Po třech prohrách vezou starší dorostenci z Plzně všechny body po výhře 5:4

Napsal 27.11.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Starší dorostenci KLH zajížděli v dalším kole na led Plzně 1929 a vyhráli 1. třetinu po střele Davida Kloučka v 18. minutě. Ve 2. třetině zvýšil na 0:2 Jakub Novák, ale domácí dvěmi brankami Petra Vizingra a jednou Michala Špačka skóre otočily ve svůj prospěch. Svou druhou brankou Davida Kloučka chomutovští ve 29. minutě vyrovnali, ale poslední slovo ve 2. třetině měl Stanislav Erben a podruhé poslal domácí ve 38. minutě do vedení. Hosté ale zbraně nesložili a vyrovnali ve 44. minutě Danielem Lehnerem. Poté nevyužili 2 přesilovky, ale v 58. minutě je opět poslal do vedení Radek Hrabák a zajistil hostům všechny body.