Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
28.4.2017, 22:23
 
 
Reakce na krokuss: To bude zlaté dno Sezení 1200kč stání...
Myslím, že právě naopak, víc lístků by mohlo znamenat, že budou levnější. Nejspíš bude potřeba nějaký čas na vybalancování ceny aby 2-3 tisíce míst nezůstalo volných. Ale kdo ví, třeba lístky půjdou na dračku i za tu cenu. V Bratislavě je ta sranda ještě dražší a přestože tam asi nejsou bohatší, návštěvnost je ještě vyšší.
 
 
dronte | Chomutov
28.4.2017, 19:03
 
 
V Brně bude nový zimák pro 12 000 návštěvníků: odkaz
 
 
dronte | Chomutov
27.4.2017, 13:01
 
 
Reakce na JendaTesla: Ahoj co je na tom pravdy že Vond...
Že tě baví opruzovat na forech s takovejma kravinama. Máš nohu v gypsu a nemůžeš ven, nebo co je s tebou?
 
 
dronte | Chomutov
27.4.2017, 13:00
 
 
Reakce na CPL: Na mně jsi zapomněl, akorát si nejsem jis...
Tak budeš abstinovat, pít s Pepou kumys a všechno uvidíš jen jednou Smajlík I když na druhou stranu bude to prima večer a fajn parta. Proč to nevidět dvakrát? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
26.4.2017, 14:29
 
 
Reakce na jarda72: Libil by se mi v Kadani jako hrac a u...
Fronk v Motoru končí taky. Vzpomněl jsem si, že se tu tak trochu truchlilo když po návratu z ciziny skončil v Budějkách a ne u nás.
 
 
dronte | Chomutov
25.4.2017, 12:30
 
 
Michala Vondrku nakonec Jandač nevzal, zato Červenku a Ruttu ano. Obránců je 13 a tak se Honza bude muset tumlovat, aby se na MS dostal. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
24.4.2017, 12:44
 
 
Reakce na tpd: Obavám se že ty mluvíš o voze a Dag o koz...
Aha Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
24.4.2017, 11:44
 
 
Reakce na dag: klinickou smrt polokoně přežili tím, že j...
Tam jsme sice v prodloužení vyhráli, ale vzpomínám na marnost některých borců jako třeba Krstev. Taky nám "pomohlo" Kladno, které už sice sestupovalo, ale proti nám se mohli ztrhat aby vyhráli. Podobnost v letošní a tehdejší baráži je spíš v předposledním zápase Olomouce s Bolkou. Tam prostě po očividné spolupráci Olomouc uhrála potřebný bod a bylo to. Poslední zápas s opilou Bolkou jsme sice vyhráli, ale bylo to prd platné.
 
 
dronte | Chomutov
24.4.2017, 10:37
 
 
Reakce na hoty: Raději bych v elize viděl Vary. :o...
Chvíli jsem si to myslel taky, ale podívej se kolik lidí chodí na hokej ve Varech a kolik v Pardubicích. Kromě toho si Energie už pár let zahrávala podobně jako Boleslav a taky tak dopadla. Bolka to napravila, u Energie to nebude tak jednoduché, nemá tak silného sponzora. Škoda toho fajnového zimáku, ale to mají i v Pardubicích.
 
 
dronte | Chomutov
23.4.2017, 14:39
 
 
Reakce na thegod: Pepo já určitě taky přijdu....
Vezmeme každý lahvinku něčeho dobrého? Na co budeš mít větší chuť, červené, nebo bílé?
 
 
dronte | Chomutov
22.4.2017, 13:22
 
 
Reakce na Adjuk: Predpokladam, ze to myslel tak, ze se d...
Při čtení tvého příspěvku mi naskočila trempská písnička, kde se zpívá "...zlato jak zlato dolar či frank a tak jsem vešel do nejšnl bank... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
22.4.2017, 13:15
 
 
Trenér mě potěšil, číslo 44 končí, ale s ním i Rutta a Valach. Škoda, ale takový je život hokejistů. Škoda i Kämfpa, ale já to klukům přeju. Nejen kvůli penězům, nové působiště a nové zkušenosti můžou hráče posunout dopředu.

 
 
dronte | Chomutov
21.4.2017, 11:24
 
 
Na Eliteprospects jsem se dočetl, že Petr Holík má namířeno do KHL-Čerepovce. Nevím, ale jeho fyzické parametry (výška 171 cm, váha 72 kg) tomu podle mne neodpovídají. Jsou to spekulace(Rumours), ale pokud by to byla pravda, mohl by tam jít i Král Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 12:32
 
 
Reakce na aceton1: No vidíš a já si myslim že je eště ar...
Napsal jsem jak to vidím já a já jsem na všech zápasech nebyl a taky si všeho nevšiml, takže v tom máš asi pravdu. Možná by bylo dobré nějak oddělit to, co dělají všichni trenéři, od opravdu nevhodného chování. Proti tomu prstíku bych například mohl postavit vulgarity některých trenérů k sudím. Nemusím umět odezírat, abych viděl (a v tv i slyšel), co třeba někdy rozhořčený Růža sudím říká Smajlík . Nejsem advokátem Pešána a určitě všechno nevidím, myslím ale, že můj pokus o trochu objektivity je na místě.
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 11:08
 
 
Reakce na rr1888: Tohle sousedy asi moc nepotesi - Petru...
Nechceme ho, nenarostl. Už dva prcky máme, k čemu třetí? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 10:05
 
 
Reakce na jarda72: Cekal jsem po tom narezu 4:0 od Filip...
Tak tři roky zpátky vystupoval hodně arogantně, ale minimálně poslední sezónu to není tak vidět. Naopak, jeho komunikace s rozhodčími při zápasech a hodnocení zápasů v ohlasech trenérů mi přišla korektní. Až na to poslední po prohře v Brně. Bylo namístě a bylo slušné soupeři pogratulovat. Namísto toho se zabývá jen Libercem a sebou. Ale ať je to jak chce, je to dobrý trenér. Liberec pod jeho vedením hraje moderní hokej s dobře nacvičenými kombinacemi. Hráči tam rostou v dovednostech, jsou silní a mají dobrou kondici.

Filip Pešán: Pro nás je to i přes porážku rozhodně úspěch. Jsem přesvědčený o tom, že takovéto umístění po základní části i v play-off nám nikdo netipoval. Ani my sami sobě. Hrozně moc mě těší, že jsme sezonou dokázali projít se ctí a s výsledkovou kvalitou. Hráčům za to musím poděkovat. V prohrané sérii nevidím rozdíl, zda skončí 0:4 nebo 3:4. Buď ji zvládnete, nebo ne. Loni jsme cestou do finále vyhráli dvakrát 4:0, letos dvakrát 4:2. A neznamená to, že bych měl menší nebo větší radost. Tím pádem je i smutek stejný. Možná, že kdybychom prohráli v sedmém zápase, bude to bolet ještě o něco víc. Takhle ta série byla jasná.
 
 
dronte | Chomutov
19.4.2017, 19:16
 
 
V Brně těsně před vysněným cílem. Kdo čekal, že Kometa sfoukne Tigry tak jednoznačně? Ještě sice není konec, ale je nepravděpodobné, že si to komeťáci dnes nechají vzít.

04/15/2017 Ondrej Kase (F) Anaheim Ducks San Diego Gulls - See more at: odkaz
 
 
dronte | Chomutov
19.4.2017, 15:52
 
 
Reakce na Kryspin: Tomáš Král..... do Kadaně ? :o...
Spíš do vitríny Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
19.4.2017, 14:11
 
 
Reakce na Mág: Já jen aby se toho někdo nechytl. Známe t...
No toto a kdy, už je přece dneska. Přestalo sněžit, jdu na chvíli do skleníku zasadit rajčata. Doufám, že až se vrátím, už to tu bude. Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
19.4.2017, 14:04
 
 
Reakce na Mág: Je tu jeden malý rozdíl. Sousedi začali m...
To byl pokus obrátit pozornost fóra od baráže k "našim věcem". Vzhledem k tomu, že jsem tam dal odkaz na Réwaye, mělo být zřejmé, že jde jen o vtípek a žádnou výčitku směrem ke klubu. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.