Dorostenci rozhodli o své výhře nad Zlínem v desáté sérii samostatných nájezdů

Napsal 21.01.2012 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Přehlídkou samostatných nájezdů skončilo utkání staršího dorostu mezi Piráty a Zlínem. Po vyrovnané první třetině se ujali hosté vedení a ačkoliv Piráti vyrovnali, stav po dvou třetinách byl 1:2. Ve třetí třetině domácí vyrovnali a ani prodloužení o vítězi nerozhodlo. Na řadu přišly samostatné nájezdy. Po několika úspěšných i neúspěšných pokusech rozhodl o výhře Chomutova v desáté sérii Radek Havel.
34.kolo so 21.1.2012
3:2sn(0:0, 1:2, 1:0 - 0:0 - 1:0)
ZLN
Lukeš (Dvořák) - Havel, Hlava D., Ringler, Hlava N., Fronk, Kampf, Souček, Procházka, Toušek, Šmíd, Drobný, Černý, Kozák, Cestr, Zezula, Kaše, Huňady, Strunz, Szathmáry, Chrpa
Zlín
Čepila (Svoboda) - Grygera, Talán, Procházka, Stuchlík, Haničinec, Pelánek, Hladiš, Tomiga, Skočík, Zaremba, Velčovský, Macharáček, Hlaváč, Vyoral, Mika, Galuška, Kužílek

Luboš Sláma (Piráti Chomutov): Tak dnešní utkání bylo velice vyrovnané o čemž svědčí i fakt, že rozhodli nájezdy až v desáté sérii. Za ten bod navíc jsme samozřejmě rádi i proto, že se nám některá utkání před tím nepovedla.

Tomáš Valášek (Zlín): Utkání bylo vyrovnané, myslím si, že ta remíza byla naprosto zasloužená. Obě mužstva tam měla několik šancí, i v prodloužení. Nájezdy už jsou pak loterie. Rozhodla až desátá série. Já si myslím, že to utkání bylo dobré. S bodem spokojeni nejsme, ale jak říkám, nájezdy jsou loterie.