Aktuální zprávy

Kompletní informace o předprodeji vstupenek na všechna finálová utkání

14.03.2011 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Stejná série, stejný soupeř, stejné nadšení. Rok se s rokem sešel a fanoušci na severu Čech prožívají hokejové Déjà vu. Prvoligové finále má totiž totožné obsazení jako před rokem. Druhou nejvyšší soutěž znovu ovládly týmy ze severu a tak se fanoušci opět těší na finálové derby mezi KLH Chomutov a HC Slovan Ústečtí Lvi. Přinášíme Vám kompletní informace o předprodeji vstupenek na všechny finálové zápasy.

Klientské centrum Chomutov největší internetové cestovní agentury v České republice INVIA.CZ je autorizovaným prodejcem zájezdů více než 200 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém trhu. V klientském centru Chomutov najdete i kompletní nabídku německých cestovních kanceláří.

Špičkové technologie, znalost cestovního ruchu, rychlost, profesionální personál a dostupnost patří k našim konkurenčním výhodám. Vybraný zájezd si můžete přímo u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Koncentrací nabídek odpadají klientů zdlouhavé návštěvy u jednotlivých cestovních kanceláří, případně u jejich zástupců, a šetří tak čas klienta při výběru zájezdu. Nemusíte chodit do desítek cestovní kanceláří a agentur, abyste si vybrali. Stačí přijít a nabídku dovolené od 200 CK si můžete porovnat a vybrat přímo v klientském centru Chomutov.

V rámci osobní návštěvy klientského centra Chomutov obdržíte všechny dostupné informace o vybrané destinaci, včetně virtuální prohlídky vybraného místa a hotelu. K dispozici je též nejširší nabídka tištěných katalogů, které jsou pro zájemce zdarma.

Vstupenky do ústecké Zlatopramen arény zakoupíte i v Chomutově

Stejně jako v loňském roce, i letos jdou oba kluby svým fanouškům naproti. Ústečtí i chomutovští fandové zakoupí vstupenky na všechna utkání ve svých městech. Každý, kdo plánuje výjezd po vlastní ose do Ústí nad Labem, tak může využit nabídky zakoupit si vstupenku již v Chomutově.

Předprodejním místem je tradičně klientské centrum INVIA Chomutov, které najdete na Palackého ulici (mezi magistrátem a prodejnou T-MOBILE). Otevírací doba je ve všedních dnech 9.00 - 17.00 hodin, v sobotu pak 9.00 - 12.00 hodin (s nepravidelnou třicetiminutovou polední přestávkou). POZOR: V pondělí 21.3. a v úterý 22.3. je otevírací doba o hodinu kratší!

Od STŘEDY 16.3. si v klientském centru INVIA Chomutov mohou zakoupit vstupenky fanoušci cestující do Ústí nad Labem po vlastní ose. Ti, kteří si rezervují místo ve fanouškovských autobusech budou mít vstupenky zajištěné a obdrží je při odjezdu na utkání. Dohromady má chomutovský klub pro své fanoušky zajištěno 300 vstupenek na každý z úvodních dvou duelů, které se ve Zlatopramen aréně odehrají. Cena vstupenky na ústecký stadión je 100 Kč. V případě, že dojde k vyprodání vstupenek, NEBUDOU již v Chomutově k dispozici. Fanoušci tak budou muset spoléhat pouze na prodej přímo v Ústí nad Labem.

Předprodej vstupenek na domácí utkání

Již od středy 16.3. budou v prodeji také vstupenky na domácí zápasy Chomutova, které se odehrají v pirátském doupěti. Zakoupit lze lístky jak na páteční (25.3.), tak na sobotní (26.3.) duel. Jeden zákazník může zakoupit maximálně 20ks vstupenek na každé utkání. Cena vstupenek na finálová klání na domácím ledě je 80 Kč (dospělí), 30 Kč (děti do 130cm výšky; do 110cm se za děti neplatí). Studenti, kteří se prokáží ISIC průkazem mají nárok na vstupenku v hodnotě 50 Kč. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají nárok na vstupenku v hodnotě 30 Kč (POZOR!!! ISIC a ZTP vstupenky nejsou součástí předprodeje. Tyto typy vstupenek lze zakoupit po předložení průkazu až v den utkání přímo v pokladnách ČEZ stadiónu).

V den utkání pokladny otevřeny od 15.00 hodin

Pokladny před ČEZ Stadiónem v Chomutově budou v den utkání otevřeny od 15.00 hodin. Bonusové karty lze dobíjet v pokladnách v den utkání. Pokud nebude vyprodáno, zakoupíte zde všechny typy vstupenek.