Aktuální zprávy

Skupina o umístění začíná v úterý: Permanentní vstupenky platí dál, jednorázové vstupné maximálně za stovku

Napsal 04.03.2018 Klub
C h o m u t o v - Dva roky po sobě hráli Piráti Generali play-off, tentokrát rozhodlo už 51. kolo základní části Tipsport extraligy o tom, že chomutovský soubor si v nejvyšší soutěži poprvé pod vedením Vladimíra Růžičky zahraje skupinu o umístění, v níž se bude chtít vyhnout baráži. Piráti si play-out zahrají potřetí v novodobé historii a stejně jako v předešlých případech platí permanentní vstupenky také na nejbližší tři domácí zápasy s Litvínovem, Mladou Boleslaví a Jihlavou. Jednorázové vstupenky můžete online nakupovat už nyní.

Vlastníte permanentní vstupenku na sezónu 2017/2018, chcete jít na zápasy skupiny o umístění a zajímá vás, co pro to musíte udělat? Odpověď je prostá. Nic. Stačí v úterý 6. března přijít k turniketům Pirátské arény a bez problémů se dostanete do hlediště.

„Podpory všech fanoušků si velice vážíme. Stáli za námi v této poněkud turbulentní sezóně, což chceme ocenit prodloužením platnosti permanentních vstupenek i na zápasy skupiny o umístění a sníženým jednorázovým vstupným,“ konstatuje šéf pirátského marketingu Karel Ton.

Jak tedy ceny budou vypadat? Ve srovnání se základní části už nebude dynamické vstupné. Kdykoliv si v online předprodeji nebo na předprodejních místech zakoupíte vstupenku, zaplatíte maximálně stovku. Kromě pirátské prodejní aplikace můžete ke koupi vstupenek využít Městské informační centrum, CK Čedok na Palacké ulici a pirátský fanshop v jeho otevíracích hodinách v pondělí, ve čtvrtek a v pátek od 14 do 17 hodin s výjimkou zápasových dnů.

Na skupinu o umístění totiž bude pro všechny jednotné vstupné odlišné jen pro jednotlivé kategorie vstupenek. Pro děti do 140 centimetrů se nic nemění. I nadále půjdou na hokej za padesát korun.

Program Pirátů ve skupině o umístění

Úterý 6. března: Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov 17:30
Pátek 9. března: HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov 17:30
Neděle 11. března: Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 15:30
Pátek 16. března: BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov 17:30
Neděle 18. března: HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov 15:30
Pátek 23. března: Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava 17:30

Ceny jednorázových vstupenek na skupinu o umístění 2017/2018

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
Dospělí 100 Kč 90 Kč 80 Kč
děti do 140 cm 50 Kč 50 Kč 50 Kč

Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.

Schéma SD ARÉNY