Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piratskesrdce" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Upřesnění na výjezd na spartu:

Vstupenky na zápas pro autobusové výjezdníky budou připravené na pokladně - každý výjezdník si je po příjezdu půjde koupit sám.
 
 
 
Pokud máte DNES čas, přijďte v 10. hod. podpořit Piráty Chomutov na jejich trénink. Všichni jsme Vondrka ;-) Sdílejte tento příspěvek mezi kamarády, ať je nás co nejvíce. Kluci to potřebují a zaslouží!!
 
 
 
Pokud máte zítra čas, přijďte v 10. hod. podpořit Piráty Chomutov na jejich trénink. Všichni jsme Vondrka ;-) Sdílejte tento příspěvek mezi kamarády, ať je nás co nejvíce. Kluci to potřebují a zaslouží!!
 
 
 
Pokud máte zítra čas, přijďte v 10. hod. podpořit Piráty Chomutov na jejich trénink. Všichni jsme Vondrka ;-) Sdílejte tento příspěvek mezi kamarády, ať je nás co nejvíce. Kluci to potřebují a zaslouží!!
 
 
 
Důležité sdělení pro všechny fanoušky, kteří míří na semifinálové zápasy do Liberce po vlastní ose. Jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že cena za jednu vstupenku bude činit pouze 150,- Kč, nikoliv standartních 280,- Kč! Vstupenky budou k dispozici u Obra, kterého vyhledáte před libereckou arénou (blízko vchodu pro hosty tj. do sektoru 115). Mějte prosím přesnou částku a hlavně doražte opravdu všichni, protože vstupenky jsou již předem zaplacené Obrem z vlastních peněz a bylo by opravdu fajn, aby se mu to vrátilo! A to myslíme bez legrace.
 
 
 
Pátek i sobota plno.
 
 
 
Informace k výjezdu na semifinále s HC Bílí Tygři Liberec - playoff 2016/2017

Cena jednoho výjezdu: 150,- Kč (cena již zahrnuje vstupenku na utkání do sektoru pro hosty)
Rezervace míst: osobně v hospůdce Podkova
Platba výjezdu: proběhne u busu před odjezdem (mějte přesné částky!)
Odjezd: pátek 31. 05. 2017 a sobota 01. 04. 2017 v 13:00
tradičně od starých městských lázní, Chomutov
sraz ve 12:45!

Jedeme na hokej, v autobuse se chovejte jako lidi. Nebude se stavět každých 30 km, tak s tím počítejte…….

Informace pro ty, co jedou po vlastní ose:
Obr bude mít u sebe v LB k dispozici určitý počet vstupenek do sektoru hostí. Kdo má zájem (a dosud tak neučinil), zamluvte si lístky buď osobně v hospodě Podkova, nebo napište Obrovi na mobil (+420 608 983 207) – prosíme, nevolat, pouze SMS!!! Počet lístků je omezený, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Lístky obdržíte v Liberci před utkáním do ruky od Obra (zřejmě někde u vchodu pro hosty), částku mějte přesně.
 
 
 
Fanklub Piratske srdce nabizi moznost vyjezdu busem na predkolo PO do Mlade Boleslavi. Zavazne prihlasky v hospudce Podkova do utery 7.3. Cena vyjezdu bude upresnena podle poctu zajemcu.
 
 
 
Výzva pro všechny fanoušky Pirátů Chomutov. Potřebujeme dobrovolníky k petičním archům na místa Kaufland Chomutov, Globus Chomutov, Chomutovka. Podmínka je min. 16let věk, ideálně pár holka, kluk. Sraz 7.5 v 14.00hod v pirátských dresech u Hospůdky Podkova. Předem děkujeme
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.