Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
19.5.2017, 17:10
 
 
Valach a Poletín ??? Minimálně 200.000 palců nahoru. Z kapacitních důvodů dám 3👍👍👍 Díky, Růžo a spol.
 
 
Albert57 | Chomutov
19.5.2017, 15:36
 
 
Reakce na selim: Hele já přeci nehodnotím co kdy v minul...
To je vpořádku ale je třeba si uvědomit, že pro Jandače jako trenéra to bylo první MS. V loni Vůjtek s repre vyhrál skupinu a ve čtvrtfinale byli naši vyřazeni USA a Vůjtek nebyl tak kritizován jako právě Jandač a spol
 
 
19.5.2017, 15:29
 
 
Reakce na Albert57: Já úplně žasnu jak najednou s Hadamc...
Hele já přeci nehodnotím co kdy v minulosti řekl, nehodnotím ani jeho chování nebo předchozí vztahy s naším Růžou. Jen souhlasím ve velké míře s tím co prohlásil v tomto článku. Ale to je jen můj pohled nezasvěceného laika, kdy si řeknu no něco na tom bude...
 
 
19.5.2017, 15:19
 
 
Jinak Juraj a Michal potěšili. Tak ať alespoň minimálně zopakují loňské výkony. No a Jurajovi dlouhodobou smlouvu přeju, určitě potřeboval vzhledem k okolnostem nějakou jistotu.
 
 
Albert57 | Chomutov
19.5.2017, 15:11
 
 
Reakce na selim: S plno názory lze souhlasit https://www...
Já úplně žasnu jak najednou s Hadamczikem souhlasíš když si vzpomenu na to jak v minulosti na této diskuzi byl zrovna on označován za hrobaře ledního hokeje
 
 
19.5.2017, 15:02
 
 
S plno názory lze souhlasit odkaz
Jen Albertovi se to s tím Slavomírem nebude líbit Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
19.5.2017, 14:56
 
 
Tak kolatýr měl pravdu, Valach prodloužil. Růža bude zkoušet Rašnera od Kohoutů. No nevím...
 
 
Ricci | Pir84ever!
19.5.2017, 12:14
 
 
Pánové, i když máme co zlepšovat, tak nikdy nedohoníme Kanadu v počtu základny a množství hráčů hrajících NHL. Tím pádem se nám může přihodit úspěch v podstatě jen při šťastné shodě okolností (podaří se poskládat z toho, co máme optimální tým, protože budou všichni top hráči k dispozici a budou v optimální formě (a dobře kaučovaní). A to neplatí pro stávající polobídu, ale i pro, dejme tomu, roky příští, kdy by se podařilo lepším systémem výchovy dostat do NHL nové Jágry, Straky, Rozsívaly, Židlický, Hejduky, Krejčí... Kanada postaví silné mužstvo vždycky, protože má na výběr ne jednotky, ale desítky hráčů na každou pozici. A jejich herní systém už moc vylepšovat nelze, maximálně okopírovat. Hrají kombinačně i tvrdě, chytře i disciplinovaně, zodpovědně i kreativně...
 
 
higway | holy driver
19.5.2017, 11:59
 
 
Reakce na hoty: Někde jsem četl, že kanadský hokej proše...
jo delaj to dobře před 7-8 lety zatrhli v juniorce golmany z venku a první výsledky to už přineslo 10-12 let tam nehrajou bum bum systém a taky je jasne videt na jejich technice a kombinaci samozřejmě maj obrovskou základnu.Muj nazor je že u nás je v soutěži st.dorostu a juniorky příliš týmu a pak je minimum kvalitních zápasu udělal bych soutěž o 14 týmech.
 
 
hoty | Piráti Chomutov
19.5.2017, 11:12
 
 
Někde jsem četl, že kanadský hokej prošel před lety obměnou a nyní se to projevuje ve hře. Tehdy částečně upustili od tvrdého kanadského stylu a nechali si jen to dobré a zakomponovali některé dobré prvky z evropského stylu. K tomu rychlost a přesná kombinace na malém prostoru. A dnes jsou k neporažení. Nevím jestli jsme my schopni takto se poučit z nezdaru jako oni z neúspěchu např. z Nagana.
 
 
jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
19.5.2017, 09:51
 
 
Reakce na jiribulis: A co hokejové akademie, ty nejsou a...
To co ma akademie by mel byt standart vsude. Placeny treneri, treninkove pomucky, metodicka podpora atd. A nad tim by melo byt nekolik center talentovane mladeze. Lenert obcas rozda par vyzbroji, furt meni "smer" kudy nas hokej ma jit. Jednou je to Svedsko, pak Finsko, pak Amerika. Nechapu, proc mu to porad na svazu zerou.
 
 
tpd | #VšichniJsmeVondrka
19.5.2017, 08:31
 
 
Reakce na dag: tím že dali status akademie v podstatě vš...
Bingo.. bohužel tak jak se to rozdává kdekomu .. to naprosto celej smysl akademie devalvovalo ..
 
 
dag
19.5.2017, 08:25
 
 
Reakce na Commodore: Jo, jo, tak to je. Ještě bych se ne...
ano, robin zahrál taky dobrý turnaj 👍
podle mýho byla blbost za každou cenu najít ideály k pastovi a plekancovi. díky tomu jsme nesehráli ani dvě utkání ve stejným složení a to, co fungovalo v přípravě u nás a v budějicích, se taky kvůli tomu rozsypalo.
holt čtvrtfinále je pro nás momentálně strop,když neporazíme mužstva na naší úrovni (norové, švýcaři...) o týmech světové špičky nemluvě.
 
 
dag
19.5.2017, 08:20
 
 
Reakce na jiribulis: A co hokejové akademie, ty nejsou a...
tím že dali status akademie v podstatě všem, kdo umí udělat led a má nad ním střechu, ten projekt totálně zabili.
 
 
Kobrety | Chomutov
19.5.2017, 06:26
 
 
O Jana Ruttu projevilo zájem Calgary a Edmonton.
Zdroj FB
 
 
Adjuk | Piráti Chomutov
19.5.2017, 05:25
 
 
Reakce na Gene_Paul: Tak a máme definitivně po sezóně. V...
Jeste uplne neskoncila, jeste mame v ohni jedno zelizko. Smajlík
 
 
Albert57 | Chomutov
19.5.2017, 01:58
 
 
Škoda, že Němci nevyrovnali mohla se zrodit hokejová senzace. Očekávám ,že obě semifinálová utkání budou dost vyrovnané. Titul přeji Finům
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:23
 
 
No a do třetice. Rusům jsme rychlostně stačili málo, stejně skoro tak málo Kanadě. I když Jandač zkoušel v přípravě Jelínka a našeho Růžičku, je mezinárodní reprezentační scéna pro oba tyto hráče vzhledem k jejich bruslařským schopnostem, resp. neschopnostem, prakticky uzavřená kapitola...
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:16
 
 
Reakce na jarda72: A ty se divis? Cinnost svazu suplujou...
A co hokejové akademie, ty nejsou a nedostávají prostředky od ČSLH?
 
 
jiribulis | praha
19.5.2017, 01:12
 
 
Reakce na CPL: Na rusáky je kurz 1,56 takže je naprosto ...
Tak počet branek ze strany Ruska jsi tipoval správně, u našich gólů máš deficit 3!
Náš dnešní zápas s Rusy ukázal v podstatě neúprosnou realitu.A to se ještě Rusové včera handrkovali z Kolína nad Rýnem do Paříže s tříhodinovým zpožděním a na regeneraci měli časově o 4 hodiny méně.Škoda, že semifinálový zápas Rusko-Kanada bude vlastně předčasné finále, které vítězi asi odebere více sil než vítězi zápasu Švédsko-Finsko, kde tipuji do finále Švédy.
A Davide, Ty nedoceňuješ Lušňáka, který má ve Slovanu Blava místo, Jura Valach se tam neudržel...Pro nás skončené MS mně přineslo přece jen jedno pozitivum, A to byly výkony Gudase, kterého jsem v NHL pořádně nesledoval a viděl jsem jej chybně pořád jako hráče, který do Ameriky odcházel. On tam však udělal skoro neskutečný pokrok a do nároďáku jasně patří. Kdybych měl uvést jen jednoho našeho nejlepšího hráče na MS, řekl bych Šimek.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.