Chemici byli nad síly chomutovského mužstva

Napsal 25.08.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - Závěrečnou sérii čtyř utkání na ledě soupeřů zahájili chomutovští hokejisté ve čtvrtek odpoledne. Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky v Litvínově se střetli s místními „chemiky“. V sestavě KLH se objevil také juniorský reprezentant Ondřej Poživil, jenž právě z Litvínova přišel na zkoušku. Hosté začali náporem, ale ve 2. minutě po rychlém brejku inkasovali z hole Bendy. Na 2:0 zvýšil v polovině utkání Reichel. I když se hosté snažili, všechny jejich útoky troskotaly na Kamilu Jarinovi. V poslední třetině se znovu trefil Benda a šest minut před koncem uzavřel skóre exchomutovský Gombár.