Aktuální zprávy

Rozvičte si hlasivky před finálovou sérií. Levharti hrají důležité čtvrtfinále

Napsal 14.03.2011 David Nováček
C h o m u t o v - Nejen hokejisté bojují momentálně v play-off a usilují o postup do nejvyšší soutěže v zemi. Hokejoví Piráti jsou již ve finále, zatímco na basketbalové Levharty čeká možná klíčový duel čtvrtfinále. Chomutovský favorit hostí ve středu 16. března od 18.00 hodin tým Trutnova. Držitelé hokejových BONUS CARD mají vstup na basketbalové utkání zdarma!

Chomutovští Levharti vyhráli základní část 1. basketbalové ligy a jsou horkými kandidáty na postup do Mattoni NBL, tedy nejvyšší basketbalové soutěže v zemi. Ve čtvrtfinále playoff se však trochu překvapivě přetahují s mužstvem z Trutnova. Stav čtvrtfinálové série je 1:1, o postupujícím by mohl napovědět třetí čtvrtfinálový duel, který hostí domácí palubovka chomutovských Levhartů.

A pozor: Držitelé hokejových BONUS CARD mají po předložení karty u pokladny, vstup na utkání zcela zdarma. Sportovní nadšenci si tak mohou zahřát svoje hlasivky a dobře se tak připravit na pirátské hokejové finále!

Třetí čtvrtfinálové utkání mezi chomutovskými Levharty a týmem KARA Trutnov startuje 16. března od 18.00 hodin v Městské sportovní hale v Chomutově.