Ml. Dorost - reportáž

Piráti v závěru vyrovnali, na ledě Energii vydřeli dva body na začátku prodloužení

Napsala 28.10.2017 Kateřina Kundertová
K a r l o v y V a r y / C h o m u t o v - Piráti odjeli ke dvanáctému kolu ELIOD extraligy mladšího dorostu do nedalekých Karlových Varů, kde vybojovali třetí výhru v řadě. Chomutovští si sice v první třetině vypracovali vedení, které ale domácí otočili ve svůj prospěch, v padesáté minutě poslal duel do prodloužení Ondřej Príhoda. Rozhodující trefu si připsal osmadvacet vteřin po začátku nastaveného času Michal Gut, jenž přidal ještě dvě asistence.
12.kolo so 28.10.2017
KVA
2:3p(0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Karlovy Vary
Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Vondráček, Blecha, Mareček, Matoušek, Rymon, Botoš, Korčmaroš, März.
Šatný – Klika, Martínek, Matějka, Vaněk, Holec, Petrásek – Vrhel, Gut, Holka, Štefančík, Koláček, Čech, Prokeš, Svoboda, Príhoda

43. Mareček (Rymon, Vogel), 49. Kosina (Bílek, Remeš)
15. Štefančík (Gut), 50. Príhoda (Gut), 61. Gut (Vrhel, Vaněk)

1:0
0:0
0:0
23:26
69
Růžičková – Fiala, Hřebík

V úvodní třetině si Piráti vypracovali jednogólové vedení zásluhou Marcela Štefančíka, který zužitkoval přihrávku Michala Guta – 0:1.

V prostřední části měli Chomutovští možnost početní výhody kvůli hákování Josefa Blechy, ale přesilovku nevyužili.

Na začátku závěrečné třetiny nejprve Nikolas Mareček a o šest minut později Jan Kosina dokonali obrat. V čase 49:31 poslal duel do prodloužení Ondřej Príhoda po druhé přesné přihrávce Michala Guta – 2:2.

Nastavený čas ukončily už po osmadvaceti vteřinách trojice Michal Gut – Stanislav Vrhel – Dominik Vaněk a přesná střela prvně jmenovaného.