Přípravná utkání 2014

přát., čt 31.7.2014
Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice Chomutov - Litoměřice
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 20. Dušek (Hovorka, Květoň), 28. Sikora (Koma), 49. Kaše (Gajovský)HC Stadion Litoměřice: 17. Dvořáček (Volek, Šikner), 18. Antončík
Vyloučení: 3:6 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 34:31 Rozhodčí: Turčan – Koskuba, Šulo
přát., út 5.8.2014
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 14. Havel (Ton, Koma), 32. Ton (Rýgl, Drtina), 49. Rutta (Květoň, Račuk)HC Energie Karlovy Vary: 3. Tomeček V. (Tomeček J., Vachovec), 21. Štals (Duda)
Vyloučení: 4:7 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:27 Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Šulo
přát., čt 7.8.2014
HC Slovan Ústí nad Labem - Piráti Chomutov Ústí n.L. - Chomutov
2:3sn (1:0, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Slovan Ústí nad Labem: 18. Zdvořáček (Pořický, Kuchynka), 26. Smetana (Meidl)Piráti Chomutov: 52. Scalzo (Květoň, Rutta), 58. Moore (Rutta, Květoň), rozh. náj. Květoň.
Vyloučení: 5:2 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 24:40 Rozhodčí: Novák, Volf – Hynčica, Místecký
přát., út 12.8.2014
HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov Litoměřice - Chomutov
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky - HC Stadion Litoměřice: 25. Ondráček (Míka), 25. Brandejský (Zdeněk, Doležal), 32. Bílek (Rys, Kalla)Piráti Chomutov: 42. Květoň (Scalzo)
Vyloučení: 3:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 20:35
turnaj, čt 14.8.2014
HKM Zvolen (SVK) - Piráti Chomutov Zvolen - Chomutov
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky - HKM Zvolen (SVK): 29. Puliš (Jurík, Chovan)Piráti Chomutov: 5. Ton (Bartejs), 31. Račuk (Hlava, Rýgl), 60. Koma
Rozhodčí: Štefík – Gregus, Rojík
turnaj, pá 15.8.2014
GKS Tychy (POL) - Piráti Chomutov Tychy - Chomutov
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky - GKS Tychy (POL): Piráti Chomutov: 12. Kaše (Hovorka, Kämpf), 33. Kvetoň, 56. Račuk (Hovorka, Koma)
Vyloučení: 5:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Vojtek – Číž, Ondrášek
turnaj, so 16.8.2014
ACS Corona 2010 Brašov (ROM) - Piráti Chomutov Brašov - Chomutov
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky - ACS Corona 2010 Brašov (ROM): 9. Filip (Klouda)Piráti Chomutov:
Vyloučení: 9:1 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Daniel Konc – Moravec, Greguš Vyšší tresty: Račuk (CHM) na 5 minut a do konce utkání
přát., st 20.8.2014
Piráti Chomutov - Lausitzer Füchse (GER) Chomutov - Lausitzer Füchse
4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 17. Opalek, 23. Pavlas (Sinisalo, Lehnert), 27. L. Novák (Charousek), 35. Chlouba (Opalek, Mazanec)Lausitzer Füchse (GER): 5. Johansson (King, Lavellee), 7. Swinnen (Reiter)
Využití: 0:0 Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Koskuba
přát., pá 22.8.2014
Eispiraten Crimmitschau (GER) - Piráti Chomutov Crimmitschau - Chomutov
1:5 (1:2, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky - Eispiraten Crimmitschau (GER): 9. Kirschbauer (Slanina)Piráti Chomutov: 2. Květoň (Dušek), 12. Hřebejk (Kämpf), 22. Květoň (Rutta, Dušek), 36. Šulák (Rýgl), 39. Moore (Dušek, Scalzo)
Vyloučení: 5:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 17:34
přát., út 26.8.2014
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 24. D. Kaše (Drtina), 49. O. Kaše (Hřebejk), 59. Dušek (Moore, Scalzo)Rytíři Kladno: 23. Tenkrát (Stach, Mainer)
Vyloučení: 2:3 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 33:20 Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Hynek
přát., út 2.9.2014
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: 58. Pitule (Melka)Piráti Chomutov: 2. Kämpf (O.Kaše), 18. Květoň (Dušek, Moore), 32. Hovorka (D.Kaše), 46. Kämpf (O.Kaše, Hovorka)
Vyloučení: 2:2 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Dundr – Řešátko, Holý Vyšší tresty: Greg Moore (Chomutov) na 10 minut
turnaj, pá 5.9.2014
Ritten Sport (ITA) - Piráti Chomutov Ritten Sport - Chomutov
3:4sn (0:3, 2:0, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky - Ritten Sport (ITA): 28. Tudin (Gruber, Ambrosi), 29. Spinell, 60. Johansson (Rissmiller, J. Kostner)Piráti Chomutov: 9. Sinisalo (McGregor, Havel), 11. Hřebejk (O. Kaše, Kämpf), 13. Dušek (Moore, Květoň), rozh. náj. Hřebejk.
Střely na branku: 22:35
turnaj, so 6.9.2014
Piráti Chomutov - Fischtown Pinguins (GER) Chomutov - Fischtown
2:3sn (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 45. Drtina (Moore), 60. Rutta (Hovorka)Fischtown Pinguins (GER): 4. Kopecký, 24. Rinke (Schaludek), rozhodující nájezd Hooton
Vyloučení: 6:7 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 51:29 Rozhodčí: Lenhart - Ratz, Sochiera Vyšší tresty: Schaludek na 10 minut, Martinelli 5 minut a do konce utkání (oba FIS) + Hovorka (CHM) na 10 minut