Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.6.2017, 19:17
 
 
Reakce na dronte: Jen abysme se nedivili divením velikým...
rád se budu takto divit Smajlík
 
 
27.6.2017, 14:10
 
 
Reakce na dronte: Asi tam toho bylo víc a tou žábou na p...
Tak máš pravdu, ale bohužel má Adamík taky svůj podíl viny. Trochu mne to děsí. Říkám si, co on jakožto člověk neznalý chomutovské prostředí, bez kontaktů atd. tady vlastně chce dělat?
 
 
26.6.2017, 15:53
 
 
Reakce na tpd: Obavám se že to není jen případ Pardubic....
tak je otázkou zda se vůbec v českém sportu něco změní. Je to vidět na fotbalu, který je na tom daleko hůře, ale krysy se té bárky drží dál a dělají, že je vše v pořádku. Hokej je na tom trochu lépe, ale "mafiánská pravidla" jako například tabulky atd. jej táhnou dolů. Bohužel nekoncepční řešení čehokoliv v ČR je pouze cesta do záhuby.
 
 
22.6.2017, 14:16
 
 
Tak Tejnor jde do Znojma. Nejdříve Šulák a teď Tejnor. Jsem fakt zvědavej, kdo z našich mladých tu šanci u Pirátů dostane. Achjo, budeme sem tahat cizí mladé hráče a vlastní odchovanci pak půjdou přes Znojmo jinam.
 
 
10.6.2017, 15:08
 
 
Tak každý hráč má určité představy o tom, kolik času by měl hrát. Stejně tak rozhoduje trenér o tom, komu více věří a komu ne. Zatímco Ondra Kaše a Kämpf se kousli a prostě si svůj ice time vybojovali, tak David Kaše si myslí asi to, co dříve Šulák, že si zaslouží větší prostor na ledě a tudíž zvolili odchod jinam. Zatímco Šulákovi ten odchod očividně prospěl, tak u Davida Kaše se prostě uvidí Smajlík . Věřím však, že Růža dá prostor dalším odchovancům. Já držím Davidovi palce, ať se do NHL prokouše a třeba pak Pirátům či Kadani pomůže i jinak než na ledě. Ať se daří.
 
 
9.6.2017, 17:58
 
 
Reakce na krokuss: Tak malá kašička to zkusí alespoň za ...
Abych se přiznal, tak toto mi trochu sejří, ale možná bude švédsko dobrou mezistanicí do NHL. Snad místo Kašičky dostanou šanci další.
 
 
8.6.2017, 20:51
 
 
Reakce na higway: jsou na konci článku o RUTTOVI roční h...
díky za odpověď Smajlík Smajlík
 
 
7.6.2017, 20:11
 
 
Reakce na higway: tak dva očekávané odchody Rutta jsme m...
O Strmeňovi tu oficiálně žádné informace nejsou ne?
 
 
7.6.2017, 16:24
 
 
Reakce na jarda72: Ruttic Chicago *2*...
Tak ať má štěstí a ať se se Kämpfíkem chytnou Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
31.5.2017, 14:25
 
 
Reakce na Adjuk: Tenhle uz je jistej. www.hokej.cz/bojo...
Tak zase si říkám, že ten cizinec by měl být i lepší než nějaký domácí hráč. Zde je hlavně vidět, jak moc ty tabulky likvidují český hokej. Místo toho, aby tabulku dostal jednou ten tým, který hráče vychoval a poté už by záleželo pouze na smlouvě, tak ty tabulky vlastně nutí týmy k tomu, aby kupovaly horší zahraniční hráče, kteří nestojí - krom smlouvy - nic.
 
 
30.5.2017, 09:46
 
 
Tak Szatmáry hrál v Jihlavě stabilně a to i přesilovky a hrál hodně dobře. POkud se s ním nepočítá do Atýmu, tak by nemuselo být špatné, aby šel na celou sezónu zase do Jihlavy, kde by určitě ten prostor v extralize dostal a mohl by se tam oťukat a pokud by uspěl, tak by šel pak v přespříští sezóně jako oťukanej bek do Chomutova.
 
 
29.5.2017, 13:46
 
 
Tak prostě budou muset vystřelit další hráči. Nečekám, že opory budou hrát zase v životní formě, pokud urveme předkolo, tak budeme zase spokojení.
 
 
25.5.2017, 11:37
 
 
Tak jsem na Šuláka se Šimkem zvědavý. Šulák to má dle mého dobré, buď Detroit anebo Lahti Smajlík takže žádná farma. Sice si moc beků nepamatuji, kterým to prošlo, ale proč ne.Navíc je otázka, zda by přeci jenom Los Angeles nebyla lepší volba.U nových týmů je to často loterie.
Jsem zvědavý kam půjde Rutta. Bylo by fajn, kdyby se všichni tři prosadili. Smajlík Smajlík Smajlík

Jinak - jelikož je okurka - tak si myslím, že přijde jedna na extraligu hvězda do obrany k ní 3 hráči do Atýmu alá Poletín nebo Skokan. U těch mladých beků budu zvědavý a bude i otázka, zda třeba nebudou pendlovat (pokud uspějí) mezi Chomutovem a Kadaní.
 
 
22.5.2017, 21:19
 
 
no tady je zase nablito

Jinak Vítky potvrdily Jakuba Lva. Já jsem zvědavej, jak to bude vypadat u nás Smajlík
 
 
21.5.2017, 12:40
 
 
Reakce na passy: Vary budou dělat farmu Jihlavě přece *6...
Tak mne pobavil Novotný, že do Jihlavy nejde, protože ho za prvé nikdo neoslovil a za druhé, že jedná o něčem lepším a pak odejde do Karlových Varů. Potom Jihlava raději pořídí Norského brankáře? Ale když máme ty okurky, tak třeba po vybouchnutí Nora přijde hostování Novotného do Jihlavy?
 
 
20.5.2017, 17:08
 
 
Reakce na VANEKnaZDI: Mužem vám dělat farmu :))...
Nooo, abychom se nedivili Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
20.5.2017, 14:05
 
 
Reakce na VANEKnaZDI: Prej se muzete zacit tesit na Vojt...
Pro nás rozhodně dobrá zpráva, u vás to zatím vypadá, že se na pár let usídlíte v první lize :(
 
 
19.5.2017, 18:02
 
 
Já Jandače nemám rád, myslím si, že to zrovna není trenér na Play off systém, ale já jsem jenom lajka Smajlík
 
 
19.5.2017, 18:00
 
 
Tak já bych hodnocení těch mladých beků nechal na expertech Smajlík Loni nám Poletín nebo Skokan nepřišli jako bůhvíjaké posily a co z nich nakonec bylo Smajlík

Poletín a Valach, já dávám jednoznačně palec nahoru Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
15.5.2017, 18:25
 
 
No minimálně si můžeme Vary škrtnou jako adepta na baráž, protože Pešoutven a jeho čáryfukoviny Varany dovedou k tomu, že led rozpustí a založí tam tržnici.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.