Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perret" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
06.02.2018, 21:41
 
 
Reakce na kobrety: já doufám že ti pruhovaní šmejdi dost...
Nebreč Smajlík uplakánku, Cheza!!!
 
 
15.12.2017, 12:21
 
 
Reakce na Mág: Stačí si to video rozfázovat i na Hokejka...
Ja vim ze tam ta hokejka byla. To ale neznamená ze to nebyla prasárna. Tomica si vyloženě pockal, nadskocil a šel loktem nahoru. Sviňárna, prasečina. Kdyby ta hokejka nezapusobila jako tlumič tak kdo ví jak by to dopadlo. Vznikl nebezpečný precedens. Takový zákrok když je čistý a je vlastně normální takhle chodit do soubojů, tak co by to teď nezkusil někdo jinej... Vždyť o nic nejde, maximálně souperovi srazim vaz. Vlastně pohoda..
 
 
15.12.2017, 11:24
 
 
Reakce na Albert57: Disciplinárka se omluvila a tím to c...
Jestli sis procital různá fora, tak určitě víš, ze fandové různých klubů napříč čr mají chomutov díky posledním událostem za naprostou sportovní žumpu a nejde jen o žvejkala. Ale třeba i vaši facebookovou redakci. Obrázky nikdo neviďel protože žádný nejsou, hráči chomutova a žvejkal si chodí na disciplinárku jak se jim zachce, kdežto protistrana není přizvána. Na truc ještě Holej pokutuje oblíbené kluby za urážky, které se ovšem chráněných dílen jako jste vy netýkají.. Co se týče lubiny toho většina fandů odsoudila. Jenže Žvejkal je Žvejkal, ten se holt neodsuzuje, prsty jsou až moc dlouhé. Ve světě uz mají z naší DK srandu. Tohle by se v Rakousku nebo švýcarsku nestalo.. Žumpa, odpad, svoloč..
 
 
14.12.2017, 21:34
 
 
Doufám že letos končíte, at už finančně nebo baráží, víc k tomu asi nic.. Smajlík
 
 
14.12.2017, 21:31
 
 
Reakce na hoty: Něco o tom. https://www.sport.cz/hokej/e...
To jsem četl už dávno, proto se ptám na ty nový obrázky? Nebo váš klub usoudil že jsou tajný? omg..
To už je druhej případ za poměrně krátkou dobu kdy za loket zase nic...
 
 
14.12.2017, 21:13
 
 
Chtěl jsem se zeptat, kde máte na webu ty nový obrázky dokazující Tomicovu nevinu?? Já jen, abych se za vás, za váš klub a vašeho trenéra nemusel stydět Smajlík Děkuji za odkazy
 
 
08.12.2017, 20:23
 
 
Reakce na kirchna01: Hráč Beran. Na něj jsme tu pořád ...
Berana bych Vám klidně nechal..

Přesně vím jak se cítite, a jak je fanoušek bezmocný... Že je na majiteli co s klubem udělá a žádný fanoušek ho nezajímá, jsme my zažili loni s panem Šmidberským, před tím než to prodal, tak taky nechodili výplaty(ale jenom 1 nebo 2) Výplaty pak zatáhlo město, včetně Šmidberského dluhu v podobě peněz za koupi. Klub měl totiž cenu 0..

Na druhou stranu je pravda, jak tady někdo z vás řekl že být bohatý tak nějakým hráčům by nerozhazoval svoje bohatství a hlídal jestli na to prděj nebo ne. Normální člověk statisíce taky nevydělává a mnohdy má psychicky náročnější a zodpovědnější práci.

Nemyslím si, že máte kádr na baráž, ale dneska jak jste někteří řekli, vám to prohrál Tomica. Chápu že ho štve že peníze nechodí, ale nemusí si to vylívat na našich hráčích.. Tak díky za body Smajlík
 
 
08.12.2017, 11:24
 
 
Reakce na Adjuk: Koho mate na marodce? Nemuzu to nikde n...
Tomášek, Marosz, Starý, a Čáslava, který uz možná bude hrát a košíkem, ale jeho hra je poznamenaná. Marosz možná nastoupí i se zraněním, protože nemáme centry, jeho hra by byla také omezena.
 
 
08.12.2017, 10:45
 
 
Máme velkou marodku, takže dneska máte šanci, navíc se nám přestalo dařit. Dovolim si tvrdit ze to bude souboj zoufalých. Každopádně jestli nás neporazíte, tak to uz byste na tom byli hodně špatně.. Vondrka chce jít po sezoně pryč. Hradec mu nabídl 5 mega. Salfickej ho taky hodně chce. Vondrkovi se prý nechce do týmů kde je prehvezdováno, takže řekl Salfickýmu at dá 5 a půl a pak se můžou bavit. Ve hře jsou i jiné týmy..
 
 
21.11.2017, 19:11
 
 
Hlavy vzhůru, Sparta má sekeru nějakých prej 160mega..to je teprve průser, kumulovanou ztrátu má i mountfield HK, který z veřejných peněz sype do hokeje asi 35mega ročně.. Akorát ze v tisku se píše jen o těch klubech které nemají v moci média jako třeba Chomutov, Zlín, Pardubice..
 
 
14.09.2017, 10:13
 
 
Reakce na Churchill: Už aby si to rozdali s Hradcem. Bud...
Myslíš ten hradec, co střílí 0,8 golů na zápas? A vyhlásil útok na titul? Smajlík Smajlík Smajlík nenech se vysmát. Uvidíme jak se vám podaří sehnat finanční prostředky na příští sezónu. A pro kolegu pod tebou: samozřejmě vim ze franta uz bolku netrénuje, protože toho uz měl dost, odešel na zasloužený odpočinek, to ale neznamená abych ho nemohl vyzdvihnout, navíc tam dal působí jako poradce..
 
 
13.09.2017, 23:22
 
 
Reakce na Churchill: Chtěl jsem, aby v ELH zůstaly Vary....
Nechodil si náhodou na fórum Varů při barazi? Tam se muselo dít něco hodně ošklivého když ho tam zrušili.. Smajlík Smajlík Jinak můžete klidně dopadnout jako Vary. Stačí aby to Veverkovce přestalo bavit a bez peněz to nepůjde. Však nejen my máme finanční problémy, vy prej taky..všechny kluby mají sekeru, akorát ze média mluví jen o některých..
 
 
13.09.2017, 23:17
 
 
Reakce na higway: tak klasika fanoušek týmu kterej prohr...
Uvidíme.. Nechť komise rozhodne. Pak uz to nebude jen žvanění nebo výmysly. Ale posvecena pravda.
 
 
13.09.2017, 23:16
 
 
Reakce na Adjuk: Ja jsem v pohode, ale ty se zdas byt tr...
Jsem v pohodě, v boleslavi teď opravdu klidně můžeme prohrát, ale aspoň když tam prijedem tak nemusíme poslouchat z repro: neber ty úplatky, neber ty úplatky nebo se z toho zblázníš Smajlík Smajlík Smajlík jo franta výbornej to je aspoň férovej trenér, bolku mám rád ta mi nevadí..
 
 
13.09.2017, 20:05
 
 
Reakce na Adjuk: Uz aby byl patek, to se zase posseres z...
Nemusíš mít strach ani péči. Mimochodem ten mladík co hodil tu flašku byl dopaden a potrestán. Muzete si tedy oddechnout. Netajime viníky. Je to jednání jednotlivce. Ne celýho stadionu. Média to tak pojala. Až někdo někoho např. okrade tak at řeknou media okradl mě Chomutov. Nebo Pardubice.
 
 
13.09.2017, 19:41
 
 
Reakce na kobrety: solidní kre*tének :)) :))...
Náhlasil jsem tvé sprosté chování adios Smajlík
 
 
13.09.2017, 19:35
 
 
Reakce na dronte: No a víš ty kdo a jak u vás prošustrov...
Ano samozřejmě ze vím. A proto jsem na minulého majitele velmi rozlobeny. Také on patří zcela jistě do krimu. On z nás udělal průměrný klub. A dali jsme mu to najevo. Také oba dva bývalí GM tomu nepomohli. Viníky současného stavu znám a doufam ze budou časem potrestání.
 
 
13.09.2017, 19:09
 
 
Reakce na Churchill: Jsi populista a demagog. Skutečná p...
Tak schválně přednes tu svoji pravdu, jsem zvědav jak dokážeš očistit nezvratné důkazy z člověka zloděje Smajlík
 
 
13.09.2017, 19:04
 
 
Další věc, patnáctiletý kluk hodí na led flašku a media z toho udělají že všichni fandové PCE snad usilovali hráčům Chomutova o život. Tohohle se chytne každej, včetně vás, ale proč tahle atmosféra vznikla už nikdo neřeší. Kdo z vás neudělal v 15 letech žádnou blbost??
 
 
13.09.2017, 19:01
 
 
Samozřejmě že Flemingův faul zůstal nepotrestán a to díky Růžičkovým prstům, a včera to střídání, Růžička cosi řve na čarovýho rozhodčího, protahuje to a hlavní koukají do stropu, místo aby dali 2 minuty. Pak výměna hráčů při icingu Chomutova, hraní v 6 lidech. To nejsou chyby, to jsou úmyslné metody.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.