Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "selim" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.4.2017, 15:52
 
 
Reakce na CPL: Čili vyšší finanční zatížení pro Piráty -...
Jako že by v takovém případě zajeli kouknout do Kadaně třeba na Vsetín a na "ty své mladé" fanoušci CV a LIT a svorně fandili Kadani? Kolatyr by mohl s plno lidmi i pokecat, nebyli by si vzájemně až tak cizí (někteří ho mají zajisté rádi...co se škádlívá to se rádo mívá). No a Duchy z opačné strany taky, ty své zná, ale i s lidmi ze zdejšího fóra už zabředl konverzaci, ale většinu nezná. Pro každý případ pro zmíněné aby bylo jasno jak to bylo myšleno, tak asi takhle Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
23.4.2017, 20:43
 
 
Reakce na Churchill: To je ještě postaru a naposled. Pří...
Vím ale postupovat bude 1, Most by to být nemusel. Smajlík
 
 
23.4.2017, 20:39
 
 
Reakce na Churchill: Já měl za to, že postupují dva z 2....
Letos postupuje namísto Mostu Vsetín
 
 
23.4.2017, 20:30
 
 
Reakce na Churchill: Tak tým, který byl ve WSM první, v ...
Každý systém má svá pro a proti, ať je to přímý postup a sestup, baráž nebo kombinace obojího. Nedokážu posoudit, co udělá s kvalitou soutěže nově zaváděný systém 1.ligy, připadá mi to spíš jako pokus. Z mého pohledu ale bude mít možnost víc kluků z mládežnického hokeje přejít do dospělého. Takhle by šli do 2 ligy a to je přece jen povětšinou amatérská soutěž.
 
 
23.4.2017, 19:59
 
 
Varani se v baráži nebo kolem ní motali už dost dlouho. Letos ten herní projev v ELH nebyl až tak špatný, akorát v baráži to nedokázali potvrdit výsledkově. Ježci u polokoňů dnes odehráli svůj standart, nepřipadalo mi, že by se na to vycvikli. Otázka motivace je snad jasná, na krev hrát nemuseli a nehrál by asi v jejich situaci nikdo. Zřejmě oslavy nadoraz je ještě čekají. Pád níž nemusí být až taková katastrofa, tedy pokud majitelé a sponzoři to nezabalí a nasměřují úsilí k brzkému návratu (však zkušenosti s tím máme i u nás, taky to tu vypadalo všeljak). Nicméně jednoduché to není, těm ze shora se sestupovat nechce a sice do baráže postupují 2, ale ani to nemusí být tak jednoduché, jak se přesvědčují třeba na Kladně.
 
 
21.4.2017, 21:00
 
 
Reakce na jarda72: No musela by priletet hodne velka "mo...
Na to je už asi pozdě, myslím, že hráči budou krapet pod vlivem už cestou ze šatny, no a noc bude pro ně asi hódně dlouhá, šetřit se nebudou. Smajlík
 
 
21.4.2017, 20:54
 
 
Reakce na jarda72: No musela by priletet hodne velka "mo...
Jenže ono se jim bude nakonec sestup varanů i hodit, jak jsem psal, můžou zkusit sebrat jejich některé hráče, přece jen pokud bude někdo ze šikovných hráčů chtít "být viděn" tak v ELH je to oproti pralesu podstatně jednodušší.
 
 
21.4.2017, 20:48
 
 
Pro vary to bude těžký problém, šikovní mlaďasové odejdou (může se stát, že po nich šáhne zrovna Jihlava, nakonec v minulé sezóně tam hráli) a jestli tam někdo ze zkušených půjde, tak jen dohrát kariéru. No a peníze dají dohromady sotva stejné jako v ELH.
 
 
21.4.2017, 20:40
 
 
V rovině teorií se varani ještě můžou zachránit, ale pravděpodobně to dopadne asi tak jako když jsme hráli v sestupové sezóně poslední utkání na bolce a vysoko tam vyhráli. To utkání se hrálo už jen z povinnosti. Polokoňům stačí bod a jen naivka by věřil tomu, že to nedají.
 
 
19.4.2017, 20:35
 
 
Kometa byla lepší, to se musí uznat. Sice v základní části tápala, ale v play off se přece jen projevila síla kádru. Nejvíc je potrápil kupodivu Hradec.
 
 
18.4.2017, 17:12
 
 
Reakce na Ricci: Devět milionů? To měli na kuličky na dv...
Asi tak, za 10 milionů může hrát něčí farma, ušetří na platech hráčů. To Jihlava není, myslím, že minimálně dvojnásobek měli.
 
 
18.4.2017, 17:09
 
 
Nějaké peníze jim dá BPA, ze vstupného bude taky víc (zákonitě se zvedne vstupné a i návštěvnost), ale naplnit rozpočet nebude jednoduché, nicméně myslím, že by to na té spodní hranici dokázali. Zatím ale nikdo nepostoupil, po dnešku to může být jinak.
 
 
18.4.2017, 16:48
 
 
Reakce na dronte: Rozpočet ve WSM měli 9 mega, zřejmě al...
Ono když měla postupovat Olomouc, tak se taky psalo, že na to asi nebudou mít pesety a prodají licenci. Neříkám, že Ježci najednou peníze seženou, ale s fotbalem to tam je stále nahnuté a je dost dobře možné, že nějaký sponzor v případě sestupu Vysočiny by jim peníze pustil. Přece jen hokej tam má delší tradici a navíc v celém kraji by se stali jediným mužstvem v nejvyšší soutěži, když vezmu v potaz fotbal nebo hokej. Něco může přidat kraj.
 
 
17.4.2017, 13:29
 
 
Ale jo, pokud se v souvislosti s naším hokejem bude spekulovat, kdo přijde nebo odejde, tak fajn téma pro okurky. Horší to bylo zhruba před rokem, kdy se začaly objevovat dohady o samotném fungování klubu, pak nějaké ty články v tisku, jednání na radnici, prohlášení GM. Pro okurky nic moc téma.
 
 
17.4.2017, 11:15
 
 
Takže obránce máme díky těm, co vždy ví víc než jiní v podstatě pohromadě. A co útočníci, dvojka gólman, masér, uvaděči, stánkaři? Smajlík
 
 
16.4.2017, 19:42
 
 
Reakce na Commodore: Pokud se nepletu, tak pokud by v út...
Úterý to může být už pro někoho konečná, protože hrozí, že si dva manšafty rozdají body. Všichni 4 mít 18 bodů snad nebudou, no ale letos to bude zřejmě dost vyrovnané. Osobně jsem si myslel, že první odpadne Dukla a ono ejhle.
 
 
16.4.2017, 19:33
 
 
S bolkou jsme taky museli vyhrát 3 krát, jinak to byla konečná a hráči by tady určitě dostali nandáno. Jenže za pár dní by byl klid, přijít o ELH je jiné kafe. Ne každému se povede po roce vrátit zpět, nám se to štěstí přiklonilo v baráži čelem. Někomu se to zřejmě nepovede už třeba nikdy.
 
 
16.4.2017, 19:17
 
 
Reakce na tpd: A to hrají 2x venku.. pokud se nepletu.. ...
Příště hrají u polokoňů, minimálně dva body jsou na teoretickou záchranu (polokoně si ale taky umí zkomplikovat život), ale to už nemusí mít jen ve svých hokejkách. Ono ty poslední utkání dopadají i tak, že když pro jistý postup dvou manšaftů bude stačit plichta, tak to jako napotvoru plichtou skončí. Fanouškům varanů ani polokoňů nepřeju nic špatného, o život nejde, ale je to opravdu asi o nervy. No ať uspějí z těch 4 ti co za tím půjdou víc.
 
 
16.4.2017, 18:52
 
 
Atmosféra na konci utkání ve Varech byla stejná jako u nás po prohraném barážovém utkání s Kohoutama. Vybavuju si to, byl to šok a bylo jasné, že je to průšvih. Varani ještě žijí, ale budou to mít těžké. Tím nechci říct, že se nedají vyhrát 3 utkání ze 3.
 
 
16.4.2017, 18:39
 
 
Reakce na Churchill: Propagandu a školení tu dělá někdo ...
Já jen nechápu tedy důvod proč by to tu mělo být, nechápu proč nám sděluješ a obhajuješ k té věci svůj názor. Každý má k politickému dění nějaký, je to jen jeho věc. Ale sem to nepatří, i když občas někdo má pokušení sem něco dávat. Pokud se od hokeje odbočí k jinému sportu, nebo třeba i něčemu jinému, ještě budiž. Ale politika sem opravdu nepatří, max. že by se nějak bytostně dotýkala fungování Pirátů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.