Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
16.12.2017, 11:16
 
 
Reakce na Mág: Tak abychom tu nešířili dál zbytečnou pan...
Už jsem to tu psal víckrát, tak ještě jednou speciálně pro tebe a prosím vyřiď to na poradě všem, kdo píšou články: Laco je sice Ján, ale zdrobnělina "Janko" je bez čárky, žádný Jánko, ale Janko. Udivuje mě, že si vy, kteří píšete články, dáváte tak málo záležet na jménech. Předpokládám, že v angličtině vám na správné výslovnosti záleží mnohem víc, proč ne tak i ve slovenštině? Když něco nevím zeptám se, případně slovo nebo slovní spojení napíšu do vyhledávače a vyskočí to i v souvislostech. Jak jednoduché Vášku, nebo Vašku? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
15.12.2017, 13:22
 
 
Reakce na kolatyr: Vzhledem k tomu, že se od vedení klub...
Dobře Pepo, mě to dělání mrtvého brouka vadí taky. Je fakt, že Ondra Dlapa měl rezervy a patrně připomínky potřeboval. I od toho tam trenér je. Na druhou stranu pár hráčů možná neodmlouvá, ale stejně hrajou prd. A jak tu někdo psal, Dlapa se nebál, takže nevím, Chalupa ho jistě nenahradí.
 
 
dronte | Chomutov
15.12.2017, 11:33
 
 
Míro, Libore (Viléme, Hynku, Jarmilo Smajlík ), už toho Perreta proboha vyhoďte! Kdo má dokola číst tu sprostotu.

Něco o financování hokeje v Hradci Králové- pro ty, kteří si myslí, že v Chomutově se na hokej dává moc: odkaz
 
 
dronte | Chomutov
14.12.2017, 12:05
 
 
Ropákům se náš zimák zalíbil a opět vykupují lístky na derby v únoru. Takže kdo vy, kteří nechcete zaváhat, kupujte lístky s dostatečným předstihem! Když se podíváte na jeho příspěvek z dnešního rána 07:16 uvidíte, jak v hrsti hrdě třímá 119 lístků. Nevyzývám k podobné akci, je mi to ganz egal, nejsem pro soutěž o nejlepší fanoušky. Jde jen o to, aby pár chomutováků od okýnka, nebo z Online vstupenek neodešli 6.2.2018 s prázdnou.

ptakulin
Předseda RoT
Ropáci on Tour
Příspěvky: 681
MALÝ TIP NA POVÁNOČNÍ DÁREK :-D !!!
Na "vánoční" večírek, který proběhne 30.12. po zápase s Chomutovem, máme pro Ropáky nachystáno 119 vstupenek na další derby do CV, které se bude hrát 6. února 2018. Koupili jsme pro vás celý sektor N!!! Kdo má zájem být součástí kotle, celý zápas stát a fandit, právě pro ty je lístek určený - cena 130,- Kč.
A rada pro ostatní? Kupte si vstupenky online do přilehlých sektorů O,P a dalších, aby jsme si v únoru zahráli derby s masivní černožlutou podporou a mohli si zařvat: "Celý stadión odpovídá - černá - žlutá" !!! odkaz
 
 
dronte | Chomutov
13.12.2017, 12:24
 
 
Reakce na hoty: Z Matýskem nikdo na rolbu nevleze :)-...
Zatím jsem si nevšiml zda jsou naše rolby dvousedadlové, oni to mají patrně upravené. Pro začátek by Mates mohl děti do 25 kg vozit v krosně na zádech. Třeba vymyslíme kabinu, která by pojala víc cestovatelů, třeba bezpečnostní vystřelovací sedačku s kotvou na konstrukci, jsme vynálezci Smajlík Fotka jízdy za 500 USD je dolu u posledního odstavce. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
13.12.2017, 09:16
 
 
Procházel jsem web Chicago Blackhawks, zajímalo mě financování klubu. Zdá se, že jsme v Čechách od NHL obšlehli zápasovou loterii a kromě přání k narozeninám je tu další možnost. Jízda na rolbě spolu s rolbařem při úpravě ledu Smajlík Tam je to za 500 doláčů. Tady by to mohlo být řekněme pokusně za litr. Dvě rolby, dvě přestávky, to jsou čtyři litry. Určitě by se našlo pár dědečků, kteří by to vnoučatům dopřáli, pár manželek, nebo nadšenců a srandistů. Možná lepší než dort Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
12.12.2017, 22:17
 
 
Reakce na higway: v plusu je i Chalupa ;) zbavit se Dla...
Ten ale neodpovídá Burtiho popisu "který se uměl postavit soupeři čelem." Smajlík Kdyby Grmann dostával víc prostoru, nahradil by ho a podle mne by byl za chvíli i lepší.
 
 
dronte | Chomutov
12.12.2017, 21:53
 
 
Reakce na Burti: No tvl, jsem mega nasra...! Prý u nás k...
Plusové body má z těch, které popisuješ, jen Dlapa. To by asi byla škoda i když jsme na něj před nedávnem nadávali. Poslední dva zápasy ale hrál docela dobře. Nenaznačuj, když něco nakousneš, tak to řekni. Kam má jít, do Litvínova?
 
 
dronte | Chomutov
11.12.2017, 14:21
 
 
Reakce na Puny1: Kolik ti je let, aby jsi jak dítě uprav...
Kdo mě prosím tě za ten příspěvek zkritizoval, nebo ten kritik už taky svůj příspěvek smazal? Nic podstatného z toho co jsem napsal jsem nesmazal, pouze část týkající se mé konzumace. Profi registrace by se podle mne hodila tobě, někdy zbytečně prudíš.
 
 
dronte | Chomutov
11.12.2017, 09:16
 
 
Reakce na cv.laik: Subjektivním pohledem laika přiznávám...
Můj pohled patrně zkreslilo to, že jsem zápas neviděl od začátku, jen poslední třetinu. To ovšem nic nemění na tom, že jsem ze zimáku konečně odcházel v dobré náladě. Taky jsem rád, že hrál Hlava a musím říct, že moc dobře nerozumím tomu, že byl vyhlášený nejlepším hráčem za osm minut na ledě Smajlík Přeju mu to, kdo vlastně vyhlašuje nejlepší hráče, domluví se hráči, nebo trenéři?
 
 
dronte | Chomutov
10.12.2017, 19:49
 
 
Reakce na higway: žádná krasojízda to nebyla jen téměř n...
Přijel jsem na zimák až na poslední třetinu a tak nemůžu hodnotit vše. Z toho co jsem viděl velkou radost nemám. Žádný velký boj, sice výhra, ale žádný velký boj.
 
 
dronte | Chomutov
10.12.2017, 12:10
 
 
Jsem netušil že máte v Jihlavě na psychiatrii Na kopečku internet. Někoho, jako třeba tebe to rozrušuje, nebo zapomínáš na prášky.
 
 
dronte | Chomutov
9.12.2017, 15:27
 
 
Tomica stop na 4 zápasy odkaz I když jsem byl na něj nas.ranej, uznávám, že bude chybět. Škoda
 
 
dronte | Chomutov
9.12.2017, 10:59
 
 
Reakce na Rcts: Dát mladýho Růžu s Vondrcem do první laj...
Vidím to podobně. Růža svou rychlost a dynamiku předvedl i když dostal dobrou nahrávku na pravý kruh. Kdyby se snažil a hnul zadkem, mohl ji mít, ale on jen doklouzal do rohu. Při naší přesilovce tak dlouho hledal komu přihrát až to dal do nohy perníkovi a málem jsme dodstali branku. Ten kluk vážně potřebuje nějakou důraznější lekci.
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 23:41
 
 
Reakce na jarda72: Nadeje do nej vkladali fanousci. Prvn...
To byla ironie, podle statistik odehrál šest a půl minuty.
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 23:36
 
 
Reakce na kulovnice: A ostatní nemohli jeho chybu naprav...
Ahoj, podle toho, co jsem do čtvrté branky viděl, jsme horší nebyli. Celou druhou třetinu jsme byli o něco lepší, ale žádný gól. Takže z toho mi vychází, že rozhodla ta oslabení. Máš pravdu, že nejen Tomica, ale jeho díl je velký. S Vondrkou máš taky pravdu. Byl jsem naštvaný a zklamaný, v něděli nejdu, nechci na to koukat.
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 23:27
 
 
Reakce na Kralik3333: ten tvůj rozhodně lepší Grman se d...
A jak se předvedl? Po čtvrté brance jsem to vypnul takže nevím, ale že by hrál Chalupa jsem si nevšiml přestože měl jednou takový it. Žel jsem hrát neviděl ani Kůse do kterého se tu vkládali naděje. Podle záznamu na ledě byl, ale hrát jsem ho neviděl.
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 19:56
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Na druhou stranu a úplně upřímn...
Ale no tak, zatím nic nekončí. Současnu situaci podle mne zavinil majitel, ale asi na tom není až tak špatně, jinak by to už prodal. Z mého pohledu má trochu másla na hlavě i trenér, důvody tu byly popsány a samozřejmě i většina hráčů.

Pokud dnes prohrajeme tak díky Tomicovi. U první branky neubránil útočníka a potom se dopustil hloupého faulu a v přesilovce jsme inkasovali. Dnes to opět fláká mladej Růža, ať se jde s takovým přístupem vycpat!
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 17:13
 
 
Reakce na Sampy: Podle FB dnes Chalupa v 1.lajně :))...
Tak to je vážně k smíchu, nebo spíš k pláči? Tomeček po tragických výkonech a nemoci v druhém útoku, Havel ve čtvrtém zase 2 minuty it a Grman, rozhodně lepší než Chalupa, sedmý bek...
 
 
dronte | Chomutov
8.12.2017, 11:08
 
 
Reakce na hoty: Má smlouvu na rok. Takže se to může stát...
Něco je tady: odkaz Praskni tam dvojku, já dám pro jistotu neprohru hostů Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.