Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
30.3.2017, 00:20
 
 
Předvídám, že Němec za faul na Džerinše jak ve čtvrtek, tak i ještě minimálně další zápas bude mít stopku.
 
 
jiribulis | praha
30.3.2017, 00:14
 
 
Reakce na Albert57: Kalous zůstává hlavním trenérem Spar...
Pokud vím tak Kalous a Nedvěd budou tvořit trenérskou dvojici bez určení kdo z nich je hlavní.
 
 
jiribulis | praha
28.3.2017, 22:32
 
 
Aby si extraligová mužstva v baráži svoje reálné postavení neuvědomila příliš pozdě...Pardubky snad ještě horší než v základní části extraligy.
 
 
jiribulis | praha
28.3.2017, 00:38
 
 
Reakce na tpd: To pamatuji..bylo to ještě v pralese..(BK...
Ano, na tomhle rozhodujícím zápase BK-Kometa jsem byl. Asi 3 autobusy fandů Komety čučely v autobusech před stadiónem (celkem tam autobusů bylo víc) a poloprázdná tribuna pro hostující fans byla formálně vyprodaná. No a k tomu se hráčům Komety dostalo ještě jedné "podpory".V kabině jim topili o sto šest a okna byla zavřená a zajištěná tak, aby nešla otevřít. Mohli se tam doslova uvařit.Zkrátka zajímavá "show" funkcionářů Bolky...
 
 
jiribulis | praha
28.3.2017, 00:27
 
 
Reakce na Ricci: No konečně něco k věci, a ne o hokeji k...
Teda Richarde, skoro se stydím za to, že teprve teď jsem dokázal pochopit, kdo, resp. co stojí za Tvými příspěvky na moji adresu. Ano, je to ten zlatopěnivý mok... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
27.3.2017, 00:59
 
 
Reakce na higway: chtěl jsem abys mi odpověděl na něco j...
Já tu tvoje omyly nekritizuji, ty moje kritizuješ a navíc považuješ za omyl řadu věcí, které ve skutečnosti omyly nejsou.
 
 
jiribulis | praha
25.3.2017, 19:51
 
 
Podle mého názoru by bylo lepší, aby ply off hrálo rovnou prvních osm mužstev.Ta mužstva, která nastupují z předkola proti odpočatým týmům první šestky, jsou v nevýhodě.
 
 
jiribulis | praha
25.3.2017, 19:06
 
 
Reakce na rcts: Naprostý souhlas. Už loni bylo evidentní...
Pešán v Benátkách hlavně v Šumperku napadl fyzicky jednoho z fanoušků. V Liberci se navenek zatím záporně neprojevil, působí ovšem až povýšeně, ale možná tím maskuje něco zcela jiného. Liberec však hraje asi nejrychlejší a celoplošný hokej, do kterého se zapojují prakticky všichni obránci. No a právě obranu má podle mě v extralize nejlepší.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:52
 
 
Reakce na Ricci: Napiš to Růžovi, že tomu může pomoci vh...
Richarde, psaní je zdlouhavé. Já to raději řeším osobně či telefonicky. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:51
 
 
Reakce na thegod: jako že by byli zase ve 100% fyzičce, ...
To je jasná zpráva. Nevím už přesně kdo to napsal, ale zní to takhle: " Všechno záleží jen na tobě samém. A když pomyslíš na prohru, už jsi prohrál. Nakonec zvítězí vždy ten, kdo věří, že může zvítězit!" Jura Valach to v rozhovoru dnes interpretoval na našem příkladu, byť trochu jinými slovy. To, že do boje nastupuji s pokorou s tím přitom není vůbec v rozporu.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:44
 
 
Reakce na Jarda72: Ja uz na tebe reagovat nechtel, tvoje...
Když nechceš, tak nereaguj. Já o většinu Tvých názorů také nestojím.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:35
 
 
Reakce na Ricci: Jojo, to s tou skromností, coby výsadou...
Richarde, díky za uznání. Je příjemné se mýlit tak, že nevěříš ve výhru a ona pak přijde. Obráceně je to úplně opačný pocit. Myslím, že tyhle oba pocity známe všichni.
hoty: David Pospíšil má za to (sdělil to dnes v televizi ), že zregenerujeme tak na 75%...Podle mě je to hodně individuální a lze tomu vhodnými regeneračními prostředky pomoci.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:29
 
 
Kdybych měl určit jednoho našeho hráče, kterému v play off oproti základní části nejvíc vyletěla forma nahoru .Řekl bych asi jednoznačně Dávid Skokan. Specielně na něm jakoby únava z předchozích zápasů navíc nebyla prakticky znát .Důvodem jeho vzestupu je ovšem podle mě také to s jakými spoluhráči hrál teď play off a s jakými většinu základní části.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:24
 
 
Reakce na higway: odpověz prosím proč jsi i v jeden z ne...
A zamysli se nad tím, že když tady napíšu, že moje obavy, že se místo stavu 4:3 objeví na tabuli 4:4 a pak se tam objeví 5:3 a mě polije pocit blaha a štěstí. Tak tohle snad uznáš, že ve svém výsledku určitě není pesimismus.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 23:20
 
 
Ty jdi do háje. Každý si může slušným způsobem sdělovat svůj názor. Skromnost je jak známo vlastností opravdových králů a ve sportu často uspěje zdánlivý outsider. Tak nás nepasuj do role favorita, v té jsme částečně byli před prvními dvěma zápasy s Bolkou. Dnes už pomalu každý uznává, že nám ta úvodní dvojzápasová "sprcha" s Bolkou pomohla a to je neoddiskutovatelný fakt. Já netvrdím, že s Libercem nemůžeme za žádnou cenu uspět, nemůžeme s ním ovšem hrát celoplošný otevřený hokej s tímhle zápasovým závažím v nohách.Tak buď také tak laskav a všímej si sebe.Já Tvoje některé velmi diskutabilní názory také nekritizuji. A některé věci ze"zákulisí" tady ani nemůžu prezentovat.To prostě nejde.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 22:37
 
 
Reakce na Milano3107: Gratulace k postupu ;) Doufám, ž...
Liberec má víc než 4 kvalitní pětky a v nohách 6 zápasů play off, myslím že jen s jedním prodloužením. My těch zápasů máme v nohách 11 a navíc 4 prodloužení. I když vyhrajeme jen jeden jediný zápas, bude to náš úspěch.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 21:45
 
 
Baráž by mohla být letos hodně zajímavá. Vary nemají pořádnou diváckou kulisu a když tam přijedou Budějky tak hrozí, že v hledišti bude víc budějických fandů než varských. Jihlava je taky nabuzená a Pardubky zatím docela tragické. Z hlediska nás by však podle mě bylo nejlepší kdyby minimálně Budějky nepostupovaly, protože by zřejmě měly zájem o některé hráče od nás.
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 21:20
 
 
Přenosy přes Hokejku byly dosud podstatně kvalitnější než přes Tip sport. Dnešní třetí třetina však na mém monitoru i přes Hokejku byla tragická, klepal jsem se, že se na výsledkové tabuli objeví 4:4,ale namísto toho se objevilo 5:3 a následoval pocit blaha a štěstí...Všem těm, kteří dnes byli na stadióně a vytvořili scenérii tohoto zápasu děkuji i závidím...
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 20:49
 
 
Reakce na CPL: Jožko, ty jsi blázen - ty jsi schopen se ...
Nepohřbil, ale při stavu sil na ledě v 1. třetině jsem tomu nevěřil. Třinec pak měl ve 2. třetině víc gólových šancí než my, ale nevyužil je. Po naší čtvrté brance podle mě odpadl psychicky. Tenhle zápas ovšem ukázal, že rozhodující v play off kromě výkonnosti nejsou peníze, ale vůle po vítězství!A v tom jsme Třinec jednoznačně předčili. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
24.3.2017, 20:16
 
 
Reakce na Churchill: Ty teda dovedeš povzbudit...
Winstone, až budeš na stadióně povzbuzovat tak hlasitě a soustavně jako já, tak kecej. Takhle mlč. To, z čeho má člověk obavy na fóru při sledování zápasu ani jeden z hráčů při hře neslyší a nečte. No a Třinec od druhé třetiny byl v podstatě téměř žalostný, zejména produktivita rovná se nule.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.