Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
24.3.2018, 13:37
 
 
Hradec v Liberci vítězí, Kometa s Plzní se smějí. Nastoupí proti nim unavená mužstva ze sedmizápasových čtvrtfinálových sérií... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
24.3.2018, 12:45
 
 
Reakce na higway: tak s tímhle by to nebylo ani na střed...
Prosím Tě Grman šel s výkonem nahoru a přesto o něj trenér Růžička asi nestojí. A jestli ještě nepochopil, že prioritně musí v Chomutově - zvláště když je financí málo -sázet pokud možno na odchovance a ne jen na exslávisty, tak je zcela mimo realitu. Vůbec nedoceňuje hráče bojovníky, zřejmě se dívá jen na tréninky, kde se do těla prakticky nehraje. Proto byli odejiti Sikora, Dušek, Račuk a teď ještě asi i Hlava.Tohle je postupná cesta ne do druhé, ale až někam do třetí nejvyšší soutěže. Doufám, že i tam bude stát jako trenér na střídačce. A teď si ještě dodatečně představte, že by včerejší zápas byl duelem o to, kdo půjde do baráže... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
22.3.2018, 01:05
 
 
Reakce na oplik30: Já řikam že spadne jak jihlava tak li...
Tak tohle se podle mě 100% nestane!
 
 
jiribulis | praha
19.3.2018, 00:05
 
 
Reakce na Albert57: Ta restaurace tam byla o něco pozděj...
Ty původní kabiny ve staré budově mrazíren byly dost žalostné. No a cesta z nich ke vchodu do haly po gumových pásech představovala o přestávkách tak trochu uličku hanby, kde rozčilení diváci soupeřům a sudím nezřídka nadávali. To byla ale jiná doba.....
 
 
jiribulis | praha
19.3.2018, 00:01
 
 
Reakce na Wayne95: Co ty máš proti Smejkalovi? Teď se ti...
Krátce poté co přišel do Chomutova se začal projevovat velmi dobře. Takové cca 3 - 4zápasy před utkáním dnešním byl naprosto nulový. Dnes to bylo ovšem podstatně lepší, proto jsem se o tom před chvílí zmínil.
 
 
jiribulis | praha
18.3.2018, 23:31
 
 
Dnešní zápas byl jen formalita. Nicméně lépe než v předchozích zápasech se jevil Smejkal.
 
 
jiribulis | praha
18.3.2018, 00:38
 
 
Reakce na higway: jestli mít trochu jinÝ názor něž ty zn...
Problém je v tom, že na žádnou práci nemáme dostatek kvalitních hráčů, tj. bohužel včetně té černé práce...
 
 
jiribulis | praha
16.3.2018, 21:55
 
 
Reakce na Adjuk: Zda se ze bys nedokazal dat dohromady j...
Extraligu ovšem máme po sportovní stránce zachráněnou i na příští sezónu a to je to podstatné. Ty pak můžeš žvatlat co chceš!
 
 
jiribulis | praha
16.3.2018, 21:37
 
 
Reakce na Wayne95: Bože lidi nechte toho. Většina tady p...
Nesledoval jsi play out? Jaki jsi potom mohl sledovat dnešní zápas?
 
 
jiribulis | praha
16.3.2018, 21:35
 
 
Reakce na oplik30: 1. Ůkol stabilizovat klubové finance...
Smejkal dal sice dnes gól, ale v posledních zápasech - včetně dnešního - slabej jak čaj. To není hráč do prvních dvou útoků, protože na to nemá. A do třetího, ale zejména čtvrtého bránícího útoku teprve ne. No a Knot zůstal věrný dlouhé řadě předchozích zápasů s hrubkou jako řemen po které jsme dostali gól.Knot je poměrně dobrý v útočné fázi, ale v obranné fázi dělá tolik hrubek, včetně častých vyloučení, že se ani moc nedivím, že jej Bolka nechtěla.
No a dnešní zápas s náhradním brankářem Bolky, mladíky a pouze třemi jejich útoky, který jsme vyhráli jen o jeden gól ukázal snad dostatečně, jak slabým týmem v současnosti jsme. Ještě, že jsme se s pomocí Litvínova a Bolky zachránili...Uff!
 
 
jiribulis | praha
15.3.2018, 00:33
 
 
Reakce na higway: souhlasit nemusíš :) podle mě to pras...
Tak s tím Flemingem jsi měl pravdu. Jeho zákrok jsem posuzoval příliš patriotsky, neviděl jsem úmysl, ale to koleno tam při zpomaleném záběru bohužel minimálně současně s tělem bylo...Měl si dát opravdu v závěru zápasu, když už jsme to evidentně jen těžko mohli zvráti, na případný faul pozor.
Nicméně pesimismu před pátečním zápasem v Bolce již nepodléhám. Bolka již nemá téměř o nic co hrát a my bychom měli navíc nastoupit v kompletnější sestavě než ona.
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 23:42
 
 
Reakce na Marťass: Loni jsme měli i kupu štěstí, to musí...
Skokan ovšem letos naprosto "bezzubý". u něj bych si to hodně rozmýšlel. On ale i takový Huml byl s loňskem neporovnatelně slabší. Ještě, že jsme měli ten šťastný a překvapivý začátek. Jinak bychom na tom byli v tabulce jako teď Litvínov. Ten však měl - a to si přiznejme - značnou absenci opor!
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 23:33
 
 
Reakce na Ricci: Až budu potřebovat poradit, kde seženu ...
Anebo: "Mluviti stříbro, mlčeti zlato!" Do téhle pravdy mně ovšem nesedí můj zvyk: Co na srdci, to na jazyku...
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 23:19
 
 
Reakce na Ricci: Buď rád, že jsem nepoužil slovo přátelé...
Miláčku, mohl jsi to slovo klidně použít. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 23:17
 
 
Reakce na higway: MOJE dnešní dojmy oba naši golmani sho...
S tím, že to od Fleminga byla prasárna, nesouhlasím. Byla to nešťastná náhoda, že kromě prakticky čistého zásahu tělem, které zde bylo prioritní, došlo i ke střetu nohou, ale to až o nějakou setinku vteřiny později než ke střetu tělem. Doufám, že snad v mnou uvedených intencích bude zákrok Fleminga disciplinárně posouzen.
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 19:05
 
 
Reakce na Sampy: Já bych jim dal po zápase tak 2 hodinov...
Pozor, nelze říct, že se naši hráči minimálně většinově nesnažili. Jestliže však do jediného zápasu neposkládáme sehraný útok, případně i obranu, nemáme herní nsituace natrénované a zažité, tak to vypadá jak to vypadá. Jedině když hraje mladý Růža tak je vedle něj s ním sehraný Sklenář, který to za něj do značné míry i odbruslí a tohle trenér Vláďa vidí. To, že je sehraný Vondrka s Humlem, to už asi vidět nechce a tak je opakovaně od sebe odtrhne. No a pak to vypadá, jak to vypadá...
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 18:55
 
 
Představme si, že bychom s tímto naším hráčským kádrem měli hrát předkolo play off. To by byla asi ještě větší ostuda než to, co v play out od našich hráčů a možná i trenérů vidíme!
No a jedno racionální zamyšlení. Koncepce hry trenéra Růžičky byla vždy založena na semknutém týmu, který produkoval obranou hru, měl velmi dobrého brankáře a z brejků dával góly. Když pustíme soupeře do vedení dostáváme se do zcela obráceného gardu a to my neumíme, to trenér Růžička zažité a propracované a natrénované s mužstvem asi zrovna moc nemá. Obdobou toho jsou pak naše přesilovky.
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 18:47
 
 
Reakce na jarda72: Ja bych smeknul i pred Bolkou, vic uz...
Jednu jobovku. Pokud pro nás hráli někteří hráči Bolky, pak jsme zapomněli na ten nejdůležitější post v mužstvu a to brankáře. Pokud to bylo obráceně, tak Bolka byla daleko racionálnější a úspěšnější než my. To vše ovšem jen v říši snů.... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 18:44
 
 
Reakce na jarofenin: Co to mektá ten vocas na Hokejce, ž...
Neumí počítat do tří, no a za dvě kola mu vyšlo pouze 6 bodů. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
11.3.2018, 18:39
 
 
Reakce na milan88: Záchrana od Litvínova, to je snad hor...
Můžeme před Litvínovem pouze smeknout, zachoval se v zápase s Jihlavou velmi sportovně. Kdyby mu šlo totiž pouze o jeho budoucí větší jistotu v baráži, přál by si tam určitě raději rozklížený a fanouškovsky rozladěný Chomutov než Jihlavu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.