Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
23.5.2017, 00:05
 
 
Informace pro CPL: Dnes jsem byl v divadle Kalich na komedii s názvem Sbohem, zůstávám. Herecké obsazení Paulová, Zedníček, Janžurová, Dulava, tj. pomalu nejlepší čtyřka, která je u nás nyní k mání. Je to lechtivá komedie, ale už dlouho jsem se ve vyprodaném divadle tak odlehčeně nepobavil. Pokud jsi na tom ještě nebyl, vřele doporučuji.
 
 
jiribulis | praha
22.5.2017, 00:20
 
 
No a některé akce, které předvedl Nylander, to byla hokejová dokonalost., na kterou v současnosti také žádný náš hráč nemá.
 
 
jiribulis | praha
22.5.2017, 00:14
 
 
Švédové předvedli ve finále MS výkon, kterému se v předchozích zápasech na letošním MS ani nepřiblížili. Kanada rovněž výborná. Řekl bych, že o výsledku celkově rozhodli brankáři a to nejen v trestních stříleních. Přiznejme si, že naše národní mužstvo na takovou úroveň prostě nemělo. Objevují-li se teď na naše neúspěšné vystoupení na MS kritika, bylo by dobré ji v klidu analyzovat a vzít si z ní racionální názory. Ty nacházím např.u seniora Bukače, ale sem tam i u Hadamczika.Faktem je, že v předních světových a evropských soutěžích nemáme na trenérském postu skoro nikoho, že trenérská řehole zrovna moc schopných adeptů zejména z řad bývalých špičkových hráčů zřejmě dvakrát neláká...
 
 
jiribulis | praha
21.5.2017, 13:28
 
 
Piráti, doufám, že jste se dnes rozhodli vylepšit svoji finanční situaci a vsadili jste na dnešní vítězství Kanady a Ruska. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
20.5.2017, 20:24
 
 
Reakce na Ricci: Mohl bys to ekonomické klesání v rámci ...
Například výší minimální mzdy, důchodů, procentuelní výší zejména nemovitého majetku na území konkrétního státu ve vlastnictví cizích subjektů.
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 23:58
 
 
Reakce na Albert57: Já úplně žasnu jak najednou s Hadamc...
+selim Po prohrané bitvě je každý generálem! Nicméně s většinou toho, co Hadamczik uvedl, asi nelze nesouhlasit.
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 23:44
 
 
Reakce na Radarek: Jeřábek,Rutta a Šimek směr NHL.Třeba ...
U Ondry Kašeho bude v dalším čase hodně záležet na tom, zda se mu vyhnou zranění a to zejména hlavy (otřesy mozku a pod.).Jeho hokejový styl s předkloněnou hlavou vystrčenou dopředu je pro něj zdravotně hodně nebezpečný. Dvoumetrový a 110 kg vážící Erik Lindros musel jako ještě dost mladý hráč kvůli otřesům mozku s aktivní činností předčasně skončit.
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 23:36
 
 
Je to nepříjemné, že to kvůli pravdě musím uvést, ale pokles úrovně našeho hokeje v mezinárodním srovnání ( co do absolutní úrovně hokeje kdekoliv ve světě musíme konstatovat zlepšení, např. v rychlosti naprosto evidentní ) souvisí se změnou našeho společenského zřízení. Socialismus, ač nepřipouštěl oponenty a volby s jednou kandidátkou Národní fronty vlastně volbami nebyly, zabezpečoval prostřednictvím ČSTV a národních (státních) podniků téměř bezplatnou možnost hokejového růstu pro adepty tohoto sportu. Dnes se to sice pomalounku oproti poslednímu přinejmenším desetiletí lepší, ale i tak je pro určité chudé vrstvy obyvatel hodně nedostupným sportem. To by bylo na dlouhé povídání, ale v tomto sportu se hodně odráží a bude ještě více odrážet hospodářská úroveň té které země. A my v globálu ekonomicky klesáme i v rámci Visegrádské čtyřky...
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:23
 
 
No a do třetice. Rusům jsme rychlostně stačili málo, stejně skoro tak málo Kanadě. I když Jandač zkoušel v přípravě Jelínka a našeho Růžičku, je mezinárodní reprezentační scéna pro oba tyto hráče vzhledem k jejich bruslařským schopnostem, resp. neschopnostem, prakticky uzavřená kapitola...
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:16
 
 
Reakce na jarda72: A ty se divis? Cinnost svazu suplujou...
A co hokejové akademie, ty nejsou a nedostávají prostředky od ČSLH?
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:12
 
 
Reakce na CPL: Na rusáky je kurz 1,56 takže je naprosto ...
Tak počet branek ze strany Ruska jsi tipoval správně, u našich gólů máš deficit 3!
Náš dnešní zápas s Rusy ukázal v podstatě neúprosnou realitu.A to se ještě Rusové včera handrkovali z Kolína nad Rýnem do Paříže s tříhodinovým zpožděním a na regeneraci měli časově o 4 hodiny méně.Škoda, že semifinálový zápas Rusko-Kanada bude vlastně předčasné finále, které vítězi asi odebere více sil než vítězi zápasu Švédsko-Finsko, kde tipuji do finále Švédy.
A Davide, Ty nedoceňuješ Lušňáka, který má ve Slovanu Blava místo, Jura Valach se tam neudržel...Pro nás skončené MS mně přineslo přece jen jedno pozitivum, A to byly výkony Gudase, kterého jsem v NHL pořádně nesledoval a viděl jsem jej chybně pořád jako hráče, který do Ameriky odcházel. On tam však udělal skoro neskutečný pokrok a do nároďáku jasně patří. Kdybych měl uvést jen jednoho našeho nejlepšího hráče na MS, řekl bych Šimek.
 
 
jiribulis | praha
18.5.2017, 00:39
 
 
Reakce na Ricci: Znáš to úsloví "Po bitvě je každý gener...
Mister Ricci, v naší vzájemné jemnocitné diskusi a po konzultaci s psycho odborníky, dovoluji Vám přijít ke mně s dalšími náměty.
 
 
jiribulis | praha
18.5.2017, 00:33
 
 
Reakce na Ricci: Znáš to úsloví "Po bitvě je každý gener...
Děkuji Richarde za uznání. Nicméně poraď teď Ty mně, co mám vsadit, resp. jak dopadne zítřejší zápas Rusko-Česko v základní hrací době. Děkuji za Tvoji odpověď do doby, kdy to jde ještě vsadit.
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 22:45
 
 
Tak jsem se dočetl, že nejproduktivnějším Slovákem ve Slovanu Blava byl v uplynulé sezóně Patrik Lušňák. My jsme se jej ovšem zbavili.Nechybělo moc a zbavili jsme se také Rutty...Kdo a proč vymyslel koupi Baleje (byl to jen a pouze Čelanský? ), to by mě zajímalo.
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 22:34
 
 
Reakce na dronte: Zajistíš maso, to je dobrý. Nebude i s...
Prý je kvalitní pražský night club Satanela. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 22:29
 
 
Reakce na higway: a čekal jsi snad něco jiného ;)...
+CPL Smajlík Smajlík Smajlík Nepřehlédl. Vycházel jsem z toho, že jde o obdobu smluv u nás. Zřejmě chybně. Ale CPL asi přehlédl názory hokejových expertů na naše hráče z NHL?
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 11:44
 
 
Jura Valach-ok! Smajlík Ještě bude také důležité, aby si dal zraněnou nohu do pořádku. To je ale možná právě jeden z důvodů proč se nedohodl na slušné smlouvě někde blíž Zvolenu...
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 00:50
 
 
Přes tohle všechno je k nám osud poměrně milostivý. Na čtvrtfinále se nemusíme stěhovat z Paříže a Rusové, kteří letos hrají na MS velmi dobře, si budou muset zvykat a stěhovat do Paříže. Jsou pro nás asi také lépe hratelní než USA...
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 00:38
 
 
K našemu výkonu se Švýcarskem a v globálu vůbec na skoro celém letošním MS. Hráči z NHL jsou neodůvodněně preferováni. Přitom určitý rozdíl ve výkonu hráče na menších kluzištích v NHL a větších v Evropě tady je. Týká se to především hráčů, kteří nejsou excelentní bruslaři, ale na kluzištích v NHL ještě jakž takž stíhají, v Evropě už spíše ne. Vzpomínám pořád na Roberta Langa, který měl relativně úspěšnou sezónu v NHL, ale na následném MS v Evropě mu pořád "scházely dva kroky ke kotouči".Tak je na tom asi letos Plekanec. Takže za výkon, jaký podal Francouz proti Francii by za normálních okolností byl jasně nasazen jako jednička proti Švýcarsku. Nasazen však nebyl a i když bych nechtěl Mrázka nějak kritizovat, tak je jasné, že nás určitě dnes nepodržel tak, jako Francouz proti Francii. No a na Pastrňáka musí makat ostatní spoluhráči, jemu chybí ta "standartně vysoká laťka výkonu" po celý zápas. Udělá třeba jednu dvě krásné akce, ale současně dokáže v témže zápase udělat řadu chyb a nedůsledností. Jeho chyby pak horko těžko musí napravovat jiní.Rychlý bruslař to však je,o tom žádná.
 
 
jiribulis | praha
17.5.2017, 00:20
 
 
Reakce na Adjuk: Ja nepiju ani nejim. ;)...
V dřívější vinárně "U dvou rytířů", dnes restauraci, v Revoluční ulici byl mezi jinými na stěně nápis: Kdo pil, umřel. Kdo nepil, umřel taky". A pak tam byl nápis "Poseď, popij, nespěchej. Ať přijdeš domů večer, nebo ráno, stejně dostaneš vynadáno!" Nevíte někdo jestli to tam stále je?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.