Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gene_Paul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Gene_Paul | Chomutov
3.11.2017, 08:22
 
 
Reakce na Krokuss: Po delší době jsem se byl podívat na ...
Také jsem se byl včera podívat na akademiky, já ale sledoval junky. Hokej celkem svižný, jenom škoda, že nedokázali odskočit na větší brankový rozdíl. I když Třinec vcelku dobře bránil, přeci jenom je to tým ze spodní části tabulky. Líbil se mi Pavlát a nutno dodat, že měl i notnou dávku štěstí, neb to za ním asi třikrát hezky zvonilo. V útoku se mi docela líbil Kover a Adámek. Od některých bych čekal více, jako např. Rindoš, Krejčiřík, ač ten v prodloužení rozhodl o druhém bodu. Potenciál pro A-tým skoro žádný, možná tak v budoucnu Kover, pokud nepláchne jinam. Viděl jsem ale pouze toto utkání, tak nemohu být až tak objektivní.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
31.10.2017, 13:46
 
 
Reakce na Muv: Z jednoho článku bych nedělal vědu. Nepře...
Ostuda to sice není, ale že je to problém, který na Piráty hází špatné světlo je fakt. A zajímá to zřejmě všechny normální fanoušky, co mají v Chomutově rádi hokej a na ten hokej chodí a kteří na rozdíl od tebe, připouští možnost, že tady ten hokej také být nemusí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
31.10.2017, 11:45
 
 
K prohlášení - česky řečeno - nejsou prachy, jednáme aby nějaké byli. Otázka je, kolik je nasmlouváno od sponzorů a kolik jich skutečně přijde. Můj názor je ten, že pokud nepřijde další velmi silný investor, tak další krok může být odstřelení akademie a pod. Byla by to velká škoda, ale bez peněz se hokej dělat nedá. Chtělo by to vyhrabat někde nějakého "Abramoviče"!!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
20.10.2017, 13:30
 
 
Doufám, že to nebude zase taková mizérie jako předchozí zápasy a urvem nějaké body - alespoň 3:2 v prodloužení.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.10.2017, 13:15
 
 
Redakce - zase vám chybí video, máte tam pouze obrázek (Štěpán Lukeš - máma běžela.......)
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.10.2017, 13:03
 
 
Reakce na Bémič: Ten tým se musí doplnit, bohužel hráči ...
Přesně tak, já to vidím úplně stejně - kvalitní centr do třetí lajny a jeden bek do přesilovky a s kvalitní rozehrávkou a zvednout konkurenci v týmu. Další věcí je to, jestli tzv. nestávkují, třeba z finančních důvodů. To co občas slyším z okolí, nic optimistického není, ale jestli to je či není pravda, tak to nikdo z nás 100% neví.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.10.2017, 12:01
 
 
Reakce na Kreon: No zato Olomouc má tým na první šestku,...
Také s tebou souhlasím, že co do kvality týmu jsme přibližně na stejné úrovni jako Zlín, BK,možná Vítky, ale zase kvalitnější než Litvínov, Jihlava a asi i Olomouc. Co je však zarážející, že ve všech domácích zápasech jsme byli horší bruslařsky než soupeř. Oproti loňsku je rozdíl též v tom, že jsme v loni hráli na tři kvalitní a vcelku i stabilní formace a letos to mydlíme víceméně na dvě a to nemůže dlouho vydržet a jak se zdá, ono to už nevydrželo a padáme tabulkou dolů a padat ještě budeme. Musí se probudit druhá polovina týmu a být produktivní, jinak máme stejný problém, jako za zatáčkou, kde jsme sice se štěstím vyhráli, ale lepší jsme rozhodně nebyli. A další je špatná hra beků(což říkal i Pospíšil), sice tady kde kdo nadával na Skinera, ale nejen že chybí Rutta, on chybí i Skiner, jeho klid, přesnost a načasování přihrávky v rozehrávce. V současnosti to vše bere na sebe Valach a tomu to jaksi nejde.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
17.10.2017, 12:53
 
 
Reakce na kolatyr: Tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund a ...
To víš, za pravdu se každý zlobí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
17.10.2017, 12:52
 
 
Reakce na dronte: A proč?...
Doufám, že se bude plést a přivezeme nějaké body. Po čtyřech prohrách nejvyšší čas zase nějaké body urvat. A Olmik doma zatím také zrovna nezáří, takže budu věřit v úspěch. Taky hrajeme ve vyhrávacích světlých dresech, tak proč ne.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
13.10.2017, 13:20
 
 
Reakce na Kantys3: https://youtu.be/W8bEnR_cbl0 toto?:)...
Jo, už je to OK.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
13.10.2017, 08:07
 
 
Redakce: jak má být videoreportáž Vondrky po zápase s Hradcem, tak tam žádné video není !!!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
11.10.2017, 14:06
 
 
Reakce na hoty: Já jen že když Kadaň už není naše tak b...
No je fakt, že jeden kvalitní centr do třetí lajny by se hodil. Kemfíka jsme zatím nenahradilli ani omylem. Bohužel tím trpí hra celé pětky a to i v návaznosti na čtvrtý útok.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
7.10.2017, 12:24
 
 
Reakce na Kreon: Včera večer jsem se zařekl, že se vůbec...
Naprosto s tebou souhlas, včerejší výkon podprůměr a pokud budem hrát doma takovýto připo-sraný hokej, budeme prohrávat i nadále a to hned příští týden s Beranama. Neměli jsme žádnou aktivitu až na posledních pět minut, a to je na domácí zápas sakra málo. Také se může lehce stát, že náš krásný vstup do sezóny bude rychle pryč a budem se zase klepat o PO.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
1.9.2017, 13:30
 
 
Reakce na higway: tak teoritcky jsme je měli jasně přeje...
Tak pokud jde o přípravu, myslím, že ukázala pár důležitých faktů. Za prvé nám chybí minimálně jeden kvalitní centr, neboť Kemfíka zatím nikdo nenahradil. Štovíček se sice snaží, je to možná příslib do budoucna, ale ještě to minimálně tak tři roky potrvá, než se vyhraje, pokud na sobě bude pořádně makat. Zatím to je tak na čtvrtou lajnu. Vyloženě je pro mne zklamání výkon Chlouby, i když má šikovné ruce, tak výkon dle mého špatný, to samé Rob.
A druhý fakt je ten, že zatím chybí pořádná rozehrávka a střela od obrany a tam jsme Ruttu též zatím nedokázali nahradit. Možná se mnou leckdo nebude souhlasit, ale chybí též Skiner, po většinu minulé sezóny plnil roli rozehrávače, moc nezmatkoval a občas střelil důležitý gól, což teď není. Chybí zkušenost,klid, přesnost a správné načasování v rozehrávce. Kde nás naopak pata netlačí, je post brankářů, pro mne zatím příjemné překvapení, jak Lukeš, tak Dvořák. No uvidíme, jak zvládneme začátek soutěže. Moc velký optimismus ale nemám.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
14.7.2017, 08:14
 
 
To redakce: zdravím, nešel by dát aktuální rozpis ledu, je půlka července a je tam stále červen.
Díky.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.6.2017, 08:39
 
 
Tak hlavní "boss" už je a teď by to chtělo dát také nějaké info o permicích na novou sezónu? Většina klubů už dávno prodává a tady ticho ?????
 
 
Gene_Paul | Chomutov
6.6.2017, 13:55
 
 
Gratulace trenérovi k narozeninám, ať se mu daří na všech frontách. A jestli se nepletu, tak má v sobotu 10. 6. svatbu v Jirkově na Červeném Hrádku, ale nevím od kolika hodin.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
30.5.2017, 09:20
 
 
Pokud odejde Rutta, tak náhrada za něj bude dost těžká, ale ne neřešitelná. Myslím, že právě Slovák je podobného ražení a stylu hry. Jinak mě zatím na naší soupisce chybí obránci jako Tejnor, Havel, hostování skončilo Szatmárymu . To jsou další tři, kteří mají jak už zkušenosti, tak určitý potenciál a zvláště Tejnor. Doufám, že vjeho případě neuděláme stejnou chybu jako se Šulákem, který se za dva roky ve Znojmě vyhrál ve výborného obránce a my ho tenkrát nedokázali udržet.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
21.5.2017, 12:42
 
 
Jo a samozřejmě též díky všem přítomným, bylo to opravdu dobré a příjemné posezení a pokecání.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
21.5.2017, 12:36
 
 
Pepo, díky za příjemně strávené odpoledne a večer.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.