Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
24.3.2018, 14:03
 
 
Reakce na jiribulis: Prosím Tě Grman šel s výkonem nahor...
Grman určitě lepší než Chalupa a Trefný, přesto nehraje. Hlava lepší, než Sklenář a posledně it Hlava 5 minut a Kuba, přestože byl někdy skoro komický, 20. Podle mne je trenér postižen nějakou selektivní slepotou, vyvolanou sympatií a antipatií. Ke všemu se z něj stává sprosťák a hulvát a hra i výsledky stojí za prd.
 
 
dronte | Chomutov
24.3.2018, 12:46
 
 
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2018, 19:09
 
 
Začínají se podepisovat hráči na novou sezonu a tak jsem si vzpomněl na Davida Kašeho. Podíval jsem se na web Mory a ejhle, David je s devíti góly a čtrnácti přihrávkami na prvním místě ve statistikách týmu. To se domů asi nevrátí. Jenže Mora je na předposledním místě a nevím, jestli nevypadne. Nevíte jak to tam mají?

Aha, překladač mi říká, že budou hrát kvalifikaci, asi jako baráž u nás. Začíná v pondělí, tak David bude mít delší sezonu. Za polárním kruhem se začíná rozednívat Smajlík Mora podle překladače znamená mošt. Z čeho by ho tam mohli dělat, z lišejníku?
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2018, 13:01
 
 
Reakce na Kreon: Baráž je úplně jiná soutěž než nějaký d...
Ten poslední zápas jsem viděl, proto jsem ho zmínil. Stejné, možná ještě horší výkony předvádějí dlouhodobě, nejen v playoutu, proto jsou na konci tabulky. Nevidím, že by tu někdo něco tvrdil, pár lidí si něco přeje, někdo něco zase předpokládá. Vary mají dost marodů(Sičák, Tomeček, Gorčík, Vachove), uvidíme, jak se s tím vypořádají už v úterý v Litvínově.
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2018, 11:02
 
 
Reakce na kolatyr: Chtěl bych, aby zůstala Jihlava a náv...
Jihlavě bych možná věřil, Litvínov to ale bude mít těžké. V posledním zápase proti nám hráli špatně, bez nápadu, bojovnosti a s množstvím chyb a to se naši s jistotou záchrany nijak moc nesnažili. Až na pár minutek před koncem, kdy dali góla, opravdu zmar. Naproti tomu Vary bojují, mají dobrou kondičku a jsou schopny pomalé hráče Litvínova uhonit. Viděl jsem je v posledním zápase proti Slávii, měli i hezké hokejové akce. Je pravda, že proti prvoligové Slávii, přesto jim věřím víc než Vervě. Zato Kladno je pro mne neznámá. Neviděl jsem je hrát, ale Jágr je pro ně pomoc i když nehraje. Netipuju a nikomu nic nepřeju. Snad jen kvůli vzdálenosti a dobrému zimáku bych raději jezdil do Varů.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 19:17
 
 
Motor pryč, už to neotočí.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 19:13
 
 
Reakce na Ricci: Nedalo mi to: SD Aréna bez tréninkové ...
O "něco" dražší bude Smajlík Ve videu je řeč o hrubé stavbě. Co si pod tím má člověk představit? Střechu, obvodové zdi, prázdné místnosti bez vybavení, plocha bez chlazení, bez sedaček a podobně? Každopádně to pojali na padesátitisícový Třinec velkoryse. Pěkná, nadstandartní hračička bohatých majitelů, ale určitě jak hráčům, tak divákům slouží dobře. Škoda, že u nás to neudělali jako ve Varech.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 11:45
 
 
Reakce na Adjuk: ;) Ve Werk arene maj prej vybornou ak...
Mráz po zádech mi běhal v Olomouci, Jihlavě a v Kadani Smajlík Prej je to dobrý i Benátkách Smajlík

Dnes to bude zajímavý v Budějovicích. Na výjezdy je to sice daleko, ale raději bych jel tam než pod rudou záři.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 10:21
 
 
Reakce na Adjuk: Trinecka hala je paradni a zakulisí pos...
Je tam víc místa i mezi sedačkami, když někdo prochází, nemusí se vstávat. To samé ve Varech a v Liberci. Investici bych nesrovnával, u nás se to stavělo včetně fotbalového stadionu a aquaparku. Myslím, že tu o tom už byla diskuze a samotný zimák by u nás vycházel o dost levněji. Nechal bych toho, zbytečná diskuze. Jádro pudla mého příspěvku bylo jinde Smajlík

to rcts Akustika je ve všech nových halách stejná, na druhou stranu nemrzneš a máš se kde vyčurat.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 09:17
 
 
O objektivitě diváckých anket a hlasování svědčí výsledky hlasování o nejhezčí zimák: odkaz Před nás se dostala Olomouc, kdo tam byl tak se může smát a taky Litvínov, Plzeň a Hradec Králové. Nevím, v čem je lepší či hezčí brněnské Rondo, SD Arena je na tom líp. Takže podle toho kde jsem byl, bych na první místa dal Třinec, Liberec, Vary, Pardubice, pražskou O2 a potom určitě naše arena. Nebyl jsem ve Vítkovicích a v Hradci, takže možná jedna změna. Jak říká pan Czudek , „Většinu anket vyhrávají kluby, které mají největší fanouškovskou základnu." Ale váš zimák, pane Czudku, vyhrál zaslouženě.
 
 
dronte | Chomutov
20.3.2018, 08:50
 
 
Kdyby byly v pr.deli ryby, nebylo by třeba rybníků Alberte.
 
 
dronte | Chomutov
17.3.2018, 17:18
 
 
Reakce na jovyk: Musel jsem se usmívat, jak byl zápas pr...
Taky mi šel na nervy ten hňup. Nepřipraví se pořádně, blbě čte jména, ale komentuje, jakoby viděl hráčům i trenérům do hlav a hraje si na odborníka.
 
 
dronte | Chomutov
17.3.2018, 17:13
 
 
Viděl jsem poslední třetinu Varů na Slávii, byl to rychlý hokej nahoru dolu. Vary měly převahu i šance. Jestli se Verva s Duklou utěšují, že to dají, tak nevím, nevím. Bojovné a hbité Vary budou pro oba celky velký problém. K tomu Kladno s Jardou ať už na střídačce, či na ploše a na horní liště se nám můžou objevit nové týmy...
 
 
dronte | Chomutov
17.3.2018, 11:31
 
 
Pro Churchilla
Mne zase zaráží, že si neověříš fakta a jen opakuješ to, co někdo řekl. Podíval jsem se na boleslavské soupisky v zápasech u nás a u nich. Víš jaký byl rozdíl? U nich chytal náhradní gólman, z opor nehrál jen Hanzlík, Valský a Klepiš, ale zase nastoupil Lenc, takže nehráli dva ze základu a za ně natoupili NEJUNIOŘI Bernad a Volf. Za juniory u nich nastupuje gólman Groh, Hrdinka, Flynn, Kousal a Najman. Kromě gólmana ti čtyři hráli i u nás, takže s juniorama nás porazili v Chomutově!

Když jsme u toho srovnávání tak za nás taky hráli junioři Grman, Lauko, Smejkal a k tomu pár hráčů blízko k juniorskému věku. Takže je zbytečné přikládat Ujčíkovým slovům význam a váhu, kterou nemají Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
17.3.2018, 09:14
 
 
Se.rte na rozbory Michalovy věty a začněte stavět tým Smajlík Včera večer jsem ze záznamu viděl dobrý hokej v Hradci Králové. Dojem v závěru pokazil Liberec svými fauly a Pešán svým pozápasovým hodnocením. Jeho stará, arogantní osobnost se opět projevila. Bagatelizoval jasný faul svého hráče, po kterém v přesilovce dostali gól. Oba týmy jsou mi vcelku lhostejné, ale po závěru včerejšího zápasu Liberec v mých očích hódně klesl. Na sudí si stěžovat rozhodně nemohli, krosčeků jim odpustili dost. Zdá se, že tu aroganci a domýšlivost Pešán přenáší na celý tým. Víc Tygrů by potřebovalo po hubě, aspoň tak, jako Lakatoš v prvním zápase.
 
 
dronte | Chomutov
16.3.2018, 16:11
 
 
Možná tím, co teď napíšu, budu trochu provokovat. Včera jsem koukal na podstatnou část zápasu Plzně s Olomoucí. V přesilovkách dostával prostor i Stach, kterého u nás, když hrál za Kladno, trenér zkoušel (na Kladno šel myslím Račuk). Růža ho asi nechtěl a sáhla po něm Plzeň. Pokud ho Růža opravdu nechtěl, tak už asi nerozpozná všechny talenty, protože Stach talent je. Podívejte na jeho statistiky v Plzni: David Stach útočník záp.46 góly19 přihrávky16 body 35 +/- +15
 
 
dronte | Chomutov
16.3.2018, 15:20
 
 
Reakce na hoty: To co píšeš je vždy uklidňující. Ale víš...
To se sice občas "potvrdí", ale statisticky vzato v drtivé většině případů se to nestává, Murphy přestřelil. Když to vezmeš z pohledu týmů dejme tomu od desátého místa, nebo jen Play-out, všichni by mohli být v baráži, všem by se to mohlo stát a to dost dobře nejde Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
16.3.2018, 12:43
 
 
Reakce na rcts: Neasi :)) V průběhu tohoto týdne má b...
Je konec týdne, pomalu po pracovní době a nic...Čiň se!
 
 
dronte | Chomutov
15.3.2018, 21:39
 
 
Reakce na higway: došlo k tomu co se dalo očekávat Flemi...
Myslím, že nám ještě patří Pavlas, s Trefným jsou sehraní. Můžeme za něj dát Mrázka a Grmana... Smajlík Jak je vidět, Holý nás má rád. Hlava dostal 5+KO a k tomu stopku na dva zápasy a za stejný faul na Šťovíčka v Litvínově nebylo nic. Fleming fauloval, ale nebyl to nebezpečný zákrok na koleno, ale "jen" koňar do stehna. Trest v zápase byl stačil.
 
 
dronte | Chomutov
14.3.2018, 18:59
 
 
Reakce na kulovnice: My jo :)) *4* :)) :))...
Vemte mě seboouu Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.