Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.4.2017, 17:09
 
 
Nějaké peníze jim dá BPA, ze vstupného bude taky víc (zákonitě se zvedne vstupné a i návštěvnost), ale naplnit rozpočet nebude jednoduché, nicméně myslím, že by to na té spodní hranici dokázali. Zatím ale nikdo nepostoupil, po dnešku to může být jinak.
 
 
Ricci | Pir84ever!
18.4.2017, 17:07
 
 
Reakce na dronte: Rozpočet ve WSM měli 9 mega, zřejmě al...
Devět milionů? To měli na kuličky na dvorku, ne? Za tu sumu se WSM hrát nedá. Jenom platy hráčů, i kdyby to bylo v průměru jen 400 000 Kč ročně na hlavou, tak to u ca 25 hráčů dělá 10 milionů... A to nemluvím o nákladech na výstroj, dopravu a ubytování na venkovních zápasech, náklady na realizační tým, potřeby pro něj a tak dále, náklady na nezbytnou administrativu a tak dále a tak dále... To je prostě nesmysl, minimum, za co se podle mě dá WSM odehrát, bude někde okolo 20 milionů. I se zimákem "zadara"...
 
 
18.4.2017, 17:01
 
 
Reakce na tpd: Většinovým vlastníkem je město.. budou to...
Tak víš co jak to funguje. Tady se hážou často částky a neví se, zda je tam i započten stadion, nebo jenom Amužstvo nebo Amužstvo a mládež atd. V podstatě to může být pravda, ale taky to můžou být jenom základní platy bez bonusů atd.
 
 
tpd | #VšichniJsmeVondrka
18.4.2017, 16:58
 
 
Většinovým vlastníkem je město.. budou to mít složitý s penězma.. a já moc nevěřím tomu že měli rozpočet jen 9 míčů.. ale je to jejich soutěž.. Smajlík
 
 
hoty | Piráti Chomutov
18.4.2017, 16:53
 
 
No tak si počkáme jak jim to půjde. Třeba se budeme divit. Oni se ti sponzoři nakonec najdou, aby se to mohlo v Jihlavě hrát. Jsem o tom přesvědčený.
 
 
18.4.2017, 16:48
 
 
Reakce na dronte: Rozpočet ve WSM měli 9 mega, zřejmě al...
Ono když měla postupovat Olomouc, tak se taky psalo, že na to asi nebudou mít pesety a prodají licenci. Neříkám, že Ježci najednou peníze seženou, ale s fotbalem to tam je stále nahnuté a je dost dobře možné, že nějaký sponzor v případě sestupu Vysočiny by jim peníze pustil. Přece jen hokej tam má delší tradici a navíc v celém kraji by se stali jediným mužstvem v nejvyšší soutěži, když vezmu v potaz fotbal nebo hokej. Něco může přidat kraj.
 
 
18.4.2017, 16:43
 
 
Reakce na dronte: Rozpočet ve WSM měli 9 mega, zřejmě al...
Špatně jsi poslouchal. Nikde není řečeno že se to jen zdvojnasobí. Je tam že někteří mají ve smlouvě že v případě postupu částku zdvojnásobí, ale zároveň říkal že jedná i s dalšíma sponzorama.
 
 
dronte | Chomutov
18.4.2017, 15:37
 
 
Reakce na hoty: Mohlo by tě zajímat https://www.youtube....
Rozpočet ve WSM měli 9 mega, zřejmě ale mají zimák zadarmo, protože klub i zimák patří městu. Když postoupí a zdvojnásobí to(a to je otázka), budou mít 18 mega, takže pravděpodobně po první sezóně opět baráž. Ščerban je nadšenec a odvádí tam kus práce, ale řekl bych, že ho ta práce pohltila natolik, že není moc soudný. Na druhou stranu proč to nezkusit, třeba se sponzoři vylíhnou Smajlík
 
 
hoty | Piráti Chomutov
18.4.2017, 14:57
 
 
Sbohem, šampione.
odkaz
 
 
hoty | Piráti Chomutov
18.4.2017, 14:51
 
 
Mohlo by tě zajímat
odkaz
 
 
higway | holy driver
18.4.2017, 13:13
 
 
Reakce na Kreon: Už jsem ti to psal jednou a napíšu to z...
opět máš 100 % pravdu Smajlík Kampf není v pozici aby ho něco nutilo podepsat dvojcestnou smlouvu a zadělat si na pendl mezi NHL a farmou Kaše tam šel na nováčkovskou smlouvu s tím že pozici si musí vydobýt z AHL a mám dojem že se mu to povedlo a vůbec není věčný náhradník navíc Anaheim není v posledních letech tým kterej by se pohyboval na chvostu takže i kvalita hráčů a šance se prosadit je jinde než třeba v Coloradu .
 
 
Kreon | Nobody, But Us
18.4.2017, 13:01
 
 
Reakce na Ricci: Tak to snad platí skoro o všech činnost...
A nejoblíbenějším jídlem je krupicová kaše Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
18.4.2017, 12:53
 
 
Reakce na VADO: Hele mně to přijde, že každý hráč má něj...
Tak to snad platí skoro o všech činnostech. Akorát podle druhu činnosti záleží, kdy přichází vrchol a jak progresivní je následný pokles. Smajlík Ale jsou i výjimky. Třeba v s.r.aní do plen máš vrcholy dva - v šesti měsících a pak v pětaomdesáti letech... Období mezi tím nestojí za nic. Smajlík
 
 
LudekG | Piráti Chomutov
18.4.2017, 11:40
 
 
Reakce na dag: tohle, co poslední dobou plodí, už je sp...
V mém posledním prispevku jsem psal, ze možná přijde i kouzelník ....ale bez záruky .. vidíš ...a netrvalo to ani tak dlouho Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
18.4.2017, 11:33
 
 
Reakce na hoty: Štěpán Hřebejk jakoby po tom zranění už ...
Hele mně to přijde, že každý hráč má nějaký vrchol a potom už výkonnostně klesá. U Štěpána je nějak vidět, že jeho styl hry - rychlost, napadání, osobní kontakty prostě se ztrátou rychlosti přestává fungovat.
 
 
dag
18.4.2017, 09:25
 
 
Reakce na Ricci: Ber to jako verbální grotesku a je to ...
tohle, co poslední dobou plodí, už je spíš morbidní tragédie než groteska
 
 
Ricci | Pir84ever!
18.4.2017, 09:19
 
 
Reakce na Kreon: Už jsem ti to psal jednou a napíšu to z...
Ber to jako verbální grotesku a je to Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
18.4.2017, 09:05
 
 
Reakce na Albert57: Mě je taky líto odchodu Juraje Valac...
Už jsem ti to psal jednou a napíšu to zase - píšeš strašný chujoviny.....
 
 
18.4.2017, 08:27
 
 
Reakce na Miro...: Takže Hrabal ,Slovàk ,Orsava ,Re...
Hele z té čtveřice jako super posila je Orsava, slušná posila je Hrabal(byť mi letos přišel neviditelnej oproti minulé sezóně -ale já jsem plkal degradovanej na lajku) a Slovák asi dobrý, ale chybí tu bek střední generace. Koho bych nechtěl je Redenbach, ne kvůli kvalitě, to rozhodně ne, to je centr par excellance, ale kvůli jeho "morální kvalitě". Ten podraz, co předvedl letos v Pardubicích? Takového hada bych v týmu fakt nechtěl, ale Růža by ho asi uměl chytit za koule.
 
 
dag
18.4.2017, 08:14
 
 
Reakce na Albert57: Mě je taky líto odchodu Juraje Valac...
Smajlík Smajlík Smajlík no tě pérdel...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.