Aktuální zprávy

Fanklub Pirátské srdce pořádá výjezd do Olomouce. Pojeďte jen za cenu vstupenky!

Napsala 17.04.2013 Redakce
C h o m u t o v - Rozhodující utkání nováčkovské extraligové sezóny je tu. Piráti sice míří do Olomouce, ale fanoušci je mohou podpořit jen za cenu vstupného. Fanclub Pirátské srdce pořádá výjezd na klíčové střetnutí, které rozhodne o tom, zda Tipsport extraliga zůstane v Chomutově i pro příští ročník. Cena výjezdu je více než příznivá, stačí zaplatit vstupenku, která stojí sto korun. Jeden autobus už je zaplněn, ve druhém ještě zbývají volná místa.

Chcete vyrazit do hanácké metropole, abyste na vlastní oči viděli utkání, které určí, zda Piráti setrvají mezi tuzemskou klubovou elitou? Pak si stačí zarezervovat místo sms zprávou na telefonní číslo 728 764 594 a následně závazně dokončit rezervaci na jednom ze dvou míst k tomu určených.

Závazná rezervace místa v autobuse bude probíhat během čtvrtka. Od 9:00 do 16:00 v klientském centru Invia za chomutovským magistrátem, následně ještě hodinu (16:00 až 17:00) v restauraci Podkova u Marťase. Podmínkou závazné rezervace je zaplacení vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Místo lze zaplatit i bez předchozí rezervace, pokud ještě bude volná kapacita.

Pokud někdo závaznou rezervaci zruší, ztrácí nárok na vrácení peněz. Autobus fanoušků odjíždí v pátek 19. dubna ve 12:00 z parkoviště pro autobusy u starých Městských lázní v Chomutově. Uzávěrka závazných rezervací je ve čtvrtek večer.