Bojovný výkon na body nestačil, Chomutov jede z Prahy s prázdnou

Napsal 13.08.2009 David Matula
C h o m u t o v - Hokejisté Chomutova mají za sebou třetí utkání v letním Tisport Cupu. Na ledě pražské Sparty na jakýkoliv bodový úspěch nestačil ani bojovný výkon, kterým se svěřenci Radima Rulíka v Tesla aréně prezentovali. Po bezbrankové první třetině otevřeli skóre bílomodří, to když se prosadil Míka. Ani ne o minutu později však bylo srovnáno, v zápase výborné Štěrbu překonal velezkušený Ručinský. O pár chvil později potom dokonal sparťanský obrat Hromas. Klíčovým okamžikem utkání byl závěr druhé části, kdy chomutovským ve vlastním oslabení ujel Jaroslav Hlinka a precizně provedeným blafákem nedal Štěrbovi šanci. Ve třetí třetině se snažili Krušnohorci o korekci výsledku, tu přinesla až šest minut před koncem utkání přesilová hra pěti proti třem. Úspěšným střelcem byl obránce Pavlas. Do konce zápasu již 700 diváků v ochozech pražské arény branku nevidělo, a tak Sparta porazila Chomutov 3:2.