Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-14" |  vypnout filtr

Reakce na obr65: Tak jsme doma z výletu, škoda, když jsm...
Hlavně že jste nezmokli Smajlík

14.01.2018, 23:11

Reakce na higway: Konrád jo to je hvězda asi nejdůležitě...
Knotek nám dal i v zápase předím dva góly. Kohouti jsou fyzicky zdatnější, silnější. Skoro pokaždé nás přetlačí, přitlačí, odstrčí a jsou kromě toho šikovní. Dnes bylo dobře vidět, že naši soupeři už přečetli naše zakládání útoků a kombinace v útočné třetině. Kohouti to měli nastudované a celkem snadno nás eliminovali. Přesilovky se dlouhodobě nedaří a dlouhodobě je hrajeme stejně. Dnes se taky ukázalo, že potřebujeme ještě jednoho góloše.

obr65 | Chomutov
14.01.2018, 22:45

Tak jsme doma z výletu, škoda, když jsme vyrovnali na 3:3 tak jsem věřil ve tři body!
No nic, v pátek to doma dáme!

higway | holy driver
14.01.2018, 20:58

Reakce na jiribulis: Souhlas. Ovšem když byl Mrázek na m...
jo dobrej postřeh ikdyž i v té hře dopředu dle mého 7 bek ,proti úvodu sezony šel rapidně dolu ovšem stejně ho z vlastních zdrojů nemá kdo nahradit

14.01.2018, 20:53

Reakce na jiribulis: Dvě hvězdy v Olomouci však jsou. Br...
Konrád jo to je hvězda asi nejdůležitější postava týmu.Knotek podle čeho soudíš ,že je to hvězda ?Dneska nám to tam nasypal vede jeich bodování samozřejmě dobrej hráč.Ale já měl namysli hráče jako třeba máme my Vondrka,Huml mezinárodně ostřílené a známé kteří v karieře už maj něco za sebou i nějakej ten titul Smajlík

Adjuk | Piráti Chomutov
14.01.2018, 20:44

Reakce na Kreon: Ne chtělo...ono musí, matematika je neú...
Ja osobne pocitam bodovy rozdil od poslednich dvou tymu pred plej aut. Kdyz si tam udrzime naskok nebo neco nazeme tak dobry. Desaty misto a lepsi, bude jen bonus.

rcts | of the House Stark
14.01.2018, 20:43

Hlavně třeba Slovák tady zaspal těžce u toho tuším 3. gólu Olmíku.. 3 naši se sjeli na jednoho a nechali druhého volného Smajlík

Radarek | #vrátíme_se_silnější
14.01.2018, 20:42

Myslím si,že pokud Janko pojede na olymošku,tak asi jen jako mentor.Jsou lepčí a mladší golmani.Konrád,Čiliak,Rybár Smajlík

jiribulis | praha
14.01.2018, 20:41

Reakce na jarofenin: Věřili ještě ve vyrovnání ? Vždyť t...
Souhlas. Ovšem když byl Mrázek na marodce hrála naše obrana lépe...On je dobrý v útočné fázi v obranné je příliš často a zbytečně vylučovaný...

krokuss | Chomutov
14.01.2018, 20:36

Reakce na Radarek: Třeba to dělá pro nás,aby Sparta byla...
:-)

14.01.2018, 20:35

Reakce na higway: Olomouc dnes ukázal proč je tak vysoko...
Dvě hvězdy v Olomouci však jsou. Brankář Konrád a útočník Knotek

14.01.2018, 20:32

Reakce na krokuss: V O2 aréně téměř 9 tisíc sparťanů sp...
Třeba to dělá pro nás,aby Sparta byla pod náma,je tam nasazenej Smajlík Smajlík

14.01.2018, 20:29

V O2 aréně téměř 9 tisíc sparťanů spokojených s našim dárečkem do brány. :-)

14.01.2018, 20:13

No ono více hvězd dnes nezářilo natož ti z marodky.

jarofenin | CV hokej pod vedením Veverky ml. je cesta do pekel
14.01.2018, 20:08

Reakce na kobrety: Zdeněk Moták (HC Olomouc): Po dvě tře...
Věřili ještě ve vyrovnání ? Vždyť to bylo pět minut před koncem 3:3, jenže to by nesměli dostat 81s po gólu Koblasy hned zase inkasovat. Btw., obrana ani brankář dnes moc nezářili

14.01.2018, 20:03

Pardubice nás neohrožují, Boleslav ano. To ale neznamená, že jsem proti tomu, aby z oněch zápasů zůstalo doma šest bodů

kobrety | Chomutov
14.01.2018, 20:02

Zdeněk Moták (HC Olomouc): Po dvě třetiny jsme předváděli zodpovědný a obětavý výkon, zaslouženě jsme také vedli. Následně jsme se nastalé situace jakoby lekli a dovolili jsme Chomutovu srovnat. Kaňkou je určitě dvojice branek inkasovaných v přesilovce, to by se nám stávat normálně určitě nemělo. V závěru se ukázala morální síla týmu, kdy jsme nesložili zbraně a zápas překlopili v náš prospěch.
Jan Šťastný (Piráti Chomutov): Hráče jsme už před zápasem důrazně upozorňovali, že se v případě pomýšlení na výhru musíme vyrovnat soupeři v bojovnosti, nasazení a bruslení. Bohužel tato slova nedopadla na úrodnou půdu. Dvě třetiny jsme s tím měli obrovský problém, až na konci jsme hráli trošku lépe, kdy se nám podařilo vstřelit alespoň kontaktní branku. Věřili ještě ve vyrovnání, ale soupeř nakonec zápas zlomil v přesilovce a celkem zasloužené vyhrál.