Mladší dorost zvládl poslední zápas v sezóně a porazil Ústí nad Labem 2:1

Napsal 21.03.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Zápas chudý na góly a gólové situace, to byl sobotní poslední zápas mladšího dorostu, kde se oba týmy loučily se sezónou. Domácí poslal do vedení Jakub Chrpa, když využil zaváhaní hostující obrany. Hosté vyrovnali v dvaatřicáté minutě, kdy se v oslabení trefil Jan Jindřich. Domácí si zajistili tři body vteřinu před koncem zápasu, kdy od modré čáry střílel Robert Černý. Celkové skóre zápasu činí 2:1, pro domácí KLH Chomutov.
36.kolo ne 21.3.2010
2:1(0:0, 1:1, 1:0)
UNL
Taraška, od 30. Staněk - Kosina, Procházka, Černý, Vogl, Opava, Vaclavíček, Chrpa, Kaše, Toušek, Neuman, Šolta, Vlastník, Kampf, Kohout, Segeš.
Ústí n.L.
Kovář (Burkovec) - Strnad, Řídel, Vaněk, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Chládek, Patzelt, Brabec, Chmel, Neumann, Zdvořáček, Andres, Janák.

Domácí zvládli poslední zápas sezóny a porazili Ústí nad Labem, gólem v poslední minutě 2:1. O branky v zápase se postarali domácí Chrpa, Černý a za hosty jedinou brankou Jan Jindřich. Tímto zápasem pro chomutovské mladší dorostence náročná sezóna skončila. Nyní čeká dorostence suchá příprava + několik přípravných zápasů. Příští sezóna začne na přelomu září a října.