Aktuální zprávy

Přijďte si užít dětský den s KŠV a získat podpisy Pirátů, kteří odchází do zámoří

Napsal 14.06.2017 Klub
C h o m u t o v - Pokud ještě nemáte se svými ratolestmi plán na páteční odpoledne, můžete vyrazit do otvické nákupní zóny, kde bude pro malé i velké připraven zajímavý program. Vše vypukne už ve 13 hodin a chybět nebudou ani Piráti s Picaroonem. Autogramiáda čtyř hráčů začne v 16:00 a potrvá zhruba hodinu. Po stejnou dobu bude všechny bavit také maskot Picaroon.

Celá akce se uskuteční u autosalonu KŠV Group, kde bude připravena spousta zábavy všechny. Děti si budou moci zablbnout ve skákacím hradu a na trampolíně nebo si budou moci nechat namalovat něco na obličej. Chybět nebudou ani bumper bally a Xboxy.

Nudit se rozhodně nebudou ani jejich rodiče, kteří si budou moci otestovat prodávané vozy nebo se projet v terénní autoškole. Pokud se někdo bude chtít občerstvit, také nepřijde zkrátka. Druhým hostem odpoledne je pak zpěvačka a herečka Olga Lounová, která na akci vystřídá Piráty, neboť dorazí v 17 hodin.

A na koho z Pirátů se můžete těšit? Budete mít jedinečnou příležitost potkat se s oběma hráči, kteří budou v nadcházející sezóně bojovat o místo v sestavě Chicago Blackhawks v nejslavnější soutěži světa. Podpisy budou rozdávat David Kämpf i Jan Rutta.

Oba dva oblékali v uplynulém hokejovém roce dres národního týmu. Mladší útočník David Kämpf si připsal všech osm dosavadních reprezentační startů i jedinou trefu, starší obránce Jan Rutta si ročník prodloužil premiérovou účastí na světovém šampionátu, kde se jednou zapsal mezi střelce.

Kromě borců mířících do NHL se budou podepisovat také dva chomutovští odchovanci. Tím prvním bude třiadvacetiletý juniorský mistr republiky a důrazný útočník Nicolas Hlava, jehož doplní sedmnáctiletý ofenzivní šikula Jakub Lauko, který se v minulém ročníku Tipsport extraligy stal nejmladším autorem gólu v historii chomutovského A-týmu.

Neváhejte a zpříjemněte si páteční odpoledne i se svými ratolestmi. Pokud do areálu autosalonu KŠV dorazíte, nebude litovat ani se nudit. Těšíme se, že dorazíte v hojném počtu.