Starší dorost Chomutova po dvanácti kolech zvítězil. Porazil pražskou Spartu 4:0

Napsal 19.11.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - 12. kol, tak dlouho trvalo dorostencům Chomutova, aby znova ochutnali vítězství. Proti Spartě se jim to konečně povedlo. Jedinými střelci v zápase byli hráči domácích. Za Chomutov se postupně trefili 2x Petr Bauer a po jednom gólu Patrik Huňady a Lukáš Novák. Chomutov nakonec porazil Spartu jednoznačně 4:0.
24.kolo pá 19.11.2010
4:0(0:0, 1:0, 3:0)
SPA
Brabec - Havel, Hlava D., Toušek, Hammerbauer, Mazánek, Doskočil, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Drobný, Novák L., Bauer, Novák J., Navrátil, Hlava N., Sakaev, Tverďak., Fronk.
Sparta
Bílek P. - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Arnošt, Hemr, Plachý, Müller, Bílek D., Brém, Slavíček, Bodnář, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Matějček, Březina, Procházka.

První třetina byla z obou stran spíše vyčkávací, než útočná. Přeci jenom si v první třetině více rozuměli borci v modrobílém. Již od začátku zápasu nevycházela Spartě obranná hra, na kterou v průběhu zápasu doplatila. První třetina skončila nerozhodně 0:0.

Druhá třetina byla na gólové šance nejštědřejší, a to hlavně šancí domácího týmu. Jednu také dokázali využít, a dokonce ve vlastním oslabení. Nepozorná obrana Sparty nechala rozehrát puk Jana Hammerbauera, který přesně před bránou našel Petra Bauera. Do vedení šli tedy domácí. Druhá třetina, již nic důležitého nenabídla.

Třetí třetina byla gólově nejbohatší. Bohužel pro Spartu se trefovali pouze domácí. První kdo se trefil v poslední části, byl Patrik Huňady, který zužitkoval teče a vlastní branky hostujícího obránce. Třetí branku Chomutova přidal Petr Bauer a nahrával Jan Hammerbauer. Poslední a druhou branku v oslavení vstřelili domácí v pětapadesáté minutě. To se hostující trenér rozhodl, že vyzkouší hru bez brankáře. To se mu evidentně nepovedlo. Přihrával Jakub Novák a Lukáš Novák už neměl lehčí práci, než dopravit puk do hostující branky. Chomutov porazil pražskou Spartu jednoznačně 4:0.