty nějak jsem se tím vedením 3:0 nechal unést. Můžu tě však ujistit že při vedení o 3 goly už nejen že o tom že je to už hotová věc nebudu psát ale ani si to myslet

jiribulis | praha
27.10.2017, 23:41

Opravuji, ne Spareta, ale Sparta. Nebude asi dlouho trvat a výměna trenéra proběhne i u fotbalistů Sparty.

27.10.2017, 23:40

Zamýšlím se nad tím, jestli je správné, aby asistenta reprezentačního trenéra Jandače dělal neúspěšný Kalous. Může mít autoritu u hráčů na ještě vyšší úrovni než jaké má k dispozici Spareta?

hoty | Piráti Chomutov
27.10.2017, 23:34

Alberte to je tvoje prognóza : V Jihlavě Snad nejlehčí zápas pro nás
už si to nemyslíš?

27.10.2017, 23:23

Reakce na Albert57: Střídání ve Spartě Kalous out Paruká...
Chomutovák Jiří Kalous - neviděl jsem však od něj v trenérské funkci nikdy snahu chomutovskému hokeji pomoci - v českém vrcholovém hokeji jako hlavní trenér je spíš neúspěšný než úspěšný. Rostl sice trenérsky vedle Vladimíra Růžičky, ale opravdový úspěch jako hlavní kouč zatím pořádně nezaznamenal.

27.10.2017, 23:12

Reakce na Kreon: Churchill 14.10. 2017 8:48 hod "Ne vždy...
Bohužel pád do poslední čtyřky, i když nebude úplně volný, tak minimálně postupně nastane. Trenér Růžička za to samozřejmě nemůže, naopak díky němu s tím torzem hráčů, které má k dispozici, se zatím drží skoro obdivuhodně. Jenže to torzo solidních hráčů již nemá do poslední třetiny dostatek sil a proto jsme v ní mimořádně neúspěšní...
Také ten zbytek hráčů ze čtvrté a částečně i třetí lajny k našim gólům nepřispívá, anebo přispívá svátečně a náhodně - viz Chlouba. Konec konců výsledky a výkony našich hráčů, kteří hrají i za Kadaň, dokazují, jak na extraligu vůbec nemají. Ostatně, po nedělním zápase doma s Kometou by mělo být vše, co tu uvádím, ještě jasnější.

27.10.2017, 22:39

kdyby Huml fauloval v naší obraně při velké šanci domácích tak by nikdo neřekl ani popel ale faulovat při nešanci ve středním pásmu je trestuhodné navíc Jihlava by odvolala brankaře možná tak minutu před koncem 3 třetiny při Power-play má bránící mužstvo daleko větší šanci trefit prázdnou branku nebo vedení udržet než ten kdo risknul hru 6 na 5

27.10.2017, 22:35

Reakce na krokuss: Tak Sparta to je jiný oříšek tam se n...
Tam jich dostávaj zase moc a jsou přemlsaný Smajlík zlatá naše banda co nedostává nic Smajlík Smajlík

krokuss | Chomutov
27.10.2017, 22:34

Tak Sparta to je jiný oříšek tam se nechce hrát ani za peníze! :-) :-)

higway | holy driver
27.10.2017, 22:20

Reakce na Kreon: Tvrdit, že vyloučení Ivana dvě minuty p...
netvrdím že vyloučení nemělo vliv na to že jsme nevyhráli jen že ne rozhodující Smajlík a ani není chytré tvrdit že pokud bychom nebyli vyloučeni tak že nemohli srovnat.

27.10.2017, 22:18

Jako při přesilovce 5 na 3 nevystřelit ani jednou na bránu či nedat nájezd to se pak těžko vyhrává

27.10.2017, 22:10

Jinak Strma dneska vychytal výhru Třince na ledě Vítkovic Smajlík on zase tak špatnej nebude, záleží taky za jakou obranou chytá..

27.10.2017, 22:07

Střídání ve Spartě Kalous out Parukáč in

Kreon | Nobody, But Us
27.10.2017, 22:01

Reakce na higway: ale vůbec ne :) jen mě nakrklo že te...
Tvrdit, že vyloučení Ivana dvě minuty před koncem, nemělo na vyrovnání vliv je slušně řečeno hloupost. To, že tam naši tahali nohy, protože tam byli celé dvě minuty, bylo naprosto evidentní a k tomu by nedošlo, pokud by neseděl někdo z našich na trestné. Navíc to byl naprosto stupidní a zbytečný faul.

tpd | #VšichniJsmeVondrka

No tak při celkovém hodnocení se vždy najde kde co.. co mohlo rozhodnout zápas.. ale pokud mi chceš tvrdit že vyloučeni Ivana nemělo žádný vliv na konečný výsledek .. tak jsi borec nakonec (humor).. Smajlík .. můj komentář byl "hodnocením" posledních cca 2 minut zápasu.. a tam si i jako plkal myslím že to oslabení nakonec rozhodlo o naši prohře.. a já jsem rozhodně Humla nikam neposílal a ani nevěšel.. to že mu to letos moc nejde je prostě fakt.. ať se ti to líbí nebo ne.. Smajlík

27.10.2017, 21:49

Reakce na tpd: Ok.. tak tomu hodně pomohlo.. minimálně v...
ale vůbec ne Smajlík jen mě nakrklo že ten neúspěch je házenej na jedinýho hráče ,dalo by se polemizovat že kdyby to gol brankář chytil neprohráli jsme ,kdyby jsme to ubránili atd .Takže ubrat by měli jiní Smajlík

Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
27.10.2017, 21:48

Nemyslím si že důvodem prohry byla přesilovka po Humlově faulu. Mnohem větší roli sehrála další naše ubohá přesilovka 5:3. Měli jsme vést 4:1 a byli by hotovo!

27.10.2017, 21:47

Reakce na higway: celou třetinu jsem je nechali hrát byl...