Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.08.2018, 16:40
 
 
Mág nám sem dává oficiální potvrzené info. Žádné "jedna paní povídala". A myslím, že sem dává více info, než by vůbec musel a možná i měl. Já sem tomu rád.
 
 
04.08.2018, 11:51
 
 
V bývalém Severočeském kraji se to hemžilo pouze sověty, kteří sem dorazili z posádek z NDR (bylo jich tam jak much). Ohledně velení celé akce se samozřejmě generalita NDR podílela.
V té době se zde šířil rozhlasový signál stanice Vltava (neplést si s Vltavou pod dikcí Čro). Tak v tom už dederoni měli namočené prsty celé.
 
 
02.08.2018, 10:39
 
 
Tak si tak říkám, že to měl tehdy p. Veverka (a nebylo to zase tak dávno) položit, zbavit se toho, vykašlat se na to, ..... a byl by klid. Měli byste tady, pánové, velký H.....
A s tím úvěrem - pád zpět do druhý ligy by byl neodvratný. A ten stadion, který v té své kráse tam byl příšernou ostudou, by padl, ať by se vám to líbilo, nebo ne. Na opravu by nedal nikdo ani halíř. ..... ale možná někteří důchodci by si šli vzít ten úvěr Smajlík
 
 
01.08.2018, 21:19
 
 
Devadesátá léta byla tzv. divoká, a v bývalém Severočeském kraji obvzlášť a až to jednou všechno vyleze na povrch, tak se nebudeme stačit divit., ale jedna věc je jistá:
Nebýt pana Veverky staršího, tak se zde hokej nehraje. Žádný. Pokud je mě známo, starý stadion byl v plánu zbourat (což se také stalo) a nový nikde zanesen nebyl. Žádná náhrada. Že tu ten stadion nakonec máme a že p. Veverka starší odkoupil tehdy prvoligovou licenci - můžeme být vděční právě jemu.
 
 
28.07.2018, 11:33
 
 
Reakce na krokuss: Kdyby se dalo zbavit těch druhých bud...
Já bych tu nechtěl ani jednoho ....... a klidně bych si pak zazpíval nějakou českou lidovou.
 
 
17.07.2018, 10:17
 
 
Reakce na Burgau: https://www.bezfrazi.cz/odpadlik/...
Smajlík Smajlík
 
 
11.07.2018, 07:43
 
 
Chomutov a éra bez Vondrky. Kapitánem bude Tomica, prozradil kouč
odkaz
 
 
03.07.2018, 22:50
 
 
Reakce na Ricci: Jj, taky bejvalo mlíko za dvě kačky a m...
..... a výplata ohromujících 1500.-Kčs. V průměru.
apropó: máslo (tzv. čerstvé máslo) - kostka stála 10.-Kčs. Těch 5.-Kčs tuším stála Sana (to už si ale pamatujeme jenom my, tzv. dědci Smajlík )
 
 
27.06.2018, 14:09
 
 
Ten chlap je samý mikrofon a kamera. Asi hodně lidí s ním má otevřený účet. Protože to, jak se choval ohledně Růži, zjevně nebyl náhlý úlet. Kdo ví, vůči komu všemu tuhle praxi použil.
 
 
24.06.2018, 08:06
 
 
Na dresu uprostřed Zeman, mající v jedné ruce šavli a v druhé červené trenýrky a na hlavě carskou orlici. Vlevo pod ním Babiš s koblihou v ruce a v druhé ruce slovenský kříž a vedle Pitomio, třímající v jedné ruce ostnatý drát a v druhé mající ceduli: Pozor státní hranice, střílí se bez výzvy. Jsem přesvědčený, že všichni by pochopili, o jaký stát se jedná.
Český státní znak na dresu? A jaký? President je rusák jak stehno, premier vlády slovák a Pitomio je asiat. Vlastenci jak fík.
 
 
09.06.2018, 07:05
 
 
Konec upřímného experta.
odkaz
 
 
06.06.2018, 13:12
 
 
Reakce na Gene_Paul: Jenom tě malinko opravím - KSK koup...
Jo, Slovácký strojírny. Já si nemohl přesně vzpomenout, jenom vím, že ten majitel je hodně daleko.
 
 
05.06.2018, 14:44
 
 
Reakce na jovyk: Na podporu tvého názoru: "protože se bu...
Vyrábí se vůbec? Kolik se jich ročně vyrobí? Už jsou vyrobena?
 
 
05.06.2018, 14:40
 
 
Jinak, pro nás stavěli rypadla a zakladače maníci v KSK (Komořany). Spoustu dílů vždy převezli na montážní místo šachty a tam postupně postavili celý stroj. Ten pak odkráčel, nebo pokud měl pásy, tak odjel na místo těžby, nebo skládky.
To už není pravda. KSK jsme prodali (tuším, že Blanické strojírny), dělají jen nějaký servis a jinak šlus. Náhradních dílů dvě p*dele z odstavených strojů.
 
 
05.06.2018, 14:22
 
 
Reakce na dronte: Jenže v řádu let uhlí končit nebude, b...
Uhlí se tu samozřejmě těžit bude, ale v hodně omezené míře. Ten útlum tu prostě je a bude stále větší. Takže ti zbude přebytek rypadel a zakladačů. Tyhle stroje se přesouvají na tzv. montážní místo a tam se použijí na náhradní díly. protože se uhlí bude těžit méně, než doposud, tak jsou menší zisky (a to už je pozorovatelné v současnosti). Takže budou peníze na servis a revize skládkových strojů, budou náhradní díly z těch již nepotřebných. Kupovat celý nový stroj? Absurdní a velmi neekonomické.
Já pracuji u konkurence, tedy ne u SD. Opravdu vím, jak to je nastavené a jak to funguje.
 
 
05.06.2018, 13:02
 
 
Reakce na jovyk: Výrobu obřího unikátního rypadla vyhrál...
Hm. Předpokládám, že to hafo zaměstnanců se nechodí pást na louku a nebydlí v jeskyních. No a potom je v plánu co? Co bude dál?
Já jsem zaměstnán v uhelném průmyslu. Ale u konkurence. A vím velmi dobře, že tohle jsou poslední záchvěvy. Kdo svojí budoucnost chce nadále spojovat s uhlím - dopadne špatně.
 
 
05.06.2018, 12:50
 
 
Reakce na OK: Zase to příliš zužuješ a zjednodušuješ. As...
Ono to v podstatě jednoduchý je.
 
 
05.06.2018, 11:41
 
 
Reakce na TDI: podle me Veverky by se meli zachovat vic ...
Až budeš ve finanční tísni a budeš muset "něco" prodat z toho, co vlastníš a o to "něco" nebude zájem a tobě budou utíkat prachy, tak co uděláš? No to nejlogičtější možné. Prodáš to defacto komukoli, kdo tě osvobodí od další finanční zátěže. A navíc budeš vědět, že ti, co tzv. fandí tomu "něco" tě pomlouvají, uráží a vyhlašují, jakou díru do světa udělají, až své "něco" osovobodí od tebe, coby vlastníka, uzurpátora, vykořisťovatele, .... A navíc na to "něco" z bídou chodí 300 až 500 diváků a to většina z nich tam dojíždí z CV - vůbec nebydlí v Kadani. A když si odmyslíš starší generaci, tak nedáš dohromady možná ani stovku diváků. ... hodně rád se toho zbavíš. Ušetříš prašule, kterých se krutě nedostává (ono v 21. století investovat do uhelného průmyslu asi není to pravé ořechové) a zároveň budeš sledovat to osvobozené "něco", jak celému světu vytírá zrak.
 
 
02.06.2018, 18:18
 
 
K hokejovému zázraku v Las Vegas přispěl český mozek. Jeho majitelem je legendární Václav Nedomanský.
odkaz
"Vidíte zásadní rozdíl ve srovnání třeba s Českem?
Když čtu a poslouchám rozhovory s hráči a trenéry v Evropě, připadám si jako na jiné planetě. Kdekdo mluví stejně jako před pětapadesáti lety, když jsem přišel do ligy. Ale to by bylo na jiné povídání."
 
 
26.05.2018, 16:10
 
 
Reakce na dronte: Vypadni ty šmejde!...
On už vypad. Udělal co chtěl (nebo musel) a vypad.
Kdyby sem měli přístup jenom ti, co vložili nějaký ten peníz a tudíž mají svůj obrázek, tak by byl od mnoha individuí pokoj, klid a mír. Já nevím, kolik to tenkrát stálo, ale byl to opravdu pakatel a je to na pořád. Fakt to nikoho nezruinuje a nemusí si odpouštět ani cigárko, ani pivečko.
Občas se tu o tom mihne řeč, ale vždy to tak nějak usne. Škoda.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.