Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-19" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Albert57 | Chomutov
19.03.2017, 23:20

Smůla dostat 5 minut před koncem gól na 2:2 muselo mrzet každého diváka na stadioně. V prodloužení další smůla na hokejce Sklenáře který bekhendem nastřelil levou tyčku a třetí smůla, že jsme neudrželi remízu 3 minuty před koncem prodloužení. Tak zítra opět do boje

kirchna01 | PIRÁTI ☠ 🏒
19.03.2017, 23:08

Chalupa?
Dobrej objev?
Zatím říkám jo.

19.03.2017, 23:07

Laco po těch výkyvech je teď neskutečný držák.

19.03.2017, 23:05

Vondrka = pán hokejista.
Snad tu příští sezónu ještě zůstane a nepláchne za hranice.

19.03.2017, 22:32

Prohráli jsme se soupeřem, který byl a je stále favoritem v této sérii...postup se od něj čeká. Rozhodně to ostuda nebyla a kluci na ledě nic neodflákli. Naopak mně překvapili, že i v prodloužení měli ještě síly vzdorovat a navíc měli i víc šancí a byli lepší. Rozhodující je ale to, že tentokrát ten poslední gól dal soupeř...v druhém zápase to vyšlo nám, tentokrát soupeři. Snad budou mít ještě zítra síly poprat se o vítězství, no a já jim k tomu přeju i to štěstíčko.

19.03.2017, 22:04

Reakce na higway: jo jo máš pravdu :) jestli něco vylože...
To máš sice pravdu, ale podle záběru na kostce si jasně vyskočil.

higway | holy driver
19.03.2017, 21:24

Reakce na Adjuk: TVL uz zase zacinaj kecy na rozhodci. N...
jo jo máš pravdu Smajlík jestli něco vyloženě zku tak to posunutí brány Douderou jinak celkem gut třeba zákrok na Skokana viděno z TV faul nebyl dal si o plexi.

19.03.2017, 21:19

odbojovali jsme to to poslední chvíle škoda nakonec byla výhra na dosah.Dostali jsme smolný goly nevyhrál lepší tým ale štastnější.Možná byla že jsme se zbytečně moc zatáhli a nechali se přimáčknout.že by nám tolik ubyli síly se mi nezdá v prodloužení jsme do toho zas šlapali.

jarofenin | PÁNOVÉ, HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT !
19.03.2017, 21:14

Štěstí se dnes halt k nám obrátilo zády. Zas nic tak zásadního se však neděje. Zítra tomu může být zas naopak...
Teď napíšu zprofanovanou frázi, ale... Když do toho dáme srdíčko a půjdeme tomu štěstíčku naproti, tak věřím, že všechno se zas obrátí v náš prospěch Smajlík
A když splníme nejdůležitější radu našeho největšího odborníka, tj. že dáme víc gólů než soupeř, to by v tom byl čert, abychom nevyhráli... Smajlík

Ericson | Chomutov
19.03.2017, 21:08

Dneska parádní hokej se šťastnějším koncem pro Třinec. Kluci hráli na 120%, s tím co maji v nohách jen velká poklona. Skvělý zážitek, skvělá atmosféra. A ten zákrok Janka Laca ?? Něco z úpně jiné galaxie ..!!! Jsem rád, že jsem takový zákrok viděl naživo ... Zítra to dáme !!! Hoši bojovat !!!

Radarek | #vrátíme_se_silnější
19.03.2017, 21:05

Reakce na tpd: Dneska to bylo hodně o štěstí.. my ho měl...
Souhlas se vším Smajlík

krokuss | Chomutov

Pokud tam vůbec nějaké klima je celou dobu se jen šetří a nic nezapíná aby tam nebyl jen větrák z paneláku stejně jako nejlevnější chladící zařízení pro ledovou plochu. :-(

Krokuss | Chomutov
19.03.2017, 21:00

Bylo to dobré utkání pokud by nám vyšla alespoň jedna přesilovka a pruhovaní pískali fér byla to další výhra. ;-)

19.03.2017, 20:59

Jj. Taky si myslím, že se projevil nedostatek naší nové haly, kdy se v ní nedá dejchat za prázdných tribun, natož když je vyprodáno. Projevilo se to, že ke konci zápasu a v prodloužení zvadlo i fandění. Samozřejmě klima je stejné pro oba, ale my máme o 5 zápasů navíc.

Každopádně Piráti opět dobře Smajlík Smajlík Smajlík

Adjuk | Piráti Chomutov
19.03.2017, 20:55

TVL uz zase zacinaj kecy na rozhodci. Nepiskaj idealne nikdy, ale jak se prohraje zvlast, kdyz se mohlo vest 3:0, tak to tady bude hlavni tema? Pise se tu, jak mame splneno, jak je jedno, kdyz se prohraje, natoz postoupi. Tak co resime? Byl to krasny zapas. Krasna atmosfera.

bera | Chomutov
19.03.2017, 20:50

Reakce na han68: Dotaz koho budeme mít když postoupime p...
Pokud postoupí Plzeň,dostali by jsme Brno,jinak Liberec.

tpd | piráti chomutov
19.03.2017, 20:46

Dneska to bylo hodně o štěstí.. my ho měli v 3nci .. oni dneska u nás.. nicméně si neodpustil jednu poznámku k sudim.. naprosto evidentní posunutí branky při naši přesilovce .. mělo se hrát 5 na 3.. sudí nic.. ani jeden.. vyloučeni Skokana za údajnou vysokou hůl.. naprosto nafimovany zákrok od hráče 3nce.. doufám že to bude aspoň strážka ze mzdy.. jinak je jasné že těch 5 zápasů navíc začíná být znát.. klukům patří dik