Dorostenci porazili Hradec Králové 5:3. Dvě branky vstřelil Radek Hrabák

Napsal 15.11.2008 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Po včerejší domácí výhře dorostenců nad Rebely z Havlíčkova Brodu do Chomutova přijel tým z Hradce Králové. Ze začátku utkání byli aktivnější domácí a jejich snaha vyústila v 11. minutě v gól. Hradečtí se však dokázali vzpamatovat a v 18. minutě vyrovnali. Na začátku druhé třetiny opět domácí vedli, o gól se postaral Radek Hrabák. Druhá třetina byla v duchu neproměněných šancí na obou stranách. Hradec vyrovnal na 2:2 ve 31. minutě po střele Valáška. O šest minut později to byl právě Hradec, kdo v utkání vedl, zasloužil se o to opět Valášek. Začátky třetin patřili domácím, ve 42. minutě vyrovnal David Klouček krásnou střelou stav utkání. V 54. minutě vstřelil vítěznou branku Chomutova výborný Radek Hrabák. V závěru se ještě při power – play trefil Martin Wszolek a definitivně tak rozhodl o podobě výsledku.