Starší dorostenci si připisují další vítězství. Sparta prohrála v Chomutově 5:3

Napsal 22.10.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Dalšího vítězství se dočkali starší dorostenci v extralize. Pod vrcholky Krušných hor zavítala Sparta, která z počátku zápasu nevypadala na snadného soupeře. Skóre zápasu otevřeli hosté, kteří ve třinácté minutě využili přesilové hry. Branku si připsal Michal Kliment. Domácí vyrovnali ve dvanácté minutě, kdy se prosadil Ondřej Kaše. Hosté šli do vedení ještě jednou v zápase, a to ve třiatřicáté minutě, kdy se trefil Václav Krudenc. Domácí už zbytek zápasu dalo by se říci, ovládli. V poslední třetině předvedli Piráti, jak se bojuje o vítězství, když se hned čtyřikrát prosadili. Dvaačtyřicátá minuta a souhra Darek Hejcman a Patrik Huňady. Třiačtyřicátá minuta a branka Jiřího Fronka. Padesátá sedmá minuta a únik Patrika Huňadyho znamenal čtvrtý gól v hostující síti. V poslední minutě ještě do prázdné brány zakončoval Darek Hejcman. Chomutov porazil Spartu 5:3.