Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
higway | holy driver
21.6.2017, 12:48
 
 
zas něco k hokeji včerejší vyhlášení zlaté hokejky mně přišlo hodně hodně trapný jako už dlouho ne moderátoři šílený přehled o hokeji téměř nulový říci o Vrbatovi že prošel řadou e-klubů když nastoupil za jediný a jen o výluku Smajlík Osobně bych o flek posunul Gudase a Francouze oba před Krejčího.
 
 
higway | holy driver
16.6.2017, 21:31
 
 
Reakce na Kantys3: http://piratichomutov.cz/clanek.asp?i...
no těžko říct skončil hlavní sponzor Zlína PSG vzápětí on Smajlík asi z nás neudělá Vsetín v dobách nějvětší slávy .Ale věřím že majitelé dobře vybrali a vyhnem se ekonomickejm potížím nejzbejvá než mu popřát aby byl úspěšnej a co nejdřív měl pirátské srdce
 
 
higway | holy driver
16.6.2017, 21:31
 
 
Reakce na Kantys3: http://piratichomutov.cz/clanek.asp?i...
no těžko říct skončil hlavní sponzor Zlína PSG vzápětí on Smajlík asi z nás neudělá Vsetín v dobách nějvětší slávy .Ale věřím že majitelé dobře vybrali a vyhnem se ekonomickejm potížím nejzbejvá než mu popřát aby byl úspěšnej a co nejdřív měl pirátské srdce
 
 
higway | holy driver
14.6.2017, 22:34
 
 
Reakce na Kryspin: Hoši, hoši... navážíte se do osob, kt...
hele malinko ty své výlevy přeháníš ne ?Pročpak se asi podniká abych se měl líp jak ten zaměstnanec a nechodil do háku od píchnutí do píchnutí.Abych měl výhody co zaměstnanec nemá samozřejmě musíš proto něco udělat i sám..Kdyby to tak nebylo pak nemá význam podnikat matka Teraza fakt nejsem.A jestli někoho platíš i za něco co neudělá nebo nekvalitně tak je to zas tvoje chyba že to trpíš.EET i zákaz kouření jistě nepřijmná věc ale taková aby to někoho vysloveně položilo ne.Možná ti i ušlo spousta hospod na malejch vesnicích to zabalila už dávno protože je 10-15 pivařů prostě neuživí.
 
 
higway | holy driver
13.6.2017, 22:29
 
 
Reakce na dronte: Velmi zajímavý rozhovor s Bukačem. Mim...
Bukač není hloupej ví o čem mluví.Docela jsem zvědavej jak v reálu bude vypadat projekt spolupráce Litoměřice společně s repre -20 ,navíc když budou vlastně farma litvajzu.A myslím že 1.lize prospěje i to že play off bude hrát jen 8 týmů žádný předkolo.
 
 
higway | holy driver
12.6.2017, 22:57
 
 
Reakce na dronte: U nás nevím, ale zdá se, že Dukla zas ...
taky bych je nepovažoval za jasného outsidera do ligy proklouzli tak nějak "nechtěně něco jako Olomouc podobně staví vlastně nový tým a klidně se můžou uchytit jako právě Olomouc.Je jasné že s těmi co postoupili by neměli nárok přežít.
 
 
higway | holy driver
12.6.2017, 21:33
 
 
fíháá tady to jede kuřák proti nekuřákovi ,podnikatel proti zaměstnanci Smajlík copak přijde dál jestli se neobjeví nějaká hokejová novinka Smajlík
 
 
higway | holy driver
11.6.2017, 22:04
 
 
Podle mého mohl Kaše ještě rok počkat a ukázat zda se skutečně v naší lize prosadí.No zvolil švédskou ligu nepochybuji že je to kvalitnější soutěž než naše bude to mít težké ,ale pokud to zvládne může ho to nastartovat směrem k NHL a nebo KHL nezbývá než mu přát hodně štěstí.
K politice asi tolik nedělám si žádné iluze o jakémkoliv politikovi ,tentokrát je ,ale některými něco vidět a nejen kecy,kdo nebral stát na hůl nemůže mít s EET žádnej problém.A není větší šmejd než Kalousek.
 
 
higway | holy driver
7.6.2017, 20:28
 
 
Reakce na VADO: O Strmeňovi tu oficiálně žádné informace...
jsou na konci článku o RUTTOVI roční hostování
 
 
higway | holy driver
7.6.2017, 19:24
 
 
tak dva očekávané odchody Rutta jsme moc rád že je to NHL -samozřejmě že ne jednocestná smlouva ,ale můj tip je že on se tam prosadí dávám mu společně s Šimkem z našich největší šanci se chytit.
Strmeň to se taky dalo čekat svou šanci tu nevyžil tak to zkusí v Třinci ikdyž spíš Frýdek.
 
 
higway | holy driver
6.6.2017, 21:18
 
 
Reakce na CPL: Trochu jiný pohled na našeho oblíbence ;)...
užil jsi svoje to ja fakt....ale zmáknul to Smajlík
 
 
higway | holy driver
5.6.2017, 09:09
 
 
Reakce na ítý: Nic ve zlym, ale to ti Sýkora neřekl moc ...
tak hlavně tohle řekl hned po našem posledním mači na MS Smajlík nato JB nepotřeboval delší rozhovor Smajlík a už jsme si navíc celkem zvykli že k placce jakéhokoliv komu je pravidelně celkem daleko
 
 
higway | holy driver
2.6.2017, 09:07
 
 
já bych řekl že Honza RUTTA má na odchod do NHL ideální čas věk,schopnosti bez ohledu na OH za rok by mohlo být pozdě.Doufám že mu to vyjde a neskončí v "druhé lize " KHL
 
 
higway | holy driver
31.5.2017, 22:27
 
 
Varany zřejmě čeká osud Slavie bez peněz ,bez konkurence schopných hráčů bez reálných ambicí na návrat jen se stadionem jsou na tom minimálně o 20 levelů lépe škoda jich....Alespoň to ví předem a snad neklesnou k takové ostudě jako předvedla Slavie kdy nastoupila s juniorkou.
 
 
higway | holy driver
30.5.2017, 21:45
 
 
Reakce na Morb: https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cla...
já myslím že se pleteš ,seveřany maj jen 3 navíc golman byl na Slovensku to není nijak závratné číslo a už vůbec ne kostra týmu Smajlík Kromě Svobody a Říhy vyházeli hráče pro které je první liga strop nakonec to je úděl každého týmu co postoupí do e-ligy skoro vždy to půlka odnese.A podle tvojí teorie ani Sparta evidentně nemá na české hráče Smajlík Rozhodně bych neodepisoval ani ty hráče ani Duklu to je silně předčasné Smajlík Že jsme my šáhli vedle neznamená že je o pravidlo
 
 
higway | holy driver
30.5.2017, 14:02
 
 
Reakce na VADO: Tak Szatmáry hrál v Jihlavě stabilně a ...
spíš by řekl že to nebyla žádná sláva čistě statisticky - HC Dukla Jihlava 31 1 1 2 10 10 | Playoffs 1 0 0 0 2 0 ovšem ice time nic extrovního podle mě zcela jasná Kadaň,Pokud nedostane nabídku z 1.ligy.
 
 
higway | holy driver
29.5.2017, 21:45
 
 
Reakce na Kreon: No Rob přece, máš to napsaný v článku o...
tak to je hodně odvážný tvrzení článek ne článek v tuhle chvíli mi to přijde jako scifi Smajlík
 
 
higway | holy driver
29.5.2017, 15:56
 
 
Reakce na Kreon: Logicky obrana, jako náhrada za Rutáka,...
tak vzhledem k tomu že podle mého názoru Kampf stejně jako Rutta patřili mezi nejlepších 5 hráčů celého týmu tak kdo je ta náhrada za Kampfa??? nekoho jsem v seznamu novejch hráčů přehlédl ? Smajlík
 
 
higway | holy driver
29.5.2017, 08:18
 
 
Reakce na tpd: Napsal jsem "dělníky" s určitým předpokla...
samozřejmě na tom se shodnem Růža je záruka že ví co dělá a pokud se ve výběru trefí i třeba jen na "50% " bude to pro Piráty dobře
 
 
higway | holy driver
28.5.2017, 23:13
 
 
Reakce na tpd: Hmm.. tahounem týmu..??.. a Huml ..Vondrs...
bylo by hezký kdyby jsme potřebovali do týmu jen "dělníky ".Já jen v euforii z 4 fleku a sezony která skončila nad očekávání výborným výsledkem nezapomínám na možnost že tahouni nemusí zopakovat lońskou sezonu a pak to jen dělníci nezachrání a nějaká "nová " krev i mezi tahouny hodí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.