Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "puny1" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
puny1 | drouzkovice
17.05.2018, 18:45
 
 
Reakce na jovyk: Střídání brankářů není nikdy dobrá takt...
V zapase ne. Ale jinak jo
 
 
puny1 | drouzkovice
17.05.2018, 18:43
 
 
Reakce na Adjuk: Nejvetsi chyba byla nasadit Francouze. ...
Tak já bych nasadil riticha . Francouz už měl spoustu šancí a nikdy nás k medaily nedotahnul. Věřil jsem že bude chytat ritich,ale bohužel zvítězila udelanost z Francouze. Je to dobrý brankář ale nikdy nechytí nic navíc aby ten tým posunul k medailím.
 
 
puny1 | drouzkovice
17.05.2018, 18:33
 
 
Tak hlavně aby jsme se pochvalili že jsme hráli dobře a jedeme domů
 
 
puny1 | drouzkovice
08.05.2018, 21:37
 
 
Reakce na Adjuk: V brankari problem neni!...
A já jsem něco takové ho psal? Pokud se nemýlím tak jsem psal něco o impulsu.
 
 
puny1 | drouzkovice
10.04.2018, 19:08
 
 
Reakce na thegod: Není to tak dlouho, kdy tady čmoudi me...
Smajlík Smajlík
 
 
puny1 | drouzkovice
10.04.2018, 19:07
 
 
To dají neskutečně se těším na ty zacmouzeny ksichty po pádu do pralesa Smajlík
 
 
puny1 | drouzkovice
02.04.2018, 21:42
 
 
Jinak Jihlava by je mohla udělat, mohl by teď přijít zlom a mohli by skončit poslední. Litvínovu hraje pořádně jen jedna lajna Hublovo a pokud se všechny týmy na ni zaměří mají šanci zvítězí. A hubl už není žádný rychlík ve svém věku takže pokud na něj nasadí nějakého psa obranáře a nehne se od něj a hokej mu otravi Litvínov půjde ke dnu.
 
 
puny1 | drouzkovice
02.04.2018, 21:41
 
 
Jinak Jihlava by je mohla udělat, mohl by teď přijít zlom a mohli by skončit poslední. Litvínovu hraje pořádně jen jedna lajna Hublovo a pokud se všechny týmy na ni zaměří mají šanci zvítězí. A hubl už není žádný rychlík ve svém věku takže pokud na něj nasadí nějakého psa obranáře a nehne se od něj a hokej mu otravi Litvínov půjde ke dnu.
 
 
puny1 | drouzkovice
24.02.2018, 15:59
 
 
Reakce na Churchill: Vypůjčeno z fora idnes (musel jsem ...
Krutá realita a pokud narazíme na soupeře, který to hraje nemáme šanci Vlak už nám ujel, ale už nejde ani chytit
 
 
puny1 | drouzkovice
24.02.2018, 15:25
 
 
Reakce na Tommy84: Jandac cumi jak chleba z tasky..bez e...
Už to radši začal koucovat prospal.
 
 
puny1 | drouzkovice
24.02.2018, 06:48
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
puny1 | drouzkovice
08.02.2018, 09:08
 
 
Reakce na Kreon: Přesně, do Kadaně bylo posílání vesměs ...
Ale řekněme si na rovinu u Lauka, že potřebuje ještě dva roky růst a hrát klidně za Kadaň. Zatám mám dost kolísavé výkony
 
 
puny1 | drouzkovice
06.02.2018, 22:50
 
 
Reakce na Churchill: Já tedy zápasy s Litvínovem nepovaž...
Tak to jsi rozumný, ale občas takové názory slyším. Ani ne tady na fóru, ale občas se s někým bavíš řekne ti že na stadionu nebyl deset let, ale byla by škoda přijít o derby. Ano ústí mi taky chybí tam se člověk těšil na derby a jejich strojový hokej. U cmoudu jedine co slysis je že mají patent na extraligu a mi jsme pro ne druhořadý klub.
 
 
puny1 | drouzkovice
06.02.2018, 22:44
 
 
Reakce na MShrek: Když jsem se dnes zeptal securiťáka, p...
Ano také jsem šel za pánem v červené bundě po první třetině, že viditelně označení fanoušci Litvínovský vykrikuji sproste výrazy. Týpek byl rozumný a sám mi slušně vysvětlil, že je student a kontroluje akorát vstupenky, kabelky atd. a prostě nevi co a tím. Tím jsem pochopil, že pořadatelská služba nestojí za nic a klubu je naprosto jedno jak to vypadá na tribunách teda musím uznat že na víčka je vysklolil dobře to plni do puntíku.
 
 
puny1 | drouzkovice
05.02.2018, 13:05
 
 
Reakce na Mág: Není to můj tým, ale jsem jeho součástí. ...
To nechci říct, že nejsi inteligentní to určitě ne. Dobře máš vůli do budoucna v tomhle něco změnit?
 
 
puny1 | drouzkovice
05.02.2018, 13:03
 
 
Reakce na Mág: Řádově jsou to jednotky, ale pořád je to ...
Nevím, asi na to máme každý jiný názor. Není mi zrovna příjemné když vedle mě skáčou litvínovští fanoušci v dresech, křičí něco na naše hráče nadávají na Chomutov atd. Docela mi ten hokej dokážou znechutit a proto už se ani derby neúčástním. Nemám zapotřebí poslouchat na domácím stadiónu od sebe pár metrů při.blblý narážky na Chomutov. Ono by bylo dobré kdyby jsi na ten zápas si šel sednout mezi normální lidi na tribuny a vyzkoušet si to.
 
 
puny1 | drouzkovice
05.02.2018, 12:48
 
 
Reakce na Mág: Zvláštní že stejný přístup k fanouškům ho...
Ano každého občas napadne myšlenka a zkouší ji prosadit. Ale když zjistí, že vyvolává velkou nevoli a ještě u "vlastních" fanoušků tak dokáže nějakou zpětnou sebereflexi. A tady nastává myšlenka inteligence a chtít něco řešit. A já si myslím, že David Dinda by se tomu postavil čelem. Teď momentálně se jenom ty a tvůj tým snaží maximálně nas.rat chomutovský fanoušky.
 
 
puny1 | drouzkovice
05.02.2018, 12:30
 
 
Reakce na Mág: Oblíbené téma před derby už jsem tu komen...
Mohl by jsi mi říct řádově o kolik se jedná fanoušků, kteří vlastní permici na Chomutov, chodí pravidelně a když přijede Litvínov tak převléknou dres? Myslím si, že ty se jedná maximálně o jednotky pomatenců možná o jednotku. Od mala fandím Spartě a mám 5 dresů s jejich logem. Nějak si nedokážu představit, že když přijede Sparta vezmu si její dres a půjdu jí fandit jen z historického hlediska. Ano zdržuju se při zápase negativních projevů na její adresu, ale to je tak všechno, protože nejsem I.DIOT. Z toho všeho mi tak trochu vychází, jestli jsi nezvolil jen špatnou argumentaci a ve skutečnosti se nejedná je o pohodlnost lidí v klubu, že jim je celkem jedno kdo je v hledišti hlavně, že se lístky prodají a hlavně litvínovští je koupí o dva měsíce dřív. Ale abych nebyl jen útočný a abych tě motivoval.. Nabízím ti flašku litrového Jamesona pokud mi ukážeš fanouška, který má permici chodí na Chomutov a když přijede Litvínov tak si vezme jeho dres. Ta nabídka platí i pro jiné nechci jméno nic jen vidět jestli někdo takový existuje.
 
 
puny1 | drouzkovice
05.02.2018, 12:15
 
 
Smajlík
 
 
puny1 | drouzkovice
29.01.2018, 09:57
 
 
Reakce na kolatyr: TOTÁLNÍ SELHÁNÍ. Dnes na ligovém zápa...
Lépe bych to nenapsal a chtěl jsem po včerejšku napsat podobný postřeh. Smajlík Smajlík Smajlík Prindaničova parta to absolutně nezvládá! Šikanuje každou ženskou s kabelkou, aby tam náhodou neměla pití pro dítě apod. Brno nám kompletně vykouřilo halu a pořadatelská služba tam stála jak stádo tupých ovcí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.