Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.9.2017, 15:31
 
 
Reakce na Perret: Nebojte se, bude dohra včerejšího utká...
Jsi populista a demagog. Skutečná pravda (nikoli ta alternativní, které normální inteligentní lidi, co nejsou líní vyhledat si pravdu, říkají lež) tě nezajímá.
 
 
hoty | Piráti Chomutov
13.9.2017, 15:28
 
 
Reakce na Perret: Nebojte se, bude dohra včerejšího utká...
Dokud se vám proti nám dařilo tak jste byli v pohodě a jen dostanete rychtu tak tady z Růži děláte nadčlověka co má všechny pod palcem.
Nestrapňuj se tady. Co myslíš, že se stane? Že vám připíšou tři body? Prohráli jste úplně oprávněně. Nebyli jste schopni dát gól ani z přesilovek. A pak ještě házíte plné láhve po našem kapitánovi. Jste střeva co nedokážou prohrát. Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
13.9.2017, 15:19
 
 
Reakce na Perret: Nebojte se, bude dohra včerejšího utká...
Bezpochyby Váš klub zahájil, jak ty říkáš, "střádání" důkazů kvůli disciplinárnímu řízení - ale nikoliv s Růžičkou, ale s rozhodčími, kteří skutečně v několika případech chybovali. To je zcela legitimní používaný postup, kterého využívají kluby zcela běžně, protože rozhodčí prostě chybují ve všech zápasech ať už v menší či, někdy bohužel, větší míře. Asi každý klub zažil někdy v zápasu velké příkoří a zářezy...... vás i nás nevyjímaje.

Přečti si znova vyjádření vašeho GM, které je zcela v souladu s tím, co jsem psal výše a pak si nafackuj. I přes chyby rozhodčích jste nás místy drtili a kdybyste nebyli leváci a proměnili polovinu šancí, co jste si vypracovali, tak jste vyhráli a byl by klid. Nám nevadí, když tu napíše někdo cizí, nám vadí, když tu někdo píše nějaký k*k*tiny a zvratky na náš klub, hráče či činovníky a logicky nám to vadí a dotyčné bráníme. To vaše forum není už od předloňska nic jiného než hokejová zeď nářků a sbírka artefaktů hradeckého komplexu Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
13.9.2017, 14:46
 
 
Reakce na Perret: Nebojte se, bude dohra včerejšího utká...
Běž brečet někam jinam, kvůli b.lbům jako ty mi celé Pardubice přestanou být sympatické. Příjdeš na návštěvu na cizí fórum a chováš se jak primitiv. Jestli je vás tam takových víc tak potěš pánbů. Zmiz!
 
 
13.9.2017, 14:37
 
 
Nebojte se, bude dohra včerejšího utkání, klub DYNAMO PARDUBICE už zahájil střádání důkazů k zahajení disciplinárního řízení. Růžičkova arogance moci nebude přehlížena. Není to poprvé, co třeba zákrok fleminga na Čáslavu v předminulém utkání?? Vám nevadí že váš klub řídí člověk s kriminální minulostí?? Člověk, pro kterýho neplatěj pravidla v civilním životě, natož v hokeji??? Tak hluboko jste klesli?? Opěvujete ho? Vadí vám, když se na vašem foru někdo ozve? Proč? Je to veřejné forům esports.cz a moc klubů už ho nepodporuje, spíše menšina. Pokud vám to vadí také si zřidte svoje soukromé forum jako třeba odkaz kde se můžete dozvědět, že rozhodně ne jen jeden člověk si myslí o včerejším zápasu to co já.
 
 
13.9.2017, 14:00
 
 
Reakce na higway: Hradec avizoval útok na titul takže ja...
No nevím Honejsek měl jednu dobrou sezonu, ale od té doby se hledá. Richards je dobrej, ale uvidíme, jak mu to půjde bez Holíka. Navíc pokud se nemýlím, tak ta elitní lajna se jim rozpadla, protože odešel Holík (ani nevím kam) a Říčka šel do Sparty. O mladším Buchardsovi toho moc nevím, tak uvidíme. Smajlík
PS: Jágr taky avizoval s Kladnem baráž a pak nehráli ani semifinále pralesa Smajlík Jako Schön podojil zase pěkně městskou a krajskou kasu, ale je otázka, zda ten tým bude fungovat jako tým, ale Ricci to napsal dobře, po třech kolech nemůžeme dělat závěry. Já si loni taky po první čtvrtině tipoval finále Třinec-Kometa a jak to dopadlo žejo. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
senax | Kde je Víra tam je i Naděje
13.9.2017, 13:49
 
 
 
 
higway | holy driver
13.9.2017, 13:37
 
 
Reakce na VADO: já jsem to pochopil :) ale je tu ještě j...
Hradec avizoval útok na titul takže jakej težkej los ? Spíš pro soupeře ne Smajlík Podle mě Zlín ty "rozdílové " hráče má oba Bukartse a Honejsek asi hokej taky úplně nezapoměl.
 
 
Ricci | Pir84ever!
13.9.2017, 11:58
 
 
Reakce na VADO: Já jsem zvědavej na ten Hradec - jako má...
Hradec se zvedne. Jsou to tři kola, začátek sezony, z toho se nedá nic zásadního vyvozovat. Po dalších 49 kolech může být tabulka klidně vzhůru nohama (teda od druhýho místa Smajlík ).
 
 
13.9.2017, 11:33
 
 
Reakce na Ricci: Stejně jako ostatních osm týmů... ;) ...
Já jsem zvědavej na ten Hradec - jako má dobrej tým s dobrým trenérem a měli i těžký los.
 
 
13.9.2017, 11:25
 
 
Reakce na Ricci: Stejně jako ostatních osm týmů... ;) ...
já jsem to pochopil Smajlík ale je tu ještě jiný faktor, co si myslím, že týmy jako Jihlava, Olomouc, Zlín anebo Pardubice nemají a to jsou tzv. rozdíloví hráči, kteří když je potřeba z ničeho dají gól a rozhodnou. Z tohoto důvodu si myslím, že my se budeme pohybovat od 7-9 místa.
 
 
Ricci | Pir84ever!
13.9.2017, 11:20
 
 
Reakce na VADO: že musíme mít štěstí na zranění jako lon...
Stejně jako ostatních osm týmů... Smajlík Ne, vyplývá z toho, že se tady bude rvát ca devět týmů o pět míst pro PO.
 
 
13.9.2017, 11:17
 
 
PS: nevíte jak to dopadlo s Kadeřávkem? (doufám, že jsem ho napsal správně) asi mi ta informace unikla
 
 
13.9.2017, 11:16
 
 
Reakce na higway: Nesejčkuju nejsem JB :) spíš bych ře...
podle mého se ukážou - pro mne je zatím rozhodně tahounem Poletín. Tomeček se prostě ukáže, ten to v ruce má Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.9.2017, 11:16
 
 
Reakce na Ricci: Ten úzkej kádr, to jedna z tvých argume...
že musíme mít štěstí na zranění jako loni Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
13.9.2017, 10:56
 
 
Reakce na jiribulis: Při našem úzkém kádru dobrých extra...
Ten úzkej kádr, to jedna z tvých argumentačních manter. Tohle jsi nám tady vyprávěl už před loňskou sezonou. V lize je pět týmů, co jsou na tom z hlediska kádru PAPÍROVĚ líp než my, ostatní jsou na tom obdobně, nebo i hůř. Do PO jde deset týmů. Co nám z toho vyplývá?
 
 
higway | holy driver
13.9.2017, 09:34
 
 
Reakce na VADO: Já bych nesejčkoval, posily se ještě uká...
Nesejčkuju nejsem JB Smajlík spíš bych řekl že se snad jako posily ukážou těm ,které měli nahradit se ani zdaleka zatím nepříblížili a třeba Tomeček už má něco odehráno a určitě má větší jméno než Grman,Rašner samozřejmě věřím že tihle tři se zlepší.Mimochodem Kaše hrál v Moře v přípravě první lajnu Smajlík
 
 
13.9.2017, 09:14
 
 
Reakce na higway: tak to válcujeme dál *2* .Nebyl to od...
Já bych nesejčkoval, posily se ještě ukážou. Něco jiného je přátelák a něco jiného liga. Díky tahounům ale se časem osmělí a ukážou to. Podívej se na Ruttu, ten taky potřeboval nějaký ten rok než šel fakt nahoru. Já jim věřím. Smajlík Smajlík Smajlík Navíc krom Slováka jsou to samí mladí kluci, ti se musí rozkoukat.
 
 
hoty | Piráti Chomutov
13.9.2017, 08:36
 
 
Reakce na higway: tak to válcujeme dál *2* .Nebyl to od...
Soupeři teprve přijdou. Třinec, Sparta, Brno, a jiní.
Plzeň třeba vypadá letos moc dobře. Já bych s třema výhrama moc o válcování nemluvil. Ale máš pravdu daří se a snad to vydrží co nejdéle. Smajlík
 
 
higway | holy driver
13.9.2017, 07:29
 
 
tak to válcujeme dál Smajlík .Nebyl to od nás hezkej hokej ale účelnej hrajem to odzadu ,přesilovky nám vycházej už jeden tým to nehrál na krásu a nakonec získal titul Smajlík .LACO opět výbornej ,ale pomohl mu celý tým.Zatím to drží "starý " základ tým ti co doplnili tým zatím kromě Slováka nejsou extra vidět.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.