Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
27.6.2017, 15:55
 
 
Reakce na VADO: Tak máš pravdu, ale bohužel má Adamík ta...
Jen abysme se nedivili divením velikým až uvidíme na ledě a manťáku novou reklamu...
 
 
dronte | Chomutov
27.6.2017, 11:05
 
 
Reakce na Adjuk: Pro nas potencialne spatna zprava, s oh...
Asi tam toho bylo víc a tou žábou na prameni bude někdo jiný než Adamík. V článku se dočteš, že: "Klub zaspal, nereagoval včas na dávno známý odchod titulární firmy PSG... Jiří Marušák už nechce být ve funkci obchodního ředitele...Petr Leška dobrovolně odchází z představenstva. Cítil se v něm zbytečný, s minimálním vlivem na chod klubu..." Kdo ví kdo tam tahá za nitky a jaký vliv na dění mohl, či spíš nemohl mít Adamík.


 
 
dronte | Chomutov
27.6.2017, 09:31
 
 
Reakce na Churchill: Až těmi dveřmi projde, bude to znam...
Hany je ve Freiburgu (DEL2). Měl tu lepší, ale i skoro katastrofální chvíle. Stále si pamatuju jeho výpadek doma proti Slávii v extralize. Z prvních pěti střel jsme dostali čtyři góly. Ale jinak sympaťák se zápalem pro hru. Neměl na extraligu, jinak by v ní chytal. Takových ale je... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
27.6.2017, 09:20
 
 
Reakce na tpd: Obavám se že to není jen případ Pardubic....
Máš pravdu, je tady další klub, který má problémy: odkaz
 
 
dronte | Chomutov
26.6.2017, 10:46
 
 
Pro případ, že někdo neotevřel Seznam a nepustil si video, uvádím odkaz na test českých piv na plísně, toxiny i dobré látky Smajlík : odkaz
 
 
dronte | Chomutov
26.6.2017, 09:27
 
 
Jak se fandové v Pardubicích radovali z úspěšné baráže, tak dnes můžou opět truchlit. Myslíte, že na forech klubů a v diskuzích pod články budou stejně jízlivé a nepřátelské komentáře jako v případě půjčky města Chomutova Pirátům? Smajlík odkaz

Při čtení článku se mi vybavil ten naleštěný a nagelovaný frajer Rohlík. Pardubicím přeju aby to zvládli, ale na mém přání nezáleží. Tonoucí se i Lojzy chytá, jenže ten uhejbá...
 
 
dronte | Chomutov
21.6.2017, 15:14
 
 
Pořád okurky? Tak trochu odbočím. Myslím, že loni, možná už předloni sem někdo dal odkaz na jedno video. Stojí za připomenutí, neb gaspadin Pútin byl opět přistižen při lži. V tom videu vrtulníky americké armády likvidují talibánce. Odkaz na originál a přepracovanou ruskou verzi je i v článku. Kdo by řekl, že ho ruská propaganda bude vydávat za svou likvidaci islamistů! Stalo se Smajlík odkaz
 
 
dronte | Chomutov
20.6.2017, 10:39
 
 
Reakce na ítý: Klesla uz je volnej. Jsem zvedavej kde bu...
No nevím, nechtějí ho v Třinci a brala by ho Kometa? To si mohli nechat srdcaře Kováčika, nebo mladšího Tršku. Ani jeden z nich ovšem podle mne není tak dobrý jako Klesla. Musím říct, že mně se v zápasech Play-off s námi líbil, stále je hodně rychlý, takže možné to je.
 
 
dronte | Chomutov
18.6.2017, 11:21
 
 
Reakce na higway: no těžko říct skončil hlavní sponzor Z...
Hlavně že tu není ten "Ten, který to zk.urvil v Ústí".
 
 
dronte | Chomutov
15.6.2017, 18:26
 
 
Reakce na krokuss: To byl totální propadák nebyl o to žá...
Nic tam nemám, jen jsem ti ukázal, že rychle zapomínáš.
 
 
dronte | Chomutov
15.6.2017, 17:23
 
 
Reakce na krokuss: Nepamatuji se že by jakékoliv zásadní...
Že by? A co důchodové pojištění, druhý pilíř, ten tato vláda zrušila tak, jak před volbami slíbila.
 
 
dronte | Chomutov
13.6.2017, 16:08
 
 
Velmi zajímavý rozhovor s Bukačem. Mimo jiné říká, že Vondrka měl hrát na MS a Lener absolutně nemá na funkci, kterou dělá. Bukač by mu, kdyby za ním přišel do klubu ukázal dveře a tím by to skončilo. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
13.6.2017, 09:28
 
 
Kraj i město mají zájem o udržení PRVOLIGOVÉHO hokeje. Hádejte kde: odkaz Tak to místním fanouškům nezávidím, škoda toho prima zimáku.
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 21:43
 
 
Reakce na higway: fíháá tady to jede kuřák proti nekuřá...
U nás nevím, ale zdá se, že Dukla zas takový otloukánek nebude jak si možná někdo myslel. Posiluje rozumně. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 18:17
 
 
Reakce na Kryspin: Podnikáš v nějakém oboru ? Zkusil jsi...
Řekl bych, že sis ošklivě naběhl, mnohem víc než u mne. Svědčí to o tvém opakovaném špatném odhadu ze kterého mohou pocházet i tvé těžkosti v podnikání. Jde jen o to, zda tě Ricci bude chtít utřít nebo se na tebe vykašle. Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 15:49
 
 
Reakce na Kryspin: Dronte, to co jsi teď pronesl je něco...
Že ty bys byl etalon moudrosti mi nějak nepřijde, vážně. Pro tvou informaci jako OSVČ jsem se živil 4 roky a tři roky jsem měl se ženou firmu, která sice nebyla velká, ale kterou jsem sám vydupal ze země kompletně. Od nápadu po odbyt, nebyl to zázrak na zbohatnutí, ale živilo to nás i dva spolupracovníky. Takže tvé poznámky o píchačkách si strč víš kam, že?
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 15:39
 
 
Reakce na neznalec: Nevim jestli jsi postřeh že rasismus...
I to je zákonem upravené. Jestli ti už bylo 18 a nebudeš chtít kusovku, tak jo. Můžeš si zapálit třeba čtyři najednou, je mi to fuk. Tato diskuze zakrátko skončí. Když nová sněmovna a senát tento zákon zruší, nezblázním se. Řeknu ti ale, že pár lidí, které jsem znal, mimo jiné jeden můj velmi dobrý kámoš a kolega, umřeli na rakovinu plic způsobenou kouřením. Každý trochu soudný člověk dnes ví, že pasivní kouření je snad horší než aktivní. Na ohledy kuřáků, jak je vidět i v této diskuzi, spoléhat nelze, proto je dobré, že zákon omezující kouření tu je.
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 15:18
 
 
Ale vždyť ty o tom musíš něco vědět. Ať máš restauraci doma, nebo v nájmu, ze zákona nemůžeš nikoho vyloučit z poskytování služby. Když si hospodu zřídíš, musíš se držet zákona. Zákon je teď takový jak ho schválili. Má sloužit na ochranu VŠECH, kuřáků, nekuřáků i personálu. Systém, ve kterém žijeme umožňuje, aby volení zástupci splodili i tento zákon. Představ si, že nějaká kadeřnice by nechtěla stříha a ondulovat cikány, ta by dopadla.

Ne že bych demokracii vychvaloval, ale tak to je a je to menší zlo než totalita. Já si vážně nemyslím, že ve všechny zemích, ve kterých je kouření upraveno, jsou zákonodárci hloupí. Lze si založit klub, aby se tam mohlo kouřit, už o tom řada hospodských uvažuje. Ale jak říkám, pochybuju, že je uživí jen kuřáci.
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 14:41
 
 
Reakce na jarda72: Stat, potazmo politici jsou tady prot...
Stát je tu od toho aby nařizoval a přikazoval spoustu věcí, ne že není. Nařizuje povinnou školní docházku, zdravotní a důchodové pojištění, skrze trestní zákoník ti nařizuje co nesmíš dělat. Nařizuje způsob jízdy po komunkacích, placení daní na jejich výstavbu a mnoho dalších věcí. Je to služba pro lidi, jinak by tu byli nevzdělanci, vládlo by právo silnějšího, na silnicích chaos, všude anarchie a brzký konec společnosti.

Zřizování hospod se řídí zákonem(nevím, asi živnostenským) a stejně jako obchod je restaurace pro všechny i pro nekuřáky. Když nekouříš, nikomu neškodíš, zato když kouříš...Hospodský nemá právo určovat kdo k němu může a kdo ne. Když to někdo takto chce, může si založit náboženskou společnost, nebo nějaký klub, ve kterém budou jiná pravidla a kdo tam chce chodit, bude je respektovat. Pochybuju, že by restaurace a bary uživili jen kuřáci.
 
 
dronte | Chomutov
12.6.2017, 09:24
 
 
Reakce na Albert57: Poslyš dronte a co takhle referendum...
Poslyš Alberte, za mne rozhoduje kdo, že musím pasivně kouřit když chci do hospody? Kdo za nekuřáka rozhoduje o tom, že do hospody nemá chodit, když nechce smrdět? Albert rozhoduje, jak jednoduché, že? Tak tam nechoď když ti to vadí už jsem slyšel. Víš co Alberte? Nechoď do hospody ty, když ti vadí, že tam nemůžeš kouřit!

Donedávna jsem si myslel, že nejvíc bezohlední jsou pejskaři a kuřáci. Zatímco pejskaře vídávám, jak po svých miláčcích uklízí, kuřáci jsou(ne všichni, je i lepší sorta Smajlík ) stále stejní. Myslí si, že svět patří jen jim, smrdět můžou kde se jim zamane a vajgly samozřejmě hážou na zem. Ty budeš Alberte ta horší sorta. Je vidět, že moc nepřemýšlíš. I tady se pár kuřáků vyjádřilo, že zákaz vítají, nebo jim aspoň nevadí, nesmrdí po příchodu domů. Takže referendum by ti nepomohlo. Myslím, že jsme to téma vyčerpali, další návrhy si nech do Moniky. Howgh

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.