Chomutov prohrával už o tři branky, přesto proti Plzni vybojoval alespoň bod

Napsal 14.02.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině šli rychle do vedení hosté brankou RADKA HÁJKA, na 0:2 zvyšoval ve vlastním oslabení v 7. minutě MARTIN VÁCHAL. Tentýž hráč poslal hosty do tříbrankového vedení v 15. minutě, když využil přesilovku 5 na 3. I ve druhé třetině byli jednoznačně lepší hosté a když domácí nedokázali využít ve 33. minutě ani trestné střílení Markem Chytrým, skončila druhá třetina bez branek. Do třetí třetiny nastoupili domácí jako vyměnění, ve 42. minutě vstřelil první branku domácích DOMINIK MEGELA, ve 44. minutě využil přesilovku LUKÁŠ TARAŠKA a v 47.minutě vyrovnal DUŠAN ŠARŽÍK. Utkání tak dospělo do prodloužení. V něm trefil domácí Nicolas Hlava břevno a po něm neproměnil samostatný nájezd Váchal. Rozhodnutí přinesla 64. minuta. JAKUB HOUFEK se hezky uvolnil a zajistil hostům střelou k tyči dva body.