Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gene_Paul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Gene_Paul | Chomutov
10.4.2018, 06:53
 
 
A pak že se Kadaň nedostane do extraligy - příští sezóna HC Piráti Chom-Kadaň.
Ale teď vážně, jsem zvědav, kdo sem bude ochoten jít, pokud nás provází tato pověst. Zbydou pouze hráči, co nenajdou uplatnění v základních sestavách jiných klubů a to asi žádná extra třída nebude, i když třeba Smejkal úplně špatný nebyl.
Vondrkovi za odvedené výkony velké díky, byla radost se na něj koukat a ať se mu daří v novém angažmá. Za mne škoda i Poletína, Hlavy a Grmana. My jsme tady vůbec experti na obránce - Šulák, Tejnor, Bartejs a teď i Grman.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
23.3.2018, 13:48
 
 
Reakce na higway: Když je zmíněna Kadaň rozhodně stojí ...
Já myslím, že alfou a omegou jsou prachy a ty Kadaň zřejmě neměla a pokud nějaké měla, tak ne pro všechny a pak celý tým je akorát rozjebaný a výsledky tomu také odpovídají. To ale neznamená, že tam nemůže být pár jedinců s dobrým potenciálem a kteří když dostanou šanci, tak se uplatnit mohou - viz třeba Hlava, Chrpa a já též věřil v mladého Hejcmana nebo obránce Černého. Musí si ale uvědomit, že o tu šanci si nejprve musí říct svým výkonem na ledě, což je v takto rozloženém mužstvu o to těžší. Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí do příští sezóny.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.3.2018, 20:48
 
 
Reakce na Wayne95: Bože lidi nechte toho. Většina tady p...
Když tak všechno víš a je ti to jasné, tak jak to bude příští sezónu? Já myslím, že většina z nás měla stažený půlky, že bychom v nich mohli cvakat dráty. Nebýt v minulém kole výhry Litvínova, tak se klepem do posledního kola. Tak nemachruj, trocha pokory by ti neuškodila.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
14.3.2018, 13:40
 
 
Reakce na Mág: To by mě opravdu zajímalo, kdo ti tohle p...
Čauky, můžeš sem dát bližší informaci o tom, kdo je ten postarší pán, co se pohybuje na střídačce
vedle spolu s trenéry ??? Zajímá to vícero lidí a nikde žádné ofiko představení neproběhlo. Dík.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
30.1.2018, 20:07
 
 
Tak jsme opět dostali venku na pjdel. Je čas udělat PO - PÁ,PÁ a modlit se, abychom nespadli do baráže.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
26.1.2018, 20:30
 
 
My snad chceme hrát tu baráž, jinak to není možný. Doháníme Litvínov jak jen můžeme. To zase nedostávaj výplaty nebo co ?????? Děs běs.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
26.1.2018, 13:16
 
 
Reakce na hoty: Dění kolem Litvínova je určitě zajímavé,...
Máš úplnou pravdu, my ještě zdaleka nejsme za vodou a já spíše počítám s play-outem s ohledem na naše rozlosování a byl bych velice rád, pokud se nám podaří se vyhnout baráži. Rozhodující zápasy budou doma s Litvínovem a tomu se u nás nadmíru daří. Se Zlínem hrajeme u nich a tak v body ani nedoufám, zrovna tak v Plzni. Škoda promarněných bodů s Bolkou a v Jihlavě. Těžko se dá očekávat obdobný scénář jako minule a tak pro nás zlatý každý bod, který snad ještě uhrajeme.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.1.2018, 13:03
 
 
Taky si myslím, že tyto dva zápasy hodně napoví, jaký bude konec sezóny. Kéž bychom byli úspěšní a udělali alespoň 4 bodíky, každý bod navíc je dobrý bonus. Hlavně aby měl Luky "paní štěstěnu" na své straně.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
9.1.2018, 20:53
 
 
Dneska super 3 body, parádní výkon, hlavně v první třetině. Tam to mohlo být i více, než jen 2:0. Chloubič parádní nájezd - pojď sem,kam jdeš, tu máš. A Lukeš opět super v bráně. Jen tak dál.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
31.12.2017, 17:02
 
 
Přeji všem Pirátům štastný Nový rok 2018, hodně zdraví a sportovních úspěchů a nám fandům pevné zdraví ,nervy jak ocelové špagáty a snad i radost z výsledků našich oblíbenců.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
28.12.2017, 13:14
 
 
Reakce na neznalec: Možná nabil dojmu že na Sra.tě se ví...
Tak zviditelnit se může, a to jak v kladném , tak v záporném smyslu. Každopádně po přečtení jeho vyjádření k odchodu do Sparty je ten hlavní problém docela jasný, alespoň pro každého, kdo umí trochu číst mezi řádky. Na druhou stranu v Plzni vsadili na mlaďase, a jsou tam, kde jsou, tak proč by to nemohlo být i u nás.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
28.12.2017, 12:53
 
 
Tak na rozdíl od většiny, já odchodu Laca až tak nelituji, neboť v poslední době jeho výkony byly spíše průměrné. Každopádně se sluší mu poděkovat za loňskou sezónu a první čtvrtinu ročníku letošního. To, proč chtěl odejít zřejmě krom "Mága" (a on pravdu říci nemůže) nikdo z nás neví. Je ale jasné, že od druhé čtvrtiny se něco v kabině děje a ať už jsou příčiny jakékoli, pád tabulkou to jen potvrzuje. Nám nezbývá nic jiného, nežli věřit, že to Lukeš s Pavlátem zvládnou. Musí jim v tom ale celý tým výrazně pomoci a třeba to bude ku prospěchu věci. Možná si ostatní uvědomí, že nemůžou spoléhat na toho posledního a budou hrát o to zodpovědněji. To ukáží až výsledky dalších zápasů. Já osobně se pouze modlím, aby to vše nevyústilo v baráž a následný pád do nižší soutěže nebo dokonce zánik hokeje v Chomutově.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
3.11.2017, 08:22
 
 
Reakce na Krokuss: Po delší době jsem se byl podívat na ...
Také jsem se byl včera podívat na akademiky, já ale sledoval junky. Hokej celkem svižný, jenom škoda, že nedokázali odskočit na větší brankový rozdíl. I když Třinec vcelku dobře bránil, přeci jenom je to tým ze spodní části tabulky. Líbil se mi Pavlát a nutno dodat, že měl i notnou dávku štěstí, neb to za ním asi třikrát hezky zvonilo. V útoku se mi docela líbil Kover a Adámek. Od některých bych čekal více, jako např. Rindoš, Krejčiřík, ač ten v prodloužení rozhodl o druhém bodu. Potenciál pro A-tým skoro žádný, možná tak v budoucnu Kover, pokud nepláchne jinam. Viděl jsem ale pouze toto utkání, tak nemohu být až tak objektivní.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
31.10.2017, 13:46
 
 
Reakce na Muv: Z jednoho článku bych nedělal vědu. Nepře...
Ostuda to sice není, ale že je to problém, který na Piráty hází špatné světlo je fakt. A zajímá to zřejmě všechny normální fanoušky, co mají v Chomutově rádi hokej a na ten hokej chodí a kteří na rozdíl od tebe, připouští možnost, že tady ten hokej také být nemusí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
31.10.2017, 11:45
 
 
K prohlášení - česky řečeno - nejsou prachy, jednáme aby nějaké byli. Otázka je, kolik je nasmlouváno od sponzorů a kolik jich skutečně přijde. Můj názor je ten, že pokud nepřijde další velmi silný investor, tak další krok může být odstřelení akademie a pod. Byla by to velká škoda, ale bez peněz se hokej dělat nedá. Chtělo by to vyhrabat někde nějakého "Abramoviče"!!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
20.10.2017, 13:30
 
 
Doufám, že to nebude zase taková mizérie jako předchozí zápasy a urvem nějaké body - alespoň 3:2 v prodloužení.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.10.2017, 13:15
 
 
Redakce - zase vám chybí video, máte tam pouze obrázek (Štěpán Lukeš - máma běžela.......)
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.10.2017, 13:03
 
 
Reakce na Bémič: Ten tým se musí doplnit, bohužel hráči ...
Přesně tak, já to vidím úplně stejně - kvalitní centr do třetí lajny a jeden bek do přesilovky a s kvalitní rozehrávkou a zvednout konkurenci v týmu. Další věcí je to, jestli tzv. nestávkují, třeba z finančních důvodů. To co občas slyším z okolí, nic optimistického není, ale jestli to je či není pravda, tak to nikdo z nás 100% neví.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.10.2017, 12:01
 
 
Reakce na Kreon: No zato Olomouc má tým na první šestku,...
Také s tebou souhlasím, že co do kvality týmu jsme přibližně na stejné úrovni jako Zlín, BK,možná Vítky, ale zase kvalitnější než Litvínov, Jihlava a asi i Olomouc. Co je však zarážející, že ve všech domácích zápasech jsme byli horší bruslařsky než soupeř. Oproti loňsku je rozdíl též v tom, že jsme v loni hráli na tři kvalitní a vcelku i stabilní formace a letos to mydlíme víceméně na dvě a to nemůže dlouho vydržet a jak se zdá, ono to už nevydrželo a padáme tabulkou dolů a padat ještě budeme. Musí se probudit druhá polovina týmu a být produktivní, jinak máme stejný problém, jako za zatáčkou, kde jsme sice se štěstím vyhráli, ale lepší jsme rozhodně nebyli. A další je špatná hra beků(což říkal i Pospíšil), sice tady kde kdo nadával na Skinera, ale nejen že chybí Rutta, on chybí i Skiner, jeho klid, přesnost a načasování přihrávky v rozehrávce. V současnosti to vše bere na sebe Valach a tomu to jaksi nejde.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
17.10.2017, 12:53
 
 
Reakce na kolatyr: Tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund a ...
To víš, za pravdu se každý zlobí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.