Starší dorost v bojovném utkání přetlačil Rytíře Kladno 3:2

Napsal 24.11.2012 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Ve 22. kole extraligy staršího dorostu přivítali Piráti na svém ledě své vrstevníky z Kladna. Po první třetině, která skončila 1:1, se ve druhé části dostali Piráti do dvoubrankového vedení, kladenští ale dokázali 2 vteřiny před koncem druhého dějství ve dvounásobné přesilovce snížit na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině branka nepadla, hosté měli dvě možnosti v přesilovkách vyrovnat, ale nakonec jim nepomohla a ni čtyřiceti vteřinová hra bez brankáře. Piráti tak uhájili těsné vedení a připisují si důležité tři body.