Aktuální zprávy

Chcete jedinečný suvenýr? Aukce dresů ze zápasu pro nemocnici končí už ve čtvrtek

Napsal 14.02.2018 Klub
C h o m u t o v - Na začátku druhé poloviny ledna se uskutečnil druhý zápas pro chomutovskou nemocnici, nyní další ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI vrcholí aukcí dresů z utkání s Pardubicemi, které tým kouče Vladimíra Růžičky vyhrál 4:2. Pokud chcete mít cennou relikvii a ještě pomoci dobré věci, buďte ve střehu ve čtvrtek 15. února kolem 18. hodin, kdy dražba originálních zápasových dresů končí.
AUKCE DRESŮ Z DRUHÉHO ROČNÍKU PROJEKTU PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI

Zaujaly vás dresy připomínající oblečení sálového personálu nebo zkrátka jen chcete pomoct vylepšit zázemí pro pacienty chirurgického oddělení chomutovské nemocnice? Máte poslední příležitost získat cenný suvenýr v aukci, jejíž výtěžek momentálně přesahuje 80 tisíc korun.

V nabídce samozřejmě nechybí trikoty všech čtyř střelců, jimiž byli Stanislav Dietz, Jan Havel, Jiří Smejkal a Vladimír Růžička. Právě dres posledně jmenovaného už se vyšplhal přes osm tisíc.

Aktuálně však není nejvýše. Téměř devět tisíc korun zatím nabízí jeden z účastníků dražby za dres kapitána pirátské posádky a českého olympionika Michala Vondrky, u nějž se cena měnila už téměř čtyřicetkrát. Druhý účastník klání v jihokorejském Pchjongčchangu a slovenský obránce Juraj Valach se aktuálně zastavil na třech tisících.

K dispozici jsou také dresy obou mladých brankářů – jedničky Štěpána Lukeše i osmnáctiletého Dominika Pavláta. Vydražit můžete celkem 26 dresů. Před rokem se výtěžek vyšplhal přes 120 000. Dojde k překonání loňské rekordní sumy? Jasno bude ve čtvrtek 15. února navečer.

Chcete se do aukce také zapojit a přispět na dobrou věc? Stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z trikotů, které jsou k mání. Aukce končí v 18:00, ovšem může končit také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 17:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.