Aktuální zprávy

Do finále zbývá poslední krok. Lístky na úterní duel koupíte již o den dříve

14.03.2010 Tisková zpráva
C h o m u t o v - V úterý může chomutovský hokejový tým slavit postup do finále 1. hokejové ligy. Na domácím ledě se již popáté střetne s hokejisty Olomouce, kteří v sérii prohrávají 1:3. Druhý mečbol budou mít místní Piráti před domácími fanoušky. Předprodej vstupenek odstartuje již v pondělí od 9.00 hodin v klientském centru INVIA na Palackého ulici (vedle prodejny T-MOBILE). Pojďme naše borce dotáhnout do finále a společně s nimi to oslavit.

Klientské centrum Chomutov největší internetové cestovní agentury v České republice INVIA.CZ je autorizovaným prodejcem zájezdů více než 200 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém trhu. V klientském centru Chomutov najdete i kompletní nabídku německých cestovních kanceláří.

Špičkové technologie, znalost cestovního ruchu, rychlost, profesionální personál a dostupnost patří k našim konkurenčním výhodám. Vybraný zájezd si můžete přímo u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Koncentrací nabídek odpadají klientů zdlouhavé návštěvy u jednotlivých cestovních kanceláří, případně u jejich zástupců, a šetří tak čas klienta při výběru zájezdu. Nemusíte chodit do desítek cestovní kanceláří a agentur, abyste si vybrali. Stačí přijít a nabídku dovolené od 200 CK si můžete porovnat a vybrat přímo v klientském centru Chomutov.

V rámci osobní návštěvy klientského centra Chomutov obdržíte všechny dostupné informace o vybrané destinaci, včetně virtuální prohlídky vybraného místa a hotelu. K dispozici je též nejširší nabídka tištěných katalogů, které jsou pro zájemce zdarma.

Klientské centrum INVIA Chomutov - předprodejní místo

Vstupenky na 5. semifinálové utkání mezi KLH Chomutov a HC Olomouc zakoupíte v pondělí i úterý v Klientském centru INVIA Chomutov, které najdete na Palackého ulici (vedle prodejny T-MOBILE). Vstupenky lze zakoupit v průběhu celého dne od 9.00 do 17.00 hodin (během oběda je klientské centrum na 30 minut zavřeno).

Pozor! V klientském centru INVIA Chomutov lze uplatnit slevu na zakoupený zájezd. Výše slevy se odvíjí od počtu předložených vstupenek na domácí hokejová utkání KLH Chomutov v playoff sezóny 2009/2010. Pokud si tedy do konce letošního roku zakoupíte v klientském centru INVIA Chomutov zájezd a předložíte třeba 10 vstupenek z utkání playoff 2009/2010, získáte slevu 500 Kč (10 x 50 Kč) z konečné ceny zájezdu. Do celkové sumy se počítá vždy 1ks vstupenky z jednoho domácího utkání KLH Chomutov.

Pokladny otevřeny v den utkání od 15.30 hodin

V den utkání budou pokladny před zimním stadiónem otevřeny od 15.30 hodin. V pokladnách lze zakoupit všechny typy vstupenek a samozřejmě dobíjet permanentní čipové karty.

Úterní program startuje v 17.45 hodin! Po utkání zajištěny posilové linky MHD.

Také úterní semifinálové utkání bude zahájeno v 18.00 hodin. Předzápasový program odstartuje nově v 17.45 hodin. Po skončení utkání budou vypraveny speciální spoje přímo ze zastávky Zimní stadion, které pojedou přes největší chomutovská sídliště až do Jirkova, kde budou končit na autobusovém nádraží. Přistaveny budou dva kloubové autobusy. Oba budou speciálně označeny. V hokejových spojích bude platit klasické jízdné.