Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
26.05.2018, 15:47
 
 
Reakce na bens: Příspěvek porušil pravidla diskusního fó...
Vypadni ty šmejde!
 
 
dronte | Chomutov
22.05.2018, 18:09
 
 
Reakce na dronte: Honey, Honey...Chlapci, začínám mít ob...
to krokuss
Že ty nevíš jak se to čte? Napovím, jde o písničku od ABBY.
 
 
dronte | Chomutov
22.05.2018, 16:27
 
 
Honey, Honey...Chlapci, začínám mít obavy, že jste to přivolali, že se to blíží: "Fest steht zudem, dass alle sechs Kontingentspieler, die beim EHC Freiburg zuletzt unter Vertrag standen, nicht weiter im Dress mit dem Wolfskopf auflaufen werden: Miroslav Hanuljak, Radek Duda, Lukas Zib, Jakub Babka..." Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
21.05.2018, 16:47
 
 
Reakce na ítý: Ruža si ho ukočíruje, z toho strach nemám...
Snad, snad nevyjede i po něm Smajlík Ještě by to chtělo angažovat to plzeňský hovádko, které dalo pěstí Ivanovi(už nevzpomenu na jméno) a Ivan může zvedat kotvy. Jsem zvědavý jaký cíl pro sezónu vyhlásí trenér.
 
 
dronte | Chomutov
19.05.2018, 07:50
 
 
Reakce na Kopy28: Většinou se tady komentují posily ropá...
Kdo tady kdy komentoval posily ropáků? To se ti asi něco zdálo, já vidím, že komentujeme posily k nám, k Pirátům. Mně osobně je úplně jedno co se u vás děje a určitě nejsem sám.
 
 
dronte | Chomutov
18.05.2018, 16:20
 
 
Reakce na higway: Hele neříkám že to prohrál golman jen ...
Hele s tím gólmanem to vidím stejně jako ty Smajlík Měl jeden perfekt zákrok lapačkou, ale jinak nepodržel. Nevím ale, jestli by Rittich byl lepší.
 
 
dronte | Chomutov
18.05.2018, 14:09
 
 
Trenér se nechal slyšet, že chce zkušeného gólmana protože máme jen mladé a tak přivedl Stezku... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
18.05.2018, 12:33
 
 
Reakce na VADO: Jako sorry, ale Červenka je na tuto úrov...
Nevím na co koukáš, ale Plekanec kromě jiného spálil tutovku, protože neumí střílet z voleje. Červenkovo působení precizně popsal rcts, k tomu není co dodat a že z jeho perfektních přihrávek nepadl gól není jeho chyba.
 
 
dronte | Chomutov
15.05.2018, 15:10
 
 
Reakce na Gene_Paul: Já bych si Hanyho tady uměl předst...
Nestačí zkušenosti mít, důležité je umět je předávat. V počítačovém pravěku mě učil pracovat na pc známý, skoro génius v oboru, ale jako učitel byl úplně na ho.vno. Takový kvalitní trenér, no, škoda psát, ale kolik jich v republice je?
 
 
dronte | Chomutov
11.05.2018, 15:52
 
 
Reakce na Kryspin: Po odchodu Vondrky nemáme střelce a p...
Podobné obavy u mnohých byly po odchodu Červenky a tým nastřílel víc gólů než s ním. Pro nás bude důležitý sehnat dobrého gólmana a zlepšit obrannou činnost, tam je to slabší. Skončili jsme na "druhém místě"(za Litvínovem) v počtu obdržených branek.
 
 
dronte | Chomutov
10.05.2018, 14:26
 
 
Libore nebo Míro, zabanujte toho podvodníka s nickem comest, který prodává "zaručené" tipy na výhru.
 
 
dronte | Chomutov
07.05.2018, 14:52
 
 
Reakce na Ricci: Trošku se uklidni, Šulák sám chtěl do Z...
O Šulákovi se tu vedla diskuze po jeho odchodu do Znojma. Rozdíl mezi odchodem do NHL od nás a ze Znojma je přibližně 5.4 milionu korun v náš neprospěch, takže slušný prodělek. Stejné to bude i v případě Davida Kašeho. V neděli se do Znojma stěhoval Hlava. Odešel zřejmě, aby mu tam dali víc a hlavně aby mu to dávali!
 
 
dronte | Chomutov
04.05.2018, 13:32
 
 
Trhněte si voba nohou Smajlík Nejde jen o mé dojmy, o přestávkách mezi třetinami prohodím vždy pár slov s více lidmi a hodnocení(dojmy)máme většinou shodné.

Na facebooku je video z posilovny a spolu s áčkem trénuje i obránce Jan Svoboda, který se vrátil z juniorky Kunlunu.
 
 
dronte | Chomutov
04.05.2018, 09:04
 
 
Reakce na jiribulis: Také zastávám názor, že Poletín je ...
Poletínovi to oproti minulé sezóně letos nešlo, ale takových tu bylo víc. Třeba Mrázek a zaostal i Skokan, Valach a Huml. Některé zřejmě rozkolísal problém s penězi, ale podle mne byli i ti, které znejistil trenér. Na Mrázkovi jsem to viděl nejvíc. Z poměrně sebevědomého obránce, kterého jsme chválili, se najednou stal nejistý, jakoby tápající chlapík. Nemusím mít pravdu, už jsem se v odhadech párkrát spletl, ale tak to na mne působí.

Vantuch se snažil, přišel mi i o něco obratnější než Poletín. No a když vidím na fotce ten jeho oddaný kukuč, myslím, že horší nebude.
 
 
dronte | Chomutov
03.05.2018, 14:52
 
 
Reakce na VADO: Musím tě opravit, ale k získání občanstv...
A v čem mě musíš opravit? Já jsem nic o pěti letech nenapsal, pouze jsem v 9:08 reagoval, že to nestačí a přidal jsem odkaz odkaz
 
 
dronte | Chomutov
03.05.2018, 10:31
 
 
Reakce na GeK: pět let je podmínka pro daňovou rezidenci...
Reagoval jsem na krokusův názor v souvislosti s Hafenrichterem, že k získání občanství v Německu stačí pět let tam pracovat a odvádět daně. S rezidencí nebo domicilem a postavením určitých skupin by se to zamotalo.
 
 
dronte | Chomutov
03.05.2018, 09:08
 
 
pro krokus
S příjmením Hafenrichter, původem z Čech a zaměstnáním hokejista(dobrý)možná, ale myslíš, že nějaký Ibrahim z úklidové firmy to má stejné i když platí daně? Těch pět let nestačí nikomu odkaz
 
 
dronte | Chomutov
03.05.2018, 08:29
 
 
Reakce na Marťass: Rozdíl mezi Slovenskem a Českem :)) ...
No právě, v Čechách za Zlín málo bodů, o tom jsem psal. Platí to ovšem jen pro základní část, v playoff s Olomoucí si vedl dobře. Ve čtyřech zápasech tři góly a jedna asistence při průměrném it asi 11 minut. Nějak zázračně se zlepšil a pokud by mu forma z playoff zůstala, tak sem s ním Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.05.2018, 22:02
 
 
Ten Klhůfek, nevím, nevím. Předtím za Zvolen dobře, ale loni ve Zlíně 40 zápasů, 1 gól a 4 asistence... Smajlík To je nějaký divný, ledaže byl málo na ledě. Jestli ano, tak proč?
 
 
dronte | Chomutov
02.05.2018, 18:15
 
 
Reakce na VADO: Hele nevím, jenom mne napadla, to neber ...
Jak by si asi vedl? Augsburg skončil v DEL na dvanáctém místě a Jarda statistiky nic moc. V minulé sezóně 7gólů,10 přihrávek, předtím 4 góly a 5 přihrávek. Zatím je naše extraliga stále o něco lepší, takže lze předpokládat, že by se nijak zvlášť neprosadil. Podíval jsem se na web, že bych se zeptal, ale diskuzi tam fandové nemají. Mám pocit, že se před časem objevila info, že už má německé občanství.

První posila se mi líbí. Jank by měl patřit k tomu lepšímu v obraně. Zatím, ještě se možná někdo objeví Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.