Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
tpd | #VšichniJsmeVondrka
20.4.2017, 15:32
 
 
Naprostý nesmysl.. Smajlík .. dneska založený nick.. to je fakt laciný pokus o fór.. Smajlík
 
 
hoty | Piráti Chomutov
20.4.2017, 15:06
 
 
Reakce na jarda72: I s Lukesem a Viktorem :)) At zijou ...
Jenom to ne. Smajlík
 
 
jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
20.4.2017, 13:35
 
 
Reakce na rr1888: Tohle sousedy asi moc nepotesi - Petru...
I s Lukesem a Viktorem Smajlík At zijou okurky Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 12:32
 
 
Reakce na aceton1: No vidíš a já si myslim že je eště ar...
Napsal jsem jak to vidím já a já jsem na všech zápasech nebyl a taky si všeho nevšiml, takže v tom máš asi pravdu. Možná by bylo dobré nějak oddělit to, co dělají všichni trenéři, od opravdu nevhodného chování. Proti tomu prstíku bych například mohl postavit vulgarity některých trenérů k sudím. Nemusím umět odezírat, abych viděl (a v tv i slyšel), co třeba někdy rozhořčený Růža sudím říká Smajlík . Nejsem advokátem Pešána a určitě všechno nevidím, myslím ale, že můj pokus o trochu objektivity je na místě.
 
 
20.4.2017, 11:30
 
 
Reakce na dronte: Tak tři roky zpátky vystupoval hodně a...
No vidíš a já si myslim že je eště arogantnější než byl viz jeho hovor s rozhodčím se zvednutým prstíkem a slovy Teď mluvim já!!!! a ty jeho zdržovačky, který labil Lašák obhajoval jak je to fér a další a další prasárny a prasárničky, který od dob Benátek rozhodně nezměnil.
 
 
20.4.2017, 11:26
 
 
Reakce na dronte: Nechceme ho, nenarostl. Už dva prcky m...
No ocividne o nej asi Ruza stal. Ono je to logicke - Chomutov se dokaze priblizit jeho trineckymu platu vice nez-li cmoudi a zaroven to bude mit domu kousek Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 11:08
 
 
Reakce na rr1888: Tohle sousedy asi moc nepotesi - Petru...
Nechceme ho, nenarostl. Už dva prcky máme, k čemu třetí? Smajlík
 
 
20.4.2017, 11:03
 
 
Reakce na Kreon: To víš že jo........nech si ty provokac...
Mysli si co chces, budouci dny mi daji za pravdu Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
20.4.2017, 10:58
 
 
Reakce na rr1888: Tohle sousedy asi moc nepotesi - Petru...
To víš že jo........nech si ty provokace, stejnak jsi od vedle. Smajlík
 
 
20.4.2017, 10:47
 
 
Tohle sousedy asi moc nepotesi - Petruzalek ma namireno k Piratum
 
 
dronte | Chomutov
20.4.2017, 10:05
 
 
Reakce na jarda72: Cekal jsem po tom narezu 4:0 od Filip...
Tak tři roky zpátky vystupoval hodně arogantně, ale minimálně poslední sezónu to není tak vidět. Naopak, jeho komunikace s rozhodčími při zápasech a hodnocení zápasů v ohlasech trenérů mi přišla korektní. Až na to poslední po prohře v Brně. Bylo namístě a bylo slušné soupeři pogratulovat. Namísto toho se zabývá jen Libercem a sebou. Ale ať je to jak chce, je to dobrý trenér. Liberec pod jeho vedením hraje moderní hokej s dobře nacvičenými kombinacemi. Hráči tam rostou v dovednostech, jsou silní a mají dobrou kondici.

Filip Pešán: Pro nás je to i přes porážku rozhodně úspěch. Jsem přesvědčený o tom, že takovéto umístění po základní části i v play-off nám nikdo netipoval. Ani my sami sobě. Hrozně moc mě těší, že jsme sezonou dokázali projít se ctí a s výsledkovou kvalitou. Hráčům za to musím poděkovat. V prohrané sérii nevidím rozdíl, zda skončí 0:4 nebo 3:4. Buď ji zvládnete, nebo ne. Loni jsme cestou do finále vyhráli dvakrát 4:0, letos dvakrát 4:2. A neznamená to, že bych měl menší nebo větší radost. Tím pádem je i smutek stejný. Možná, že kdybychom prohráli v sedmém zápase, bude to bolet ještě o něco víc. Takhle ta série byla jasná.
 
 
20.4.2017, 09:30
 
 
Tak zeměpis ti moc nejde. Do Vsetína je to z Brna téměř stejně daleko jako do Pardubic ( do PCE o 20 km dále). Jinak do Olmíku 78 km, do Zlína 97 km. Nejblíže je Prostějov a Znojmo ( cca. 69 km ), ten tvůj Vsetín je 130 km. I do Jihlavy pokud postoupí to mají 90 km, takže bych o derby moc nemluvil, navíc je to Vysočina. Jestli se dá něco nazývat ´´derby´´ tak možná se Zlínem. Jinak souhlas, v Brně se shánění o něco lépe peníze, než třeba v Jihlavě a lidi to tam žerou a jsou ochotní platit za permice a lístky na PO to co asi nikdo v republice.
 
 
20.4.2017, 08:42
 
 
Tak nevím, ale Vsetín měl tu hráčskou organizaci na konci taky dobře sestavenou. Není tam LTO, ale ruku na srdce jaký je rozdíl mezi majitelem heren a LTO? Právně velký, morálně nikoliv ale na to se historie neptá. Každopádně je Brno druhé největší město v republice a tak by tam sponzorů mohlo být dost, navíc on LZ dost peněz vytahá z fanoušků Smajlík to má zase výhodu, že široko daleko od Brna není žádný extraligový tým - nejblíže je snad Vsetín, takže celá jižní Morava je jejich. Teď se asi dostane nahoru Jihlava, takže minimálně na sezónu budou mít zase "derby".

Mně se líbil dnešní rozhovor (on byl asi včerejší Smajlík s Pešánem (sportovní blesk). Ten chlapík lidi sejří, ale jen více takových trenérů v extralize. On náš Růža i bez té Palščákovy aféry nebyl zrovna "oblíbený člověk", navzdory hokejovým úspěchům. Trenéra nemusí hráči ani fanoušci milovat, stačí, že ho budou respektovat Smajlík
Jinak na hokejové vox populi kálí pes, každý fanoušek, který nenávidí nějaký tým kvůli nějakému bebíčku si to musí vyřešit a srovnat v hlavě sám.
 
 
hoty | Piráti Chomutov
20.4.2017, 08:41
 
 
Chtěl jsem sem dát tabulku konečné bodování, kde si naši borci nevedli vůbec špatně. Ale kvůli jednomu hráči mi to furt systém vyhazoval, ze je to vulgární Smajlík Smajlík Smajlík Pi card Alexander Smajlík
No není to pakárna?? Smajlík
 
 
hoty | Piráti Chomutov
20.4.2017, 08:11
 
 
Reakce na Albert57: Tak gratulace do Brna medaile byli r...
Alberte, oni toho lidi nakecaj mraky. A je to normální. Po druhé prohře s Bolkou si jejich fandové taky neodpustili kecičky jako: zítra šmyknem Piráty a hurá na Třinec. No a co? Šup, šup, šup a na Třinec jsme šli my.
Takže opakuji, lidi toho nakecaj Smajlík a je to normální.
 
 
Albert57 | Chomutov
20.4.2017, 01:48
 
 
Tak gratulace do Brna medaile byli rozdány a na nás zbyla sice jen ta brambora se kterou nikdo z nás před začátkem sezóny určitě nepočítal a proto můžeme být nakonec všichni za tuto velmi úspěšnou sezónu spokojení a do té příští sezony chci vyslovit přání aby byla stejně tak úspěšná jako ta letošní. Teď zrovna jsem si tak vzpoměl když na tuto diskuzi nedávno zavítal jeden Liberecký fanoušek už si nepamatuji jeho jméno když přispěchal s gratulacemi ke čtvrtému místu a vyslovení pocty pro Chomutov když v závěrečné větě pak uvedl, že není žádná ostuda být vyřazen budoucím mistrem!!! Mě by zajímala jedna věc odkud tento fanoušek vzal tu jistotu? ono totiž je velký rozdíl mezi tím když někdo něčemu věří nebo jen tipuje. Já jsem ve finále tipoval, že vyhraje Kometa následně několik minut potom na tento můj tip reagoval jeden nejmenovaný účastník této diskuze s upozorněním aby mi náhodou neprdla cévka až Liberec tu Kometu přejede, tak na závěr tohoto komentáře bych chtěl všechny diskutující ujistit, že nemusí mít o mě žádný strach mé žíly a tepny se opravdu nachází ve vynikajícím stavu
 
 
Ricci | Pir84ever!
19.4.2017, 23:18
 
 
Uff, tak Král je v suchu. Hodně se mi ulevilo... Smajlík
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
19.4.2017, 22:36
 
 
Reakce na jarda72: Tak u Komety to neni o kseftech s LTO...
To jsem ani nemyslel,a hlavně v Brně se shání sponzoři jinak než na Vsetínsku.A ještě dostali mega od Tipáče Smajlík A podle mě to má Libor srovnaný v hlavě jinak než manageři ve Vsetíně.Ví,co si může dovolit
 
 
jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
19.4.2017, 22:25
 
 
Reakce na Radarek: No a jak to pak se Vsetínem dopadlo?V...
Tak u Komety to neni o kseftech s LTO 😉. Sice dneska Zabransky pusobil zarazene, ani on asi nepocital s tim, ze vyproda za raketu Rondo jen 2x, takze ho premie budou hodne bolet, ale tam to bude financne v pohode.
 
 
hoty | Piráti Chomutov
19.4.2017, 22:24
 
 
Reakce na ítý: Jj, taky me to tak nejak nechytlo. Pral j...
Ten titul si vyhráli hráči a realizační tým díky umění, vytrvalosti, síle a štěstí, taktice atd. atd. A ty jim to nepřeješ? Kvůli dementním fanouškům jak říkáš?
Vydřeli si titul tak asi v těch chlapech něco je né?
Přej titul komu chceš, ale ti chráči za fandy nemůžou.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.