Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
higway | holy driver
21.4.2018, 22:36
 
 
Reakce na hoty: Soudní ?! Děláš si legraci? Obhajuješ ta...
jak dalece bylo sportovní jednání Bolky ,které o nic nešlo a postavila v zápase play out pro nás v záchranářském zápase torzo sestavy v čele s nezkušeným golmanem ????
 
 
higway | holy driver
20.4.2018, 21:28
 
 
co takové zděšení ? Dalo se to čekat už po minulém kole Vary za jistotu bodu nechali Litvajzu dva.Tak to prostě chodí když je riziko pádu do pralesa dva jsou spokojení dva pláčou.O nějakém pošpinění českého hokeje a degradaci hokeje no.....To spíš jako degradaci vidím porážku repre -18 na ms se Slováky
 
 
higway | holy driver
18.4.2018, 09:56
 
 
Reakce na kolatyr: Včera jsem koukal. Já Gábinu nepoznáv...
jo máš pravdu taky z toho mám stejný dojem.Hodně mě zklamala ,osobně si myslím že kdyby to tak jak píše v týmu fungovalo tak moc dobrých výsledků celkově nebylo pokud by byly vůbec nějaké.
 
 
higway | holy driver
17.4.2018, 21:53
 
 
mám dojem,že Litvajz se dnešním mačem zachránil,Jihlava už to nedá škoda...
 
 
higway | holy driver
16.4.2018, 19:45
 
 
Reakce na Churchill: Na fejsbůk může psát kde kdo. A nik...
dost dobře pojmenovaný a vystižený Smajlík Smajlík
 
 
higway | holy driver
16.4.2018, 18:45
 
 
Reakce na Matejcv: Vím, že je to trošku jedno, ale přijd...
mě taky tak přijde ještě bych k němu přidal Čermáka a možná i Malce.
 
 
higway | holy driver
15.4.2018, 21:00
 
 
Reakce na VADO: Tak to může udělat i tady, takovej Kämpf...
co je to za nesmysl ?Lauko dostal spoustu času a taky ho využil je to hráč s velkou šancí na NHL vůbec bych se nedivil kdydy odešel na moře už tento rok.I ostatní dostali dost šancí a jedinej kdo se ještě osvědčil je Štovíček ,zbytek jen ukázal že na -ligu to není.
 
 
higway | holy driver
5.4.2018, 22:50
 
 
Reakce na Radarek: Proč furt řešíte Ropáky?Kdyby se to s...
máš pravdu Smajlík jen mě nas..l těma žvástama
 
 
higway | holy driver
5.4.2018, 22:37
 
 
Reakce na ptakulin: Nikdy jsem si nemyslel, že jsem něco...
ty jsi opravdu kašpar anebo ježíš vyvedl jsi své věrné z válečné zóny na Kladně nehledě na svá zranění a vlastně od začátku jsi chtěl hlavně domů opravdu hrdina jenže to jsou řeči tak dobrý pro BLESK.Příjezd autobusů přimo k sektoru je v baráži naprosto normální věc tos nemusel zařizovat a stejně jako odjezd je pod dohledem pořádkové jednotky to je standartní situace.Ono taky kdybys to řešil na místě tak by sis musel taky dýchnout případně i líznout,ale v Mostě už to nikdo neřešil že... musí to bejt super fan klub když ho vede někdo jako ty .
 
 
higway | holy driver
5.4.2018, 20:05
 
 
konečně se Indiáni vzpamatovali a urvali výhru.Kometa a něktěří její hráči mne jen utvrdili v tom že je to jedno z nejzákeřnějších mužstev extraligy
 
 
higway | holy driver
4.4.2018, 21:21
 
 
Reakce na Pšouk: Nikdo z nás tam nebyl a každá mince má ...
jak říkáš tohle jen vyjádření jedné strany jeho verze.Navíc mohl si zavolat záchranku případně polici hned na místě i kdyby neměl mobil jistě někdo z fans ho měl,další věc policajtů bylo kolem zimáku kvanta mohl to oznámit osobně což by byla normální reakce.Můj dojem panáček měl silně pod kůží a věděl prd co se vůbec děje a teď dělá ublíženého.Smutný je že takovýhle expert dělá vychovatele dětí.A jestli z toho něco bude tak max výtžnictví spíš přestupeček.
 
 
higway | holy driver
2.4.2018, 19:23
 
 
Reakce na CPL: Tak já ti to trochu rozepíšu. Základním n...
téměř nelze nesouhlasit Smajlík snad jen že Kaše až v prodokutivitě na špici nebyl ovšem prošel draftem,věděli co v něm je a za sezonu na farmě se neskutečně zlepšil a řekl bych že je z něj dá se říci pan hráč který ani do budoucna nebude mít nouzi o nabídky týmů NHL.Z těch dalších kdo má šanci podle mě to dotáhnout daleko tak Lukeš .A opět máme mezi mladíky perlu LAUKO ,takže to s tou mládeží a talenty to není tak tragický ,samo můžou přijít slabší ročníky to se stává.
 
 
higway | holy driver
2.4.2018, 09:54
 
 
Reakce na Albert57: Souhlas od tebe jako spolufanouška p...
na to jak jsem si před začátkem ligy myslel že Slavie s PLzní budou bezkonkureční a body si vezmou maximálně mezi sebou tak pro mě překvápko jak často a s kým oba ztrácejí .
 
 
higway | holy driver
1.4.2018, 20:49
 
 
Reakce na Albert57: Jinak Slávka pokud večer vyhraje zač...
malinko si se přepočítal prd a ne stíhací jízda Smajlík
 
 
higway | holy driver
31.3.2018, 20:50
 
 
Reakce na Ricci: Divný, zase jsem asi koukal na jinej zá...
nechceš vidět nevidíš ....
 
 
higway | holy driver
31.3.2018, 19:18
 
 
jak bylo dnes vidět kdo chce porazit Kometu musí především porazit sudí je to hnus jak ovlivnili zápas.A druhá věc jak tolerují zbabělost Komety v každý strkanici si tam přisere další hráč aby to bylo dva na jednoho.Prostě zk.....á Kometa.
 
 
higway | holy driver
29.3.2018, 22:53
 
 
Reakce na oplik30: Je nekde moznost zaznamu ?Nestihl jse...
nevím jestli to budou opakovat asi jedině zpětně pustit na tv to by mělo fungovat
 
 
higway | holy driver
29.3.2018, 21:59
 
 
pásky z NAGANA - super natočenej dokument Smajlík Smajlík když jsem si po těch letech oživil sestavu USA a KANADY to byla opravdu neuvěřitelná síla co jméno to opravdu hokejovej pojem
 
 
higway | holy driver
29.3.2018, 20:17
 
 
taky bych řekl že dnes to žádná hitparáda nebyla ani od Hradce ani Třince průměrný ligový utkání dle mého nejhorší z celého play off /předkolo nepočítám to jsem neviděl/Nedat gol při 2 minutách přesilovky 6 :3 to je unikum to by jsme s našima "kvalitníma " přesilovkama nedokázali ani my Smajlík
 
 
higway | holy driver
29.3.2018, 12:42
 
 
Mário Grman nominován do repre Slovenska ikdyž je to první nominace tak docela úspěch .Asi by byla chyba ho nechat odejít.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.