Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gene_Paul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Gene_Paul | Chomutov
1.9.2017, 13:30
 
 
Reakce na higway: tak teoritcky jsme je měli jasně přeje...
Tak pokud jde o přípravu, myslím, že ukázala pár důležitých faktů. Za prvé nám chybí minimálně jeden kvalitní centr, neboť Kemfíka zatím nikdo nenahradil. Štovíček se sice snaží, je to možná příslib do budoucna, ale ještě to minimálně tak tři roky potrvá, než se vyhraje, pokud na sobě bude pořádně makat. Zatím to je tak na čtvrtou lajnu. Vyloženě je pro mne zklamání výkon Chlouby, i když má šikovné ruce, tak výkon dle mého špatný, to samé Rob.
A druhý fakt je ten, že zatím chybí pořádná rozehrávka a střela od obrany a tam jsme Ruttu též zatím nedokázali nahradit. Možná se mnou leckdo nebude souhlasit, ale chybí též Skiner, po většinu minulé sezóny plnil roli rozehrávače, moc nezmatkoval a občas střelil důležitý gól, což teď není. Chybí zkušenost,klid, přesnost a správné načasování v rozehrávce. Kde nás naopak pata netlačí, je post brankářů, pro mne zatím příjemné překvapení, jak Lukeš, tak Dvořák. No uvidíme, jak zvládneme začátek soutěže. Moc velký optimismus ale nemám.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
14.7.2017, 08:14
 
 
To redakce: zdravím, nešel by dát aktuální rozpis ledu, je půlka července a je tam stále červen.
Díky.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.6.2017, 08:39
 
 
Tak hlavní "boss" už je a teď by to chtělo dát také nějaké info o permicích na novou sezónu? Většina klubů už dávno prodává a tady ticho ?????
 
 
Gene_Paul | Chomutov
6.6.2017, 13:55
 
 
Gratulace trenérovi k narozeninám, ať se mu daří na všech frontách. A jestli se nepletu, tak má v sobotu 10. 6. svatbu v Jirkově na Červeném Hrádku, ale nevím od kolika hodin.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
30.5.2017, 09:20
 
 
Pokud odejde Rutta, tak náhrada za něj bude dost těžká, ale ne neřešitelná. Myslím, že právě Slovák je podobného ražení a stylu hry. Jinak mě zatím na naší soupisce chybí obránci jako Tejnor, Havel, hostování skončilo Szatmárymu . To jsou další tři, kteří mají jak už zkušenosti, tak určitý potenciál a zvláště Tejnor. Doufám, že vjeho případě neuděláme stejnou chybu jako se Šulákem, který se za dva roky ve Znojmě vyhrál ve výborného obránce a my ho tenkrát nedokázali udržet.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
21.5.2017, 12:42
 
 
Jo a samozřejmě též díky všem přítomným, bylo to opravdu dobré a příjemné posezení a pokecání.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
21.5.2017, 12:36
 
 
Pepo, díky za příjemně strávené odpoledne a večer.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.5.2017, 20:39
 
 
Tak a máme definitivně po sezóně. Výsledek nepřekvapil. V poslední době jsme bez medaile jak v U18 tak v U20, tudíž v dospělých to nebude jiné. Mě štvou ty kecy novinářů už před mistrovstvím, jak máme silný tým a naději na medaili. Radši být zticha a pořádně makat. Já mám z toho dojem, že se celkově vytratila náročnost a to minimálně od takové sedmé či osmé třídy a dospěje to tam, kde jsme- nemáme a neumíme vychovat rozdílové hráče. Ono se stačí zajít podívat na zápasy juniorů a je tam vidět 20 stejných individuí, ale nikdo vyloženě nepřevyšuje.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.5.2017, 11:21
 
 
Reakce na CPL: Na rusáky je kurz 1,56 takže je naprosto ...
Tak jako správný Čech mi nezbývá nic jiného, nežli věřit v zázrak a fandit našim. Musejí ale proto udělat maximum - třeba vyměnit Rusákům brusle za brusle kolečkové s letním vzorkem nebo namíchat nějaké projímadlo do pití, aby se z toho pos_rali. Jinak nám moc šancí nedávám, pokud všichni nepodají o 100% lepší výkon než proti Švýcarům. A to ještě musí mít náš gólman obrovskou dávku štěstí. Pak bych to viděl tak na 1:1 a rozhodne Hanzl na nájezdy.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.5.2017, 14:13
 
 
Reakce na higway: Tlačil byl u varanů od 203/2014 kdy st...
Sezóna 2013/2014 - Mlejnek - Jar.Kverka st.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.5.2017, 14:07
 
 
Omlouvám se v sezóně 2015/2016 byly ve Varech - Mlejnek,Mariška;Oremus,Antoník.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.5.2017, 13:17
 
 
Reakce na dag: já osobně na něj averzi měl, mám a budu m...
Je to tvůj názor a já ti ho neberu. Jsou trenéři úspěšní a neúspěšní a Pešout to bude moci teď ukázat.
Pro mne jsou třeba neúspěšní trenéři jako Doležal, Antoník a Super Jirka.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.5.2017, 13:12
 
 
Reakce na jiribulis: +obr65 Dosavadní trenér Varů Tlačil...
Já mám za to, že Tlačil tam byl pouze uplynulou sezónu 16/17, před tím tam byly rošády s Mlejnkem a myslím že Čadou. Souhlas s tím, že možná udělal letos až na baráž maximum, herní projev měli Vary celkem sympatický a někdy je zařízli rozhodčí, jako např. v Litvínově. Baráž ale nezvládl stejně jako ji tenkrát nezvládl s námi, když byl jako hlavní v Bolce. Tudíž pro mne neúspěšný trenér. Co se týče Pešouta, tak jsem přeci říkal, že se za tu dobu mohl a jistě i poučil.
Já Varům přeji úspěch, ale jak jsem už psal, důležité bude, jaký kádr dokážou poskládat a nebude to nic snadného - viz třeba Kladno. My jsme měli tu výhodu, že po sestupu se to nezabalilo a měli jsme zkušeného trenéra, kterému do toho dosti výrazně už tenkrát zasahoval Růža a povedlo se to s notnou dávkou štěstí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.5.2017, 09:32
 
 
Nevím proč je tu taková posměšná averze vůči Pešoutovi. U nás byl takřka před deseti lety a jako hlavní kouč u dospělých teprve začínal. Za tu dobu mohl nasbírat a určitě nasbíral spoustu zkušeností, ať už od Kýhose nebo i naposledy v Brně. Pešána taky napoprvé z Liberce odvolali a za dva roky jim vyhrál titul. Já ho spíše lituju, že do těch Varů vůbec šel,neboť nejdůležitější bude, jaké hráče mu budou ochotni a moci sehnat a jak se říká z "h_ovna bič neupleteš".
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.5.2017, 13:52
 
 
Reakce na Mág: Dovolím si oponovat ti, neboť Ústav pro j...
Z trochu jiného soudku - dala by se sem dát nějaká reportáž z letní přípravy - např. kdo ji zahájil s kondičním trenérem a pod ?.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.5.2017, 11:47
 
 
Reakce na VADO: Jako Kämpf a Rutta budou citelný zásah d...
Já měl za to, že Tejnor bude hrát stabilně u nás. Potenciál určitě má,stejně jako ho měl a má Šulák, kterého jsme tady neudrželi. Jak to bude s obranou v příští sezóně, to se tedy uvidí. A jestli se vrátí Szatmáry, toť taktéž otázka, i když mu skončilo hostování v Jihlavě. Každopádně ztráta Kamfa a Rutty je velice citelná.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.5.2017, 11:46
 
 
Reakce na VADO: Jako Kämpf a Rutta budou citelný zásah d...
Já měl za to, že Tejnor bude hrát stabilně u nás. Potenciál určitě má,stejně jako ho měl a má Šulák, kterého jsme tady neudrželi. Jak to bude s obranou v příští sezóně, to se tedy uvidí. A jestli se vrátí Szatmáry, toť taktéž otázka, i když mu skončilo hostování v Jihlavě. Každopádně ztráta Kamfa a Rutty je velice citelná.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
9.5.2017, 09:00
 
 
Pro mne zatím zklamání duo Pastrňák, Plekanec, na to, jaké se z nich dělají "hvězdy" zatím nic moc nepředvedli. Možná ale jejich čas ještě přijde, jen aby to nebylo pozdě. Líbí se mi výkon Rutty, ač nechápu jeho zařazení na levou stranu ale zatím odvádí spolehlivý výkon bez větších chyb. A klobouček dolů před Hanzlem, jeho um v nájezdech je suprový.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
2.5.2017, 11:33
 
 
Pro nás je odchod Davida citelné oslabení, v duchu jsem doufal, že ještě minimálně rok vydrží a jeho cena by určitě byla vyšší. Každopádně mu přeji hodně štěstí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
23.3.2017, 06:41
 
 
Říkalo se, co nevydrží člověk, to vydrží kůň, co nevydrží kůň, vydrží voják a já jen dodávám, co nevydrží všichni dohromady, to už teď vydrželi naši piráti. Hluboce smekám. Snad budeme mít
v pátek tu štěstěnu nakloněnou na naší stranu a budeme úspěšní neboť za takovéto výkony si to zasloužíme!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.