Chomutov porazil Kladno 3:2, dvě branky vstřelil Karol Csanyi

Napsal 08.12.2008 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Ve 27. kole se na chomutovském ČEZ stadionu střetli v rámci extraligy juniorů hokejisté domácího KLH a hosté z Kladna. Od počátku utkání měli domácí navrch a hned v šesté minutě ze svého tlaku vytěžili branku, Karol Csanyi se trefil přesně k tyči. Druhou třetinu provázely šance na obou stranách a sporné výroky rozhodčích. Ve 29. minutě fauloval kladenský hráč domácího Ruttu vysokou holí. Hlavní rozhodčí žádný faul neodpískal, přestože domácí obránce musel do kabin na ošetření. Ještě v téže minutě dokázali hráči KLH Chomutov zvýšit svůj náskok, konkrétně opět Karol Csanyi.
27.kolo po 8.12.2008
3:2(1:0, 2:0, 0:2)
KLA
Hollý (Kaššák) - Dostál, Semrád, Kolčava, Saska, Krupka, Žižka, Karlík, Rutta - Nguyen, Kalinovič, Ptáčník, Chlouba, Csanyi, Hofmeister, Kroupa, Kůs, Kolář, Miklovič, Indra M.
Kladno
Kůdela (Lejsek) - Kužel, Vyskočil, Stehlík, Vrba, Šmíd, Slánský, Pour - Bečvář, Melka, Křepelka, Máša, Medřický, Čurda, Kuper, Pánek, Strnad, Hošek

V závěru druhé třetiny si Chomutovští vytvořili ohromný tlak, kterému zprvu hráči Kladna odolávali, avšak 24 vteřin před koncem třetiny domácí vyšachovali kladenskou obranu a Ladislav Nguyen zakončil pohodlně do prázdné branky. Ve třetí třtině hosté zabrali a v 57. minutě Václav Bečvář snížil. Kladenští se ale pořád nevzdávali a v 59. minutě vstřelil kontaktní gól Patrik Medřický. To bylo ale z obou stran vše, a tak zápas skončil vítězstvím 3:2 Chomutova.