Reakce na Churchill: Ty vago, .... letos to budou suprov...

Reakce na Wayne95: Nevím, jestli už to tady někdo psal. ...
Kde to bylo? Něco online? Smajlík

Wayne95 | Chomutov
07.04.2018, 22:51

Nevím, jestli už to tady někdo psal. Četli jste noviny, teda Sport a rozhovor s Vondrkou? Máte to potvrzeno. Konec spekulací s Vondrkou a přichází milion dalších, jelikož sám Vondrka jasně řekl, že v klubu samotném se přemýšlí o konci, o prodeji licence či stěhování, když už vám to řekne i odcházející kapitán týmu, tak to asi vymyšlené spekulace nebudou, ale bude to pravda. Tenhle klub, tahle organizace stojí za velký ...... Loňská sezona, po tý parádní otočce v předkole, po tom skvělým čtvrtfinále a po tom vyrovnaným semifinále, to bylo takový chomutovský Nagano, to už se tady nikdy nezažije.

jiribulis | praha
07.04.2018, 21:14

Lukáš Pulpán dnes hrál až v poslední třetině. Nebylo to kvůli výkonnosti, ale po operaci myslím, že kolene, nebyl zatím připraven na velkou zátěž. Navíc Plzni chyběl i zraněný obránce Kindl,to ji bezesporu oslabilo.Za zmínku ovšem stojí výborný výkon Skleničky v předposledním zápase. On a Gulaš se podle mě nároďák zaslouží.

07.04.2018, 21:09

Dnes se ukázalo, že Plzeň když se vrhne do útoku je sice silná, ale nechává "otevřená vrata" ke své bráně. Brno toho dokázalo velmi efektivně využít. Při té příležitosti si vzpomínám na náš poslední zápas v Plzni kdy jsme vedli tuším 4:1 a nakonec prohráli na nájezdy. My jsme totiž na rozdíl od Brna protiútoky prakticky nezakládali, ale jen vyhazovali puky z naší obranné třetiny a proto Plzeń veškerou svoji sílu věnovala útoku...

Albert57 | Chomutov
07.04.2018, 19:52

Reakce na kolatyr: Und Kladno *2*...
Myslel si jako obě výhry hostů? S nadějí, že potom doma Hradec dá Třinec a pak ve finále smete Brno pro Václava Sýkoru který trénoval i i naše hokejisty by to znamenalo největší úspěch své trenérské kariéry i když titul pro Spartu už dříve získal

07.04.2018, 19:47

Reakce na Radarek: Bohužel :o :o...
Řekl bych, že hlavní rozdíl v duelu Plzně s Kometou byl v brankářích. Trochu i v kvalitě, ale hlavně psychice.

3nec myslím, si to zítra pohlídá. Hradec hraje nehezký hokej a ve finále proti Brnu by dostali zbytečně 4:0 Smajlík

Radarek | #vrátíme_se_silnější
07.04.2018, 19:45

Reakce na kolatyr: Ráno jsem byl na schůzi zahrádkářů a ...
Dával jsi mi přednost na křižovatce pod Borkem.Vezl jsem juniora na oslavu narozenin spoluhráče Smajlík

07.04.2018, 19:37

Reakce na Radarek: WAS? Kam jsi dnes jel s tou oranžádou...
Ráno jsem byl na schůzi zahrádkářů a po 15 té jsem jel pro kámoše z nohejbalu. Byl spolu s bratrem na výstavě kol v Praze. Jeli po dálnici z Prahy na Teplice. Když sjížděli na Lovosice, tak mu prasknul rozvodový řemen. Renault Megan 1,6 - 16 V. Takže se mu to potkalo a asi vylágrováno. Přesně to samé auto, co měl matísek . Ten byl také na mém plaťáku jak doma Smajlík

07.04.2018, 19:31

Už chápu Smajlík Smajlík Smajlík

07.04.2018, 19:28

WAS?
Kam jsi dnes jel s tou oranžádou a plaťákem?

07.04.2018, 19:26

Reakce na Radarek: Tak snad ten Hradec zítra *6* *6*...
Und Kladno Smajlík

07.04.2018, 19:24

Reakce na rcts: Zatím to moc nevypadá (1:5) :)) :))...
Tak snad ten Hradec zítra Smajlík Smajlík

07.04.2018, 19:16

Bohužel Smajlík Smajlík

07.04.2018, 19:12

Reakce na Radarek: Snad to Indiáni dnes urvou *6* *6* ...
Zatím to moc nevypadá (1:5) Smajlík Smajlík

07.04.2018, 18:04

A je po hokeji. Tohle fakt nesnášim Plzen se celou třetinu snaží vyrovnat když se jí to podaří tak během minuty inkasuje dvě branky.

07.04.2018, 17:55

Kam ten Antoš čuměl?Od komeťáka to bylo seknutí do rozkroku.V prvním zápase to udělal myslím Kubalík a dostal 5 plus KO a ještě pak stopku na jeden zápas