Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
24.06.2018, 11:18
 
 
Opravuji předchozí chybu, nešlo o rok 1994, ale 2004. Jak jsem to mohl napsat dost dobře nechápu!
 
 
jiribulis | praha
24.06.2018, 11:07
 
 
Na a shodli jsme se s Patrikem na tom, že i když jsme získávali zlato nebylo to proto, že bychom soupeře herně přehrávali, ale hlavně díky, například v Naganu, brankářům. Ovšem v roce 1994 jsme na Kanadském poháru soupeře přehrávali, i když nás v prodloužení Kanada brankou Le Cavalliera v semifinále vyřadila. Naši trenérskou dvojici tam, krátce po úmrtí Ivana Hlinky, tvořili Vláďa Růžička s Radimem Rulíkem. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
24.06.2018, 10:59
 
 
Tedy tak jsem tomu od Patrika Eliáše alespoň rozuměl. Říkal jsem mu, že když Záruba pronesl historickou hlášku "vítej zlatý hattriku", tak já mu říkám "vítej zlatý Patriku" a on na to, že zlato nezískal...
 
 
jiribulis | praha
24.06.2018, 10:47
 
 
Po včerejší konferenci ČSLH jsem měl možnost mluvit s Martinem Nečasem a Patrikem Eliášem. Oba velmi vstřícní, poprvé jsem zjistil, že Eliáš je postavou spíše vyšší...Říkal mně, že hrát za nároďák pro něj vždy byla čest, měl však smůlu - tomu bych snad nevěřil - že nezískal ani jednou zlatou medaili.
 
 
jiribulis | praha
24.06.2018, 10:42
 
 
Reakce na Albert57: Tuhle píseň měla ráda moje máma, jak...
V době mého studia na VŠ v Praze jsem se stal členem Klubu spřízněných duší divadla Semafor. Ten ale někdy v roce 1971 v rámci tzv. normalizace ministerstvo vnitra rozpustilo. Jiří Grossman byl velmi všestranný, skladatel, zpěvák, komik. Usměrňoval Miloslava Šimka, protože vůdčí osobností této dvojice byl on. Byla to krásná léta, kdy na představení v Semaforu bylo beznadějně vyprodáno, Šimek s Grossmannem přidávali po představení třeba hodinu, ovace nebraly konce, všichni jsme byli šťastní... Naďa Urbánková, Miluška Voborníková, Zuzana Buriánová - všechny v krásných minišatech předváděly mimo jiné své sexy nohy, dále Valerie Čižmárová,Pavel Bobek, Paleček s Janíkem, politická satira na úrovni. Tohle vše je již bohužel dávná historie.... Smajlík
 
 
jiribulis | praha
23.06.2018, 02:56
 
 
Reakce na Ricci: :)) :)) :))...
Je to Naďa Urbánková, která nazpívala píseň "Závidím horám...atd."
 
 
jiribulis | praha
22.06.2018, 17:43
 
 
David Kampf je tento týden v Praze. A i na příští rok má v NHL smlouvu.
 
 
jiribulis | praha
16.06.2018, 20:25
 
 
Reakce na winngy: KLHúfek bude srdcař, když má ve jméně ...
Největší srdcaři z řad odchovanců Zlína a Klhůfek zlínský odchovanec je,hrají ovšem za Zlín!
 
 
jiribulis | praha
16.06.2018, 20:14
 
 
Je naštěstí možné, že Kadaň druhou nejvyšší soutěž hrát bude, i když zájem o odkup tu je. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
31.05.2018, 14:57
 
 
Reakce na higway: božínku tolik optimismu :)) :))...
+Ricci
Prosím vás o sdělení, kteráže mužstva můžeme v tabulce extraligy reálně nechat po skončení následujícího ročníku extraligy za sebou. Děkuji předem za váš odborný názor.
 
 
jiribulis | praha
31.05.2018, 14:53
 
 
Reakce na Ricci: Tak on straší s baráží rok co rok, nic ...
OK. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
31.05.2018, 01:23
 
 
Reakce na krokuss: Minulou sezónu jsme je viděli a když ...
Stránský by mohl být herně určitá obdoba Hřebejka.
 
 
jiribulis | praha
31.05.2018, 01:20
 
 
Reakce na krokuss: Minulou sezónu jsme je viděli a když ...
Bez de facto jediného rozdílového útočníka a bez super elitního brankáře se jen velmi těžko vyhneme baráži. Obraz hry bude podle mě podobný jako v posledních cca 12 zápasech uplynulé sezóny. Soupeře třeba o dost přestřílíme, ale výsledkově to bude obráceně. Půjde pak o to s jakou půjdeme do baráže, kde bychom měli bojovat s Kladnem a Jihlavou,čtvrt=ho do baráže se neodvažuji tipovat.
 
 
jiribulis | praha
22.05.2018, 00:13
 
 
Štich patří k dalším hráčům, kteří pod trenérem Rúžičkou již "ochutnali" Slávii. Měl by u nás hrát svoji tvrdou hru a necvokatit, aby nás případně zbytečně neoslaboval. Do kolektivu někdejší Slávie musel evidentně zapadnout, jinak by ho Růža k sobě do Chomutova nebral.
No a pokud jde o Skleničku, je to litvínovský odchovanec, který na rozdíl od svého účinkování v Ústí, hrál v Litvínově opatrně, tj. málo aktivně, protože se obával, že něco pokazí. Bez těhle obav by to byl hráč ze Severočeské pánve, kterých bychom potřebovali víc. Není dobré mít v mužstvu tolik "cizinců" z jiných koutů ČR. Parťáka v angličtině by potřeboval Brett Fleming, náš podle mě nejlepší bek.
 
 
jiribulis | praha
20.05.2018, 10:50
 
 
V novodobé historii, to je posledních 20 let, včetně Nagana, jsme soupeře opravdu přehrávali podle mě jen na Světovém poháru v roce 2004. V Nagan u nás Kanaďané docela mleli, ale díky Haškovi a trestnému střílení Reichla jsme vyhráli. I v dalších úspěšných letech nelze říci, že i když jsme vyhráli, soupeře jsme ovšem nějak nepřehrávali. V roce 2004 jsme ovšem na Světovém poháru prohráli s Kanadou v Torontu 4:3 v prodloužení (rozhodující branku nám dal Lecavalier ), ale s Eliášem, Jágrem, Havlátem,Dopitou,Ručinským,Židlickým,Ham (dlouhý řetězec byl zkrácen) atd. jsme Kanadu herně přehrávali.Přitom ta měla ve svém mužstvu např. Brodeura a Luonga v brance a dále Sakica,Iginlu,Brewera,Mario Lemiuxe. Naši hráči chtěli pro čerstvě zemřelého Ivana Hlinku získat pohár a dávali tomu vše.Na střídačce tým vedli Růžička, Rulík a Jelínek. Svým způsobem ideálně se doplňující trenérské trio.
 
 
jiribulis | praha
20.05.2018, 10:40
 
 
To, že z evropských mužstev jsou letos na MS nejúspěšnější mužstva Švédska a Švýcarska mě tak moc nepřekvapuje, mohl by to být určitý trend i do budoucna a to do značné míry proto, že hokej je drahý sport a tyhle dva státy mají v Evropě jednu z nejvyšších životních úrovní i hokejovou tradici. My máme jen to druhé a rozjedou li Rakušané ve velkém hokejové akademie typu současného Salzburku, budeme se možná za pár let dívat na záda i jim.
 
 
jiribulis | praha
17.05.2018, 21:22
 
 
Červenku máme rádi, ukázalo se tu však na MS, že na NHL by neměl...
 
 
jiribulis | praha
17.05.2018, 21:21
 
 
Reakce na rcts: Buďme realisté - my měli dva rozdílové h...
Především jsme neměli tak velké hráčské eso jako je Kane. Ten rozhodl celý zápas. No a pak hrozná hrubka (pád) Hronka...
 
 
jiribulis | praha
12.05.2018, 22:21
 
 
Podle mého názoru Vondrka, pokud jde o jeho účast v nároďáku na MS již nemá šanci. U nás velmi platný, v nároďáku již ne.
Příští naše extraligové umístění vidím s velkým otazníkem. Navíc náš pasivní herní způsob není zrovna moderní a pokud se Huml nevrátí do předminulé formy. nevidím tu žádného pořádného koncového hráče. Velmi jsem zvědav na vývoj Lauka, je rychlý, i když nedosahuje bruslařských kvalit Davida Kašeho, ale koncovka je zatím spíše jeho slabinou.
 
 
jiribulis | praha
12.05.2018, 22:08
 
 
Když jsem dnes viděl Grmana v dresu slovenského nároďáku proti velmi dobrým Švédům, znovu se vnitřně zlobím na naše trenéry, kteří mu u nás nedávali během sezóny pořádně šanci. Zejména jej naprosto nedocenili pro jeho start v další sezóně. Takže pokud jde o obránce, bylo tu ze strany trenérů v posledních letech tolik minel, že by je přísný majitel klubu musel skoro všechny propustit. No a Finové již zápas překvapivě rozhodli ve svůj prospěch. Růžička měl štěstí, že mu v nároďáku dělal beky někdo jiný, zejména Špaček.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.