Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
22.3.2018, 09:55
 
 
Tak přijde mi diskuse vtipná. Prostě je to často o charakteru a schopnosti rozhodčích zjednat si pořádek. Bohužel u nás na to často ti rozhodčí nemají "koule". Když se koukám na extraligu, tak tam ti rozhodčí (ať si říkáme co chceme) prostě jsou dobří. Mohlo by to být lepší, ale to může být vždy. První liga má mladší a slabší rozhodčí a co si budeme povídat, pokud je ten kluk pruhovaná zvyklej na mladý kluky a sem tam nějakého známějšího dědka, tak je pro něj náročný, aby dal desítku světový hvězdě. Jako i v NHL prostě i s Crosbym, Malkinem a spol. rozhodčí jinak komunikují. V naší společnosti je bohužel i trendt, že neexistuje úcta k nikomu a k ničemu. Občas by to chtělo méně chytráčkovství a více věřit lidem, kteří určité práci rozumí. Smajlík ale my máme 10milionů trenérů Smajlík
 
 
21.3.2018, 13:56
 
 
Baráž je o psychice a buldočí síle, proto předpokládám, že ji nejlépe zvládne Dukla Jihlava. Druhé místo si rozhodně nedokážu představit, protože Vary mají velkou marodku a celkem úzký tým, Litvínov je psychicky dole a Kladno má nyní žolíka, který sice nehraje, ale pokud máš na lavičce žijící legendu, tak prostě makáš, ať se před ním ukážeš. Jako baráž je sfině a jsem hlavně strašně rád, že se nás letos netýká.
 
 
9.3.2018, 14:52
 
 
Reakce na kobrety: Trefný dneska v sestavě proti Jihlavě...
Kuba si to zaslouží, ale už má svý roky a růžička snad bude po záchraně zkoušet hráče z juniorky nebo z kadaně, pokud je tedy ještě kde co brát, bo letos to nějak nefunguje jako celek.
 
 
9.3.2018, 10:35
 
 
Reakce na Ricci: No hlavně tam zaznělo, že končí smlouva...
no já čekám zase poslední dobou klasické letní divadlo o prodávání licence atd.
 
 
9.3.2018, 10:05
 
 
Snad dneska uhrajou nějakej bod, ať je co nejrychleji hotovo a ať většina týmu může jet na dovolenou. Jako letos bude baráž hodně zajímavá. Litvínov je v kýblu a bojovnosti zrovna taky moc neukazuje. V tomto ohledu je Jihlava lepší jak loni a rozhodně je stále dost bojovná. Navíc nevěřím, že by Jihlava nyní všechno vyhrála aniž bychom udělali nějaký bod. To už je jenom spekulace pro novináře.
 
 
5.10.2017, 15:12
 
 
Reakce na Miro...: Tak Král údajně z5 v první lize , má ...
hele ale víš, že Kometa Brno je mistr ligy? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
5.10.2017, 08:07
 
 
Reakce na higway: tak samozřejmě že to vím že s nováčky ...
Tak jasně, překvapení to trochu je, ale ono se to dalo čekat. Ovšem pokud i na farmě bude Hyka pravidelně hrát dobře, tak ho první tým tak jako tak nemine, protože by si jej mohl všimnout i jiný tým. V přípravných zápasech hráli většinou mladí hráči a hráči s málo zkušenostmi, ovšem to, že hrál první lajnu hodně ukazuje, že na něj sázet budou. Jinak i Šipačova poslali na farmu Smajlík takže to tam bude trochu veselé. Je možné že Las Vegas s někým jedná, protože zatím žádné velké jméno nepřivedli.
 
 
4.10.2017, 19:51
 
 
tak stačí číst s tím Králem:
Teď se do českých soutěží na skok vrací. „Než dojde k jeho přesunu do zahraniční soutěže, vypomůže Stadionu v příštích těžkých zápasech," stojí na webu hclitomerice.cz.
 
 
4.10.2017, 10:54
 
 
Reakce na higway: no toho se právě "bojím" v souvislosti...
Nezapomeň, že NHL chce i psychicky odolné hráče, to znamená, že Hykovi se dařilo, ale každý si tím projde, že toho hráče bez nějaké udání důvodu pak hýbají mezi farmou a Atýmem. Pokud Hyka vydrží, myslím si, že šanci na Atým rozhodně má, byť bude asi první rok trochu pendlovat. Tam je pak otázka, jak moc se bude prosazovat + koho ještě Las Vegas přivede, protože zatím z hvězd nemají nikoho. Tady to bude právě věc první sezóny a přestupního období po sezóně.

Rutta je trochu ve výjimečné situaci. Zatím to vypadá, že Honza vystrnadil Kempného na pozici 7.beka a bude záležet i na tom, jak se mu bude dařit. Ale i tím, že Rutta umí hodně dobře anglicky,tak by se mohl v prvním týmu zabydlet. U něj bude ale i záležet, zda se bude dařit celému týmu, aby vedení nemuselo moc šachovat s hráči.

Kämpf dle mého vydržel na kempu docela dlouho, ale tím, že je mladší, tak taky bude spíše pendlovat. Pokud se Kämpfíkovi bude dařit na farmě, tak doufám, že bude kopírovat situaci Kašičky Smajlík ale to je spíše mé zbožné přání.
 
 
1.10.2017, 11:19
 
 
Reakce na Ladislav: jenže podle informací by to opravdu ...
šmarjá fakt Čelanský? No to snad ne, jako alespoň se letos napadá. Já si nedokážu představit, že by Čelanský trénoval nějaké chomutovské hráče, poté co předváděl v baráži,když vedl Kladno.

Nevíte někdo, jaký je vztah Čelanského k Růžičkovi? Sice Čelanský přišel ze slávistické organizace, ale to taky nic neznamená.
 
 
1.10.2017, 10:57
 
 
Reakce na krokuss: http://www.skkadan.cz/clanek.asp?ID=3...
Nestraš s tím Čelanským.
Jako Kaše a Koláček se snad vrátí do Chomutova k mládeži, kvalitních trenérů mládeže není nikdy dost. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
27.9.2017, 16:56
 
 
Reakce na krokuss: Xindel má na farmě další likvidační f...
Tak Šindel třeba v Třebíči zase v době úpadku postavil zase na nohy, já to pro začátek vidím jako pozitivní zprávu. Teď by to chtělo ten tým doplnit pár zkušenými hráči, protože sami junci to neuhrajou. 2-4 tahouni a budou ty vyrovnané zápasy možná strhávat na svou stranu.
 
 
27.9.2017, 14:42
 
 
tak Boleslav posiluje, z KHL se vrací Holík

odkaz
 
 
23.9.2017, 07:12
 
 
To jsou zase pindy Smajlík Kluci možná nehráli nejlépe, ale jsme skromný klub a včera Vítky na nás zahrály víceméně stejně dobře defenzivně, co hrajeme normálně my Smajlík Některým klukům zápas nesedl, ale to je přece normální ne? Bartošák zachytal skvěle a Vítkám všechna čest, jak zápas zvládli. To že jsme první, neznamená, že jsme favorité. Pořád je naším hlavním úkolem se prokousat do Play off. Piráti olé. Ty kluky, kterým to nešlo, je nutné podpořit a ne hudrovat Smajlík a "nepšoukat" (promiň Pšouku). Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.9.2017, 12:12
 
 
Reakce na neznalec: Se Vsetínem se nikdo nemazlil a tady...
tak bohužel Vsetín odstřelili, protože vyhlásili, že se baráž hrát nebude a najednou kucí zjistili, že tam bude lichý počet týmů, no tak toho využili a Vsetín potopili.

Jako já jsem dost proti, aby město podporovalo profesionální sport, na druhou stranu jsem pro, aby podporovalo mládežníky, tudíž bych se třeba nezlobil, kdyby město Chomutov platilo třeba 2/3 nebo i celý rozpočet akademie s tím, že akademie by patřila pak městu a mládežníci patřili pod akademii, kdyby pak Veverkové odešli jinak i s licencí, aby bylo na čem stavět v postveverkovské éře třeba.
 
 
21.9.2017, 20:49
 
 
tady na idnesu:

Zastupitelé Pardubic dnes schválili další půjčku místnímu extraligovému hokejovému klubu. Město společnosti Hockey Club Dynamo Pardubice poskytne 15 milionů korun, aby mohla zaplatit dluhy vůči Rozvojovému fondu Pardubice, který je vlastníkem hokejové arény. Finanční stav klubu je velmi špatný, podle ekonomických hledisek splňuje podmínky pro podání návrhu na insolvenci.
 
 
21.9.2017, 20:38
 
 
Reakce na dronte: Chlapci, zapomínáte na jednu podstatno...
tady tě odkážu na mou první větu Smajlík
tak čtvrtek odpoledne a navíc už 17.10 je dost brzo, ale hokej byl celkem pěknej, místy to byl spíše boj,ale několik pěkných momentů tam taky bylo Smajlík
 
 
21.9.2017, 18:53
 
 
Reakce na kolatyr: Pamatujete se, jak jsem chtěl v dobác...
Tak ona je to otázka spíše pro majitele. Často je problém i u ega hráčů, když by se zjistilo kolik kdo bere? Já osobně bych byl rozhodně pro zveřejnění. Je mi víceméně fuk, kolik ti hráči mají pokud je to 1. placeno čistě ze soukromých peněz a za 2. pokud ten majitel ty peníze má a je ochoten je dát.
 
 
21.9.2017, 17:52
 
 
Adjuku, fešáku tady je něco pro tebe Smajlík

odkaz
 
 
21.9.2017, 14:59
 
 
to je dobrá zpráva, ať jde k nám Smajlík
odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.