Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
19.10.2017, 12:15
 
 
Omlouvám se, rozhovor s Ruttou bude až v pátečním Sportu.
 
 
jiribulis | praha
18.10.2017, 23:09
 
 
Pokud jde o Kampfa pak z jeho hry velmi těžily obě jeho křídla zejména v prvé polovině loňského ročníku, tj. Koblasa a Poletín. Kampf toho za ně hodně ubruslil, vázal na sebe mnohdy dva protihráče a tím udělal prostor pro naše dvě křídla. A padaly i góly...
 
 
jiribulis | praha
18.10.2017, 23:00
 
 
A do třetice upozorňuji na velký rozhovor v zítřejším Sportu s Janem Ruttou o jeho skvělém nástupu mezi hvězdami NHL! A přiznejme si, Honza nám moc a moc chybí, zatímco Jirka Čelanský se při čtení tohoto rozhovoru bude muset hodně červenat. Podle mého názoru však na Ruttově přesunu do Kadaně měl spíše než on větší podíl Veber. Podrobnosti však neznám.
 
 
jiribulis | praha
18.10.2017, 22:53
 
 
Pánové, nevěřím tomu, že to hráči úmyslně bojkotují. Takový Michal Vondrka určitě ne a jeho pozice v mužstvu je taková, že co razí na ledě on, to se v rámci svých možností snaží i ostatní. Jenže právě ty možnosti řady našich hráčů nepředstavují solidní průměr extraligy a těch pár jedinců typu Vondrky to prostě za ostatní neutáhne. Tohle možná ještě zcela nepochopil ani trenér Vláďa, protože potenciál velké většiny hráčů extraligových mužstev je extraligový a to, co dřív uhrály dvě lajny Slávie se už ve dvou lajnách uhrát nedá. Vždyť porovnejte třeba i výkonnost ve druhé nejvyšší soutěži dnes a před 10-12 lety. To jsou nebe a dudy...
 
 
jiribulis | praha
18.10.2017, 22:42
 
 
Reakce na higway: nezapomínám ,ale přece jen Rutta,Kaše ...
Vary proto, že by za něj musely platit podle tabulky značnou částku. No a Kůs je centr a těm trenér Růžička podle mě také vzhledem k postu svého syna nikdy moc "nefandil"...A to je škoda. Například vloni v určitých částech extraligy Kampf mladého Růžu evidentně předčil, ukázalo se to hodně v nároďáku, ale doma u Pirátů byl pořád centrem až třetího útoku. A v zájmu objektivity dodávám, že letos mladý Růža patří evidentně mezi naše opory.
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 22:47
 
 
Reakce na tpd: :)) :)) :)) .. to podepíšu.....
Že by vilu u jezera neslibovali?
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 22:39
 
 
Reakce na Ricci: Tak je snad i slepýmu jasný, že to je b...
Ricci, příteli!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 22:37
 
 
A ještě jedna dobrá rada důchodcům před nastávajícími volbami: "Nevolte ČSSD,díky ní se vám penze zvedly od ledna 2017 v průměru o 300,- Kč, od ledna 2018 to bude o 475,- Kč a vzhledem k inflaci cen a růstu platů a mezd v letošním roce to bude od ledna 2019 určitě víc než o 600,-Kč. Na důchodovém účtu na příští rok je přebytek cca 9 miliard Kč." Volte TOP 09 a ODS, ty udělají důchodovou reformu, ale přidáno od ledna 2018 a 2019 nedostanete nejspíš nic!"
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 22:30
 
 
Povznesme si náladu alespoň jedním pořádným vtipem: "Po porážce tento pátek s Bolkou odvolá majitel klubu s funkce trenéra Vladimíra Růžičku a nahradí jej se souhlasem majitelů Kadaně Jiřím Čelanským!"
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 21:50
 
 
Tip na náš dnešní výsledek mně sice skoro přesně vyšel, ale nepotěšil. Nejvíce mně ze všeho vadilo, jak jsme sehráli přesilovku v závěru zápasu při hře 6 na 4.Minimálně třikrát při ní střílel Valach ze středu kluziště od modré čáry. Tak takhle se přesilovka 6 na 4 prostě nehraje. A jestli to schválil trenér Vláďa, pak nesouhlasím ani s ním. Jak to dopadlo jsme nakonec viděli všichni, tj. pátým gólem v naší brance. Propad v tabulce, jak jsem to nedávno předvídal, bude totiž vážení pokračovat. Jedno pozitivum však přece jen - a to výkon Lauka.
 
 
jiribulis | praha
17.10.2017, 09:44
 
 
I přes dobrý výkon na Spartě (smolný výsledek k tomu) tipuji na dnešek v Olomouci 4:2 pro domácí... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
15.10.2017, 19:29
 
 
Reakce na higway: rozhodně jsme odehráli lepší zápas než...
Jo, navíc oproti úvodním zápasům, kdy jsme měli také štěstí, tak teď máme také smůlu. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
15.10.2017, 19:27
 
 
Reakce na Bémič: Takhle hratelná sparta dlouho nebyla...
Souhlas. Škoda neproměněné vyložené šance za stavu 2:1 pro nás. Utkání by vypadalo jinak, protože Sparta dnes byla skoro nulová. Cca 4 minuty před koncem nás však sudí těžce poškodili neodpískaným podražením Mrázka.Faul, i když neúmyslný, to byl zcela jasný. V poli u nás dnes určitě zlepšení,Sparta nás ovšem téměř nedohrávala. V Olomouci to s dohráváním bude bohužel úplně obráceně.
 
 
jiribulis | praha
15.10.2017, 00:12
 
 
Reakce na higway: tak jsi se dočkal co ?Nedaří se tak na...
My jsme k mému potěšení sice vyhrávali, ale soupeře většinou při tom nepřehrávali...
 
 
jiribulis | praha
13.10.2017, 22:50
 
 
Náš letošní tým, i přes výborný bodový zisk v úvodu letošní sezóny, je o poznání slabší než ten loňský. Většina ostatních extraligových týmů se oproti loňsku naopak spíše posílila. Jestli neseženeme pár alespoň trochu solventních sponzorů pak jediný populární sport v nejvyšší soutěži v Chomutově nebude.
 
 
jiribulis | praha
13.10.2017, 22:44
 
 
Reakce na higway: Bohužel další bídné představení chvál...
Dnešní porážkou doma se Zlínem jsme nastoupili cestu do skupiny play out a možná až do baráže. Nemáme dostatečně početný extraligový tým, máme jen dobré, či velmi dobré extraligové jedince. Je ovšem nad jejich síly dlouhodoběji suplovat ostatní neextraligové hráče. Litvínov to chce dohnat trejdy a nákupy - ty jsou ovšem pro nás kvůli financím zřejmě pasé. Otazník do budoucna bude možná Jihlava, ale jiný celkově slabší tým než jsme my (a zatím i Litvínov) nevidím...
 
 
jiribulis | praha
13.10.2017, 22:36
 
 
Hochu, kdo nic nedělá, nic nezkazí. A takových pasivních hráčů máme nadbytek.Jura Valach je naším nejaktivnějším obráncem, má největší akční rádius ze všech našich beků.Je logické, že se přitom dopouští i chyb, někdy zbytečných. Nemít ale Valacha, nemáme teď obránce, který by sám opakovaně aktivně pronikal do třetiny soupeře. Fleming nemá loňskou formu, ale spolu s Mrázkem patří ještě k těm ucházejícím bekům. Rutta nám hrozně chybí když,i takový Skinner, který ovšem vloni byl opravdu dobrý jen v play off, by byl lepší než zbytek našich beků. Bohužel...
 
 
jiribulis | praha
10.10.2017, 22:59
 
 
Snad v pátek přijedu.
 
 
jiribulis | praha
8.10.2017, 11:49
 
 
Reakce na tpd: No a přesto vyhrál.. nějaká mi uniká poin...
Odvážnému prý štěstí přeje. Dnes tipuji vítězství Plzně nad Brnem. Mladý Vláďa Růža řekl, že jedeme do Třince pro body. Třinec by sice mohl být trochu ukolébán páteční výhrou nad Spartou, ale já tipuji 5:2 pro Třinec....samozřejmě nerad! Smajlík
 
 
jiribulis | praha
7.10.2017, 23:44
 
 
Reakce na tpd: No nevím .. Hradec hrál stejnou prdlačku ...
Milý tpd, tahle teorie ve většině zápasů vůbec nemusí platit. V některých však hraje dost podstatnou roli. A jde o to, určit některé zápasy v kterých to podstatnou roli hraje.
Hradec měl na rozdíl od nás v nohách těžký středeční či úterní(?) zápas s Bernem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.