Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
18.10.2017, 16:55
 
 
Reakce na higway: Chodím na každej domácí venkovní přes ...
Týmy jsou níž, to přece víme, ale ty nezapomínej, že v Kadani hrával Rutta, Kämpf i Kaše. Máš pravdu, že Hlava měl malý it.
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2017, 11:56
 
 
Reakce na higway: Vyrovnané partie můžem hrát s kde kým ...
Podle všeho na hokej moc často nechodíš, jinak bys věděl, že Hlava nastoupil za Piráty v sedmi zápasech a má 3 plusové body. Podle mne škoda, že na ledě nebyl delší čas. Havel se zase v přípravě ukazoval nadějně. Kadaň byla sice párkrát výsledkově tragická, ale hra není tak špatná jako výsledky. No a když se pár hráčům z áčka nedaří, nebo to flákají, není třeba čekat a buď je posadit, nebo poslat na chvíli do Kadaně. Podívej se na takovýho Lukeše, v Kadani na něj nadávají, úspěšnost má tam tristní (84,41%)a za áčko si zachytá a je dobrej. Neargumentuješ dobře.
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2017, 10:21
 
 
Reakce na Kreon: No zato Olomouc má tým na první šestku,...
Souhlas
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2017, 10:16
 
 
Reakce na higway: Bojkot koho a čeho ??Nejít na zimák to...
Nevím, třeba je ta teorie přitažená za vlasy, ale včerejší výkon se nedá vysvětlit jen kvalitou týmu. Stejný tým odehrál aspoň polovinu utkání o poznání lépe. Nediv se, že následná série proher a hlavně výkonů(snad kromě Sparty) podněcuje fantazii a vyvolává řadu otázek.
Proč má Valach skoro největší it, když se mu víc zápasů nedaří a byl u několika gólů? Proč hraje neviditelný a neškodný Chrpa a bojovník Hlava je v Kadani? Proč je tam i Havel a za áčko hraje...a tak dále a jediným impulzem k lepšímu výkonu je výměna gólmana v zápase?
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2017, 08:17
 
 
Nevím, jako bojkot to opravdu vypadá. Včera jezdili po ledě v nějakém "odlehčeném" tempu, opatrně kolem protihráčů, bez bojovnosti. Nechce se mi věřit, že najednou hokej neumí. Nejlepší by bylo v pátek na zimák nejít. Kecy Šťastného o omluvě fanouškům mě nebaví. Zvláštní je, že mám pocit, jakoby k tomu přispěl i trenér. Jakoby všichni na někoho vyvíjeli tlak. Na koho a proč? Jestli to tak není, tak je třeba pár hráčů posadit, pár poslat do Kadaně, protože včera se na to opravdu nedalo koukat!
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2017, 09:51
 
 
Reakce na jiribulis: I přes dobrý výkon na Spartě (smoln...
A proč?
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2017, 19:30
 
 
Reakce na dag: že by slečna nějaké bývalé hokejky ze zat...
Je to možné, ale i některé jejich komenty aspoň část toho připouštějí. Jak říká tpd, kde se točí velké prachy, může se nějaký nějaký chytrák a zpravidla víc se toho napovídá než se stane.
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2017, 18:01
 
 
Reakce na venteo: sportovní tipy, kvalitní info ! http:...
Vypadni šmejde!!!
Pro všechny: je to podvodník, žádné info nemá!

Míro, Libore, odstraň prosím ten příspěvek a zabanuj tu značku, dík.
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2017, 17:57
 
 
Kašlat na to, ať si to prodiskutují oni Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.10.2017, 10:47
 
 
Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.10.2017, 10:19
 
 
Reakce na dag: nemyslím, že by zrovna kvapil chtěl rozví...
Jistě, napsal jsem "možná". Je mu 32 let tak jaképak rozvíjení kariéry Smajlík Ať si Kvapil i Verva dělá co chce, ale nám by se dobrý útočník tak na dva-tři roky hodil.

Máš smysl pro humor a když jsi na drátě tak včera jsem slyšel dobrý vtip: "Drahý, vyspím se s tebou až po svatbě. V pohodě, až se vdáš, tak mi zavolej" Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.10.2017, 09:51
 
 
Reakce na ítý: Kvapil dostal bodlo v Rusku. Že by návrat...
Možná k sousedům, tam shánějí dva útočníky. Jde o to, zda se Kvapilova představa o platě může shodovat s představou Kysely. Jeho politika je taková, že od nich pár dobrých hráčů odešlo. Peněz by podle vyjádření zástupce PK Orlen měli mít dost. Otázka je, co se s nimi děje když se Kysela nechal slyšet, že peněz mají málo.
 
 
dronte | Chomutov
10.10.2017, 19:18
 
 
Reakce na tpd: Sudí to tam taky pěkně mastí.. ...
To jo, koukal jsem na to, Olomouc brousili pěkně. Naivně jsem si myslel, že se situace lepší a zatím je to horší. Nejvíc opatření na Svazu udělali proti kritice rozhodčích, ne pro jejich kvalitu. O autoritě si můžou nechat jen zdát, ta se získává kvalitou, ne sankcemi.

dagu, nebuď tak nepřející, co proti nim máš?
 
 
dronte | Chomutov
10.10.2017, 14:06
 
 
Trenére, všechno nejlepší! Ať se daří děťátku i rodince Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
9.10.2017, 12:04
 
 
Reakce na Ricci: A když si budeme stěžovat, tak taky... ...
Třeba jo, třeba ne. Po stížnosti Olomouce jeden sudí v extralize skončil. Jiné kluby si stěžují taky. Stížnosti a následný případný postih jsou pro sudí formou školení. Myslím, že se podobně vyjádřil i Šindler Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
9.10.2017, 11:12
 
 
Očekávám, že klub si konečně bude stěžovat na rozhodčí. Ani při opakovaném záběru se totiž neprokázalo, že náš hráč stál při gólu v brankovišti. Fleming byl vyloučený za čistý zákrok a před rozhodujícím gólem byl faulovaný Valach, který šel za stejný faul na trestnou. Třinci prošly i jiné fauly. Když si nebudeme stěžovat, budou nás sudí řezat stále.
 
 
dronte | Chomutov
6.10.2017, 16:11
 
 
Reakce na senior: Tak dnes budou douti do píšťalek Svobo...
Příznivé chápu jako rovinu a citlivě.
 
 
dronte | Chomutov
6.10.2017, 15:12
 
 
Dnes místo Rašnera Buchtela a místo Hlavy Chrpa...?
 
 
dronte | Chomutov
5.10.2017, 22:26
 
 
Reakce na hoty: No má Látal hrát proti nám za Bolku neb...
Je, ale odehraje proti nám tím pádem o jedno utkání navíc. A když bude hostovat po Vánocích třeba v Litvínově, už to nás už bude mít natrénované Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
5.10.2017, 19:07
 
 
Hradec posiluje, proti nám už Látal odkaz Bilance se sekačkami nepříznivá, myslíte, že zítra vylepšíme skóre? Kurz na Tipsportu nic moc Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.