Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "selim" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.3.2017, 03:40
 
 
Raději jsem to smazal...bylo to krapet sprosté, protože aby se tu navzájem jeba.li dlouholetí fandové, tak to už snad ani nepobírám. Asi jste to málo oslavili. Dobrou, tak příště raději věnujte to úsilí usilovnějšímu fandění...někteří máte mezery a někteří aní nechodí.
 
 
25.3.2017, 03:24
 
 
No nechápu místo abyste ještě slavili nebo po oslavě spát, řešíte chujkoviny.
 
 
23.3.2017, 10:25
 
 
Reakce na dronte: Taky se mi to moc nezamlouvá, jednou(u...
Myslím, že tento systém není špatný...poslat peníze za další utkáni v klidu z domova a permanentka funguje dál. Je pravda, že během zadávání ten systém krapet na člověka pospíchá, ale myslím, že Tě upozorní a zeptá se, jestli potřebuješ víc času. Je to takhle rozhodně lepší, než když si člověk musel jet vyzvednou a zaplatit lístky v pokladně a čekat tam třeba v dešti. Navíc je určitě je lepší nakupovat lístky jednotlivě než jako dřív balíček.
 
 
22.3.2017, 22:42
 
 
Sice jsem si tu přečetl, že už máme splněno ale stejně jsem to klukům dneska přál. Holt prohra ale se ctí, no nedá se nic dělat jde se dál. Přeju jim aby ten jeden ještě dali, určitě by si jej zasloužili, kdyby ne tak stejně prohlásím, že ty zápasy odehráli se ctí. Přeju hodně sil a štěstí a věřím, že to dáte.
 
 
22.3.2017, 16:34
 
 
A jen pro zajímavost, sice klub byl založený v roce 1945 (tak to i dnes prezentujeme), ale nejvyšší soutěž si Chomutov zahrál už v ročníku 1937/38. Sice název byl německý a asi i hráči moc česky neuměli, ale hrát museli někde v Chomutově.
odkaz
 
 
22.3.2017, 16:21
 
 
Reakce na JaroFenin: Poprvé se hrála baráž v Českosloven...
No asi jsi to vygoogloval dobře, je fakt, že tam ta paměť slouží lépe. Smajlík
 
 
22.3.2017, 16:18
 
 
Je to tak, jen to upřesním, nejen ze Slovenska ale i z Moravy. Hrála se takzv. kvalifikace, Chomutov si jí párkrát taky zkusil a postoupil po neúspěšných pokusech až v roce 1973, pokud si vybavuju hrál např se Gottwaldovem, Ostravou, B. Bystricou, Zvolenem. Pamatuju si kvalifikaci, kdy za Gottwaldov třeba chytal Králík a vyhráli jí, Chomutov byl druhý. Až později zrušili moravskou národní ligu a hrála se jen česká a slovenská.

 
 
22.3.2017, 08:42
 
 
No určitě lépe než ti co hráli předkolo. Sice tedy mají po dvouzápasové sérii doma venku jen den volna, na druhé straně nastupují proti nejslabším (podle postavení v tabulce) mužstvům, které můžou mít (a bohužel mají) v nohách až pět utkání navíc a navíc můžou mít už zraněné hráče. Takže o den kratší volno by nemělo hrát roli...měli by "smáznout slabšího", unavenějšího soupeře. To, že to tak občas třeba nedopadne je jiná. Ale nespravedlnost bych tu nehledal...v Třinci to rozhodně neřešili a nějaký Chomutov měla být pouhá krátká epizoda a jde se dál.
 
 
21.3.2017, 20:52
 
 
Reakce na Ljůk: To by mě také zajímalo, jakto ze mi máme...
Protože je takový hrací systém, nebyl jsi mezi prvními 6, tak máš i jako 10 šanci postoupit z předkola. Ale nastoupíš třeba už za dva dny proti prvnímu nebo druhému. A pak vždy ti lépe postavení dostanou toho níže postaveného soupeře a začnou doma. Nevidím v tom nespravedlnost.
 
 
21.3.2017, 20:22
 
 
Reakce na jarofenin: Je to nespravedlivé. Ale jen zdánli...
Tak nějak, zvýhodňují se nejvýše postavené dva týmy. Těch hracích modelů už bylo víc, hrálo se třeba dvakrát doma a pak venku, vždy ale s jedním dnem volna. To ale ještě nebylo předkolo, prvních 8 postoupilo a 9 a 10 mohl na dovolenou. Předkolo těmto manšaftům a jejich divákům prodloužilo sezónu.
 
 
21.3.2017, 20:04
 
 
Reakce na neznalec: Je to tak každý rok druzí čtvrtfinal...
v nedávné minulosti byly dva dny volna po dvouzápasových sériich
 
 
20.3.2017, 23:02
 
 
No tohle sice není až tak úplně o hokeji, ale vzhledem k okolnostem pro nás dobrá zpráva (pochopitelně přeju každé české firmě úspěch)
odkaz
 
 
20.3.2017, 22:54
 
 
Byly to nervy, pro mně největší v letošní sezóně a jsem rád, že se šťastným koncem. Klukům gratulace a všechna čest, že našli ještě síly dotáhnout utkání do vítězného konce a udělali nám nakonec tu radost. Pro kamaráda otce Honzy Rutty, který jel na utkání s jeho rodiči a popovídal s námi o přestávkách vzkaz, že je dobře, že když už jsi s nimi dojel z Písku a fandil Pirátům, tak to nakonec dopadlo dobře a cesta pro Vás byla veselejší. No a jak jsi povídal Honza dal taťkovi k narozkám hezký dárek. No a jsem i rád, že utkání rozhodl zrovna Jura Valach.
 
 
20.3.2017, 16:58
 
 
Reakce na tpd: No tak Selime.. psal jsem "kromě dnešního...
No nic, to je jen o možnostech a pokud se zamyslíš, tak uznáš, že měl pravdu, hádat se tu ale nebudu. No ale pokud by se už nehrálo tady v pátek, tak budou ještě minimálně mimo dnešního další dvě domácí utkání. No nic jdu se chystat k přesunu do místa konání. Moc bych si přál děkovačku po vyhraném utkání taky tady doma.
 
 
20.3.2017, 16:55
 
 
Reakce na tpd: No tak Selime.. psal jsem "kromě dnešního...
Noprotože pokud čistě teoreticky zvítězíme dnes i ve středu tak....? No v pátek se nehraje.
 
 
20.3.2017, 16:46
 
 
Reakce na tpd: No jeden zápas kromě dnešního bude zcela ...
Tedy pokud jsi nemyslel ten dnešní. A ten páteční domácí bude i kdyby oceláři vyhráli dnes i ve středu.
 
 
20.3.2017, 16:43
 
 
Reakce na tpd: No jeden zápas kromě dnešního bude zcela ...
Má pravdu ten Kreon Smajlík
 
 
19.3.2017, 22:32
 
 
Prohráli jsme se soupeřem, který byl a je stále favoritem v této sérii...postup se od něj čeká. Rozhodně to ostuda nebyla a kluci na ledě nic neodflákli. Naopak mně překvapili, že i v prodloužení měli ještě síly vzdorovat a navíc měli i víc šancí a byli lepší. Rozhodující je ale to, že tentokrát ten poslední gól dal soupeř...v druhém zápase to vyšlo nám, tentokrát soupeři. Snad budou mít ještě zítra síly poprat se o vítězství, no a já jim k tomu přeju i to štěstíčko.
 
 
19.3.2017, 14:56
 
 
Všem Pepíkům vše nejlepší k jejich svátku. No a přeju jim, ať je opět potěší i naši kluci na ledě a to nejlépe od začátku až do konce dnešního utkání.
 
 
18.3.2017, 18:25
 
 
Hodně mi to připomíná naše dvě domácí utkání s BK. Akorát tady už série skončí, CV měl ještě malou šanci na nápravu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.