Aktuální zprávy

Pošlete motivační vzkaz chomutovským hokejistům přímo do jejich šatny

Napsal 21.04.2012 David Nováček
C h o m u t o v - Nadchla vás bojovnost s jakou chomutovský tým vystupuje v bitvě o extraligu? Potešily vás výkony našich Pirátů nejen v baráži, ale i v průběhu prvoligového play-off? Máte dokonalou příležitost jak hráčům a trenérům vzkázat, že jim opravdu VĚŘÍTE!

V několika následujících dnech se rozhodne o tom, kdo bude v příští sezóně brázdit extraligové vody. Bude to v baráži popáté o přežití bojující Mladá Boleslav nebo parta nadšených bojovníků z Chomutova, která se v průběhu prvoligového play-off neuvěřitelným způsobem semkla a svými výkony stále drží naději na vysněný postup?

Tisíce fanoušků, kteří v posledních dnech opakovaně vyprodali chomutovskou arénu VĚŘÍ, že v nejvyšší soutěži bude v následujícím ročníku působit jejich oblíbený tým, tedy Piráti Chomutov! Svojí touhu můžete nyní vyjádřit také prostřednictvím speciálně zřízeného e-mailu verime@piratichomutov.cz.

Ukažte hráčům, že jim opravdu VĚŘÍTE. Podpořte je přáním, bojovným heslem nebo zkrátka jen napište, že mají vaší důvěru. Všechny e-maily budou vyvěšeny v hráčské šatně už před zítřejším utkáním a následně pak před úterním duelem na domácím ledě.